Atsiliepimai

Citroen C5

Atsiliepimai

sanuras

Techniškai sudėtingas automobilis, prabangos prekė

Turiu pirmos kartos Citroen C5 su 2 litrų dyzeliniu varikliu, universalo kėbule. Būtent apie savo automobilį nerašysiu nes būtų neobjektyvu, tačiau parašysiu bendrai apie modelį.

Vairavimas. Mieste nelabai patogus, tačiau superinis užmiestyje. Automobilis nemažas, be to sunkiai jaučiami gabaritai, tai mieste sukinėtis gana sunku. Be to automobilis nėra labai lengvai valdomas, kaip trečias guolis ar kregždė, todėl mieste visada turi galvot ką darai. Visai kitaip užmiestyje, kur tiesiog plauki magistraliniu keliu ir apie nieką negalvoji. Automobilis labai minkštas (hidraulika), talpus, galima pasikrauti gana didelį svorį. Jei geresnė komplektacija, tikrai gausu įvairiausių privalumų, kurie kartais būna labai malonūs, o kartais tampa galvos skausmu - papildomais gedimais.

Eksploatacija. Mano nuomone, jei nesi Citroen gerbėjas, tokios mašinos geriau nepirkt. Jos gerokai skiriasi nuo daugumos kitų automobilių, reikalauja ypatingos priežiūros ir meilės. Jei pats nieko nerauki, reikės ieškot meistrų atsidavusių citroenui, kurių yra mažai. Tai reiškia, kad savo automobilio remonto lauksite ilgiau. Dalių kainos panašios kaip ir kitų tokių metų ir klasės automobilių.

Kuro sanaudos apie 5-6 litrus dyzelio, kas yra stebėtinai gerai kaip tokio dydžio automobiliui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai