Atsiliepimai

Caif Cafe

www.caifcafe.lt

Atsiliepimai

Greta

Saulėtekyje esanti kavinė

Jau 2 metus iš eilės perku kavą šioje kavinėje, tačiau pastaruoju metu esu labai nusivylusi kavos kokybe:
1. Dažniausiai gaunu kavą su perkaitintu pienu net garuoja
2. Renkuosi gerti Latte kavą, tačiau pienas būna suplaktas cappucino kavai, kadangi būna vien pieno puta...( esu pati dirbusi barista ( ne šiame tinkle) ir tikrai žinau kaip turi būti išplaktas pienas)
3. Net geriant Latte, jaučiasi stiprus kartumas ir rugštumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lėja

Smagi kavinė, vienas trūkumas

Labai jauki kavinukė, joje dažnai su draugais leidžiame laiką, tačiau Kaune, Gedimino pr. (šaltuoju sezonu) visada būna šalta, galėtų būti pledukų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulina

Neprofesionalumas baristos

Labai dažnai lankausi Caif Cafe kavinėje Vilniuje. Vokiečių gatvės aptarnavimas niekada nenuvilia, tačiau apie Gedimino prospekte esančią kavinę ir to pasakyti negaliu.
1. Pateikiau kuponą su visais užpildytais antspaudais, tačiau man barista pareiškė, kad nemokamos kavos negali duoti ir siūlo nebent pirkti. Bendravo tikrai nemaloniai... Na galvoju gerai, tuomet paprašiau kavos ir pateikiau LSP kortelę, kad būtų pritaikyta 10 proc. nuolaida, tačiau išgirdau, kad nuolaidos netaikoma su studento pažymėjimu. 3 metus geriu kavą tik Caif cafe ir pirmą kartą toki dalykai vyksta...Manau, kad čia yra baristos neprofesionalumas, kadangi nepasidomėta vykstančiomis nuolaidos su studento pažymėjimu. Pora kartų lankiausi Gedimino prospekte esančioje kavinėje ir abu kartus likau nusivylusi.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Prasta kokybė ir aptarnavimas

Esame labai dažnos klientės šioje kavinėje ir vis nustebina aptarnavimas ir kokybė. Todėl išskyrėme keletą punktų, kuriais esame labai pasipiktinusios.
1. Valgėmė sūrio pyragus po kurių labai pykino, nes galimai buvo pasibaigęs galiojimas.
2. Labai dažnai gauname kavą, kurios pienas yra perkaitintas.
3. Labai dažnai gauname kavą, kuri turi rūgštų skonį, galimai nuo nevalyto kavos aparato.
4. Ne kartą nepadarė nuolaidos juodai kavai, kai sumokame atskirai už augalinį pieną.
5. 2019-09-29 14:30 Vilniaus akropolyje negalėjo padaryti Latte su kokosu pienu, ir pardavėja teigė, kad gali padaryti tik su šokoladu, kuri buvo mėnėsio pasiūlymas, o kitą dieną kita barista jau be problemų padarė tokią kavą.
6. Taip pat Vilniaus akropolyje negalėjo padaryti juodos kavos su kokosų pienu, ta pati barista, o vėliau atėjus kita barista jau galėjo.
7. Vilniaus akropolyje pirkau sumuštinį, kurio galiojimo laikas bvo iki 2019-09-29 15h, o sumuštinį pirkau 14:40 tą pačią dieną ir jam nepadarė nei nuolaidos nei įspėjo.
8. Taip pat pardavė sumuštinius pasibaigusiu galiojimu kitą dieną ir vėliau priėjus barista teigė, jog nepastebėjo. Tačiau čia buvo ne pirmas ir ne antras kartas, todėl akivaizdu, jog bandoma parduoti senus produktus.
9. Taip pat, situacija su ta pačia barista Vilniaus Akropolyje: atėjau nusipirkti kavos, pas baristą buvo atėjusi draugė, stovėjau prie kasos penkias minutes, barista akivaizdžiai matė, jog aš laukiu, bet vietoj to, kad prieitų ir aptarnautų, toliau stovėjo ir juokavo su savo drauge. Kai priėjo ir aš pasakiau pastabą, jog laukiu ilgą laiką, barista labai nemandagiai "pavartė" akis ir nusijuokė.
P. S. Ši barista yra ta, kuri paminėta punkte, kur tiksliai parašyta apsilankymo data.
Tikimės, kad į mūsų pastebėjimus bus atsižvelgta, kadangi tikrai liūdna, kai tokio didelio aptarnavimo tinklo bendravimo su klientais standartas yra toks žemas.
Visi nusiskudimai yra iš Vilniaus Caif Cafe tinklo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rimvyde

Prastas aptarnavinas

Sumokėjau už didesnį kavos puodelį, tačiau padarė mažesnį ir pateikė ne mano čekį, sakydamas, kad sumokėjau už mažesnį kavos puodelį. Kaunas Gedimino g. 45

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vika

Nepatiko

Palangoje, maximos parduotuvėje įsikūrusiuose cafe su draugu atėjome išgerti kavos. Tai būtų 2019-07-21 diena, dirbo jauna mergina, visiškai nepagarbi, atsivedusi draugus kurie rėkė garsiau nei klientai, nemaloni, ir negana to, žodynas klaikus, keiksmažodžiais mėtosi prie klientų, ta prasme klaiku, nesiūlau lankytis Palangos caif cafe maximoje.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Skani kava ir puikus aptarnavimas

Lankaus reguliariai skirtingose vietose ir visur aptarnauja labai malonus personalas. Kava taip pat skani, studentams dažnai taikoma 50% nuolaoda su LSP. Taip pat jauki aplinka bendrauti, mokytis, ilsėtis.
Kava, aptarnavimas, aplinka
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Normali kavinė

Teko kelis syk užeiti, dar kai vykdavo akcija, kur žaidime gali laimėti įvairių nuolaidų - 25 proc, 50 proc ir t.t. tai kelissyk laimėjau 50 proc nuolaidą, tai labai pigiai atsigėriau skanios kavos. Darbuotojos malonios, kava tikrai skani, gausu pasirinkimų. Likau patenkintas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Viskas kaip ir puiku, bet man nepatiko

Teko lankytis čia kelis kartus. Kavos pasirinkimas didelis ir įdomus, kavinių interjeras yra tikrai gražus ir atidirbtas, aptarnavimas taip pat neblogas. Tačiau pati kavos kokybė man nelabai patiko. Kava gan karti ir neskani, net sirupai ir cukrus to skonio nepataiso. Gal tuos kelis kartus man pakliuvo darbuotojai, nemokantys padaryti kavos, bet tai man paliko atitinkamą įspūdį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai