Atsiliepimai

Caif Cafe

www.caifcafe.lt

Atsiliepimai

Rimvyde

Prastas aptarnavinas

Sumokėjau už didesnį kavos puodelį, tačiau padarė mažesnį ir pateikė ne mano čekį, sakydamas, kad sumokėjau už mažesnį kavos puodelį. Kaunas Gedimino g. 45

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vika

Nepatiko

Palangoje, maximos parduotuvėje įsikūrusiuose cafe su draugu atėjome išgerti kavos. Tai būtų 2019-07-21 diena, dirbo jauna mergina, visiškai nepagarbi, atsivedusi draugus kurie rėkė garsiau nei klientai, nemaloni, ir negana to, žodynas klaikus, keiksmažodžiais mėtosi prie klientų, ta prasme klaiku, nesiūlau lankytis Palangos caif cafe maximoje.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Skani kava ir puikus aptarnavimas

Lankaus reguliariai skirtingose vietose ir visur aptarnauja labai malonus personalas. Kava taip pat skani, studentams dažnai taikoma 50% nuolaoda su LSP. Taip pat jauki aplinka bendrauti, mokytis, ilsėtis.
Kava, aptarnavimas, aplinka
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Normali kavinė

Teko kelis syk užeiti, dar kai vykdavo akcija, kur žaidime gali laimėti įvairių nuolaidų - 25 proc, 50 proc ir t.t. tai kelissyk laimėjau 50 proc nuolaidą, tai labai pigiai atsigėriau skanios kavos. Darbuotojos malonios, kava tikrai skani, gausu pasirinkimų. Likau patenkintas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Viskas kaip ir puiku, bet man nepatiko

Teko lankytis čia kelis kartus. Kavos pasirinkimas didelis ir įdomus, kavinių interjeras yra tikrai gražus ir atidirbtas, aptarnavimas taip pat neblogas. Tačiau pati kavos kokybė man nelabai patiko. Kava gan karti ir neskani, net sirupai ir cukrus to skonio nepataiso. Gal tuos kelis kartus man pakliuvo darbuotojai, nemokantys padaryti kavos, bet tai man paliko atitinkamą įspūdį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai