Atsiliepimai

Beats Solo3 Wireless On-Ear

Atsiliepimai

Myxas

Puiku

Puikios ausinės, labai gera garso izoliacija, kokybe taip pat labai gera, naudoju sportuojant, bei begiojant. Ausinės stilingos ir patogios.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Puikios ausinės, rekomenduoju!

Kaip ir dauguma Beats produktų, taip ir Solo3 Wireless yra puikios! Patinka baterijos tarnavimo laikas ir dizainas (turiu juodas). Apie garsą net nėra ką kalbėti, kadangi mano ausiai skamba tobulai, su jomis bėgioju rytais, taigi jos puikiai tinka ir aktyviam laisvalaikiui. Kaip ir visų Beats produkų - kaina didoka, tačiau kokybė viską atperka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Pervertintos

Ausinės savo garso kokybe prilygsta kitų gamintojų ausinėms, kuriuos parduodamos kelis kartus pigiau. Teko išbandyti ir turėti galimybe palyginti šias ausines su kito gamintojo - kokybė labai labai panaši, jeigu nebūtų lyginama tai net nepastebėtum skirtumo todėl rekomenduočiau nepirkti šių ausinių dėl jų vardo ir peržvelgti kitų gamintojų ausines, kadangi kaina ir žymiai perdidele už tokį produktą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Vertos savo pinigų

Labai kokybiškas garsas - tinka mankštai ar treniruotėms. Lengvai galima prijungti prie išmaniojo; lieka vietoj ir nemaišo kaip kitos ausinės. Baterija laiko ilgai ir galima be jokio vargo persijungti tarp prietaisų. Rekomenduočiau papildomai paimti tvirtą dėklą - nes į standartinę komplektaciją įeina tik minkštas. Patenkintas pirkiniu!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai