Atsiliepimai

Atsiliepimai

Orinta

Tragiškas bendravimas

Klaipėdos granduso batų kalne 2019-07-22 tarp 16 ir 17 valandos dirbusi kasininkė apšaukė mus jog ne tokią sumą pinigų duodame, tačiau paskaičiavo su skaičiuotuvu, suma tiko, mes paklausėme ar kažkas negerai ši šaukė ar kantrybės neturi ko kabinėjies ir t. T. Mes su vyru likome labai nusivylę, bendravimas tragiškas, jokios pagarbos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Tikras kalnas

Užėjau 1 kartą pamačiau tikrą suverstą kalną iš batų, sumesti belekaip vienas ant kito, ir modeliai primena klauno batus, daugiau gryžti neketinu

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Tikrai ne kalnai batų

Pliusai: kartais tikrai galima rasti kokybiškų batų už žemą kainą. Visi batai sudėti palei batų dydį, tad nereikia nusivilti radus gražius batus bet neradus tinkamo dydžio. Minusai: gan mažas vaikiškų batų pasirinkimas. Reikia atidžiai apžiūrėti patikusius batus, nes batų kalne pasitaiko ir brokuotų prekių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Kainos džiugina

Batų kalno privalumai - didžiulis pasirinkimas ir geros kainos. Jei neperku avalynės internetu tai pagrindinė mano vieta kurioje dažniausiai perku batus žiemos sezonui. Kokybė nėra kažkas wow, bet už tad labai palanki kaina, taigi drąsiai galima pirkti avalynę kiekvienam sezonui. Kainos labai panašios lyg būtų internetinėj parduotuvėj, tik čia galima pasimatuoti ir tikrai nesuklysti su dydžiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Begalė rūšių

Ieškojau prieš metus 100-dieniui žalių batų ilgai niekur neradau, kol nenuėjau į batų kalną, batų kalne žiauriai didelis pasirinkimas ir kainos gan mažos

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

puiki batu parduotuve

Šiauliuose įsikūręs batu kalnas turi nuostabu personalą kurie padėta išsirinkti batus. Kainos nėra itin mažos, bet už kokybiškus batus tikrai verta pamokėti siek tiek euru.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Galima rasti ir geriau

Viskas ten būtų gerai, batus perku tik per išpardavimą, nes daugumą batų ten yra brokuoti, todėl kaina per aukšta. Esu nepatenkintas dėl priklijuojamų kainų ant batų, kurios nenusiima arba labai sunkiai nusiima. Tai tiesiog totalus bato gadinimas, niekaip nesuprantu kodėl jos taip klijuojamos. Savininkas turėtų pagalvoti apie kitokį kainų klijavimo būdą. Mano draugė vien dėl kainų priklijavimo prie padų neperka ten batų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Didžiulis pasirinkimas

Kadangi nešioju 46-47 išmerą, tai batus daugiausiai perku Batų kalne. Kitos parduotuvės būna net neturi 46 dydžio arba lieka tik likučiai. Čia iškart yra lentyna su tavo dydžiais, ateini ir ieškaisi. Erzina žmonių manieros, kadangi ne sykį teko rasti prie 46 dydžio ir 45, ir 44 dydžio batus, nes sunku padėti į vietą iš ten, kur paėmei. Šiaip kainų yra įvairių - brangių ir ne.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Didelis pasirinkimas, bet sunku rasti kažką

Pirkau iš čia keletą batų porų. Parduotuvė didelė, viskas panašu į sandėlį nors pasirinkimas didelis, gana sunku susirasti kažką normalesnio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Sėkmės reikalas

Labai patinka, visai neseniai nusipirkau adidas sportbačius už pusę kainos. Pasikuitus galima rasti topshop, adidas, nike ir panašių firmų batų. Nepatinka tai, kad patys batai būna labai numatuoti - atrodo bene būtų iš padėvėtų batų parduotuvės. Patinka ir išdėstymas, plati pasiūla.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai