Atsiliepimai

Atsiliepimai

sanuras

Patvarus, kainą atitinkantis kompiuteris

Šį modelį turiu jau virš dviejų metų, esu visiškai patenkintas. Atitinka savo kainą, kol kas tarnauja patikimai. Fiziškai yra gana patvarus, patinka korpusas ir medžiagos. Vienintelis fizinis gedimas, su kuriuo susidūriau per šį laiką - sugedo 3.5mm audio jungtis, dėl neaiškių priežasčių. Baterija laiko pakankamai ilgai, net ir po kelių metų naudojimo ir be jokios ypatingos priežiūros, atlaiko apie 3 valandas normalaus darbo.
Techniniai parametrai gana įprastiniai, sukasi Win10 OS be didesnių problemų. Kartais iškyla strigimų ar kokių nors klaidų, bet čia jau viskas priklauso nuo eksploatacijos. Rekomenduočiau kitiems, pirkčiau dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Asus X555LB - kainą atitinkantis kompiuteris

Kompiuteris kainavo 555 €, tad kaip ir kainą atitinka. Intel core i5-5200U, Geforce 940M... Parametrai kaip ir neblogi, bet pasiskųsti galima jo patvarumu - dažai labai lengvai grandosi net netrinant ar kažkaip kitaip jų nežalojant, pats kompiuterio dizainas padarytas kvailokai - karštas oras išpučiamas tarpe tarp korpuso ir ekrano, ir dauguma karšto oro patenka būtent ant ekrano, taip pat kompiuterio korpusas padengtas įvairiais raštais su grioveliais, į kuriuos prilenda dulkių ir atrodo negražiai, nes jų išvalyti neišeina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai