Atsiliepimai

Acer Chromebook 13 CB5-311

Atsiliepimai

gintariukeas

Įdomus

Turiu šį kompiuterį jau kuris laikas. Turi savų pliusų tačiau ir minusų. Pliusai tie, kad itin gerai laiko baterija, greit pasikrauna, nestringa, plonas, lengvas, gražus ir patogus naudijimui bei kelionėms. Minusas tas, kad jo galimybės yra labai ribotos - galima nuveikti tik tai, kas gali būti nuveikiama naudojant Chrome naršyklę. Man asmeniškai to pilnai pakanka - daugiau be naršymo bei google docs nieko neveikčiau net jei ir galėčiau, tačiau kitiems tai gali būti svarbus trūkumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sagenas

Likau teigiamai nustebintas

Niekada nemėgau Acer kompiuterių ir neturėjau patirties su chromebook'ais, bet šis nustebino. Kompiuteris yra nedidelis, gražaus dizaino, patogi klaviatūra ir žiaaaauriai ilgai tarnaujanti baterija (jos užtenka visai 8 valandų darbo dienai). Minusas tik tas, kad baterija neišsiima ir 2 GB RAM yra mažoka. Bet šiaip geras kompiuteris. Teko apipilti jį puodeliu arbatos, tačiau pats pradžiuvo ir net nepastebėsi, kad buvo kažkuo apipiltas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Zilvinas
Laba diena nusipirkau Acer chromebook cb5, ir bespaudinedamas išjungiau ekrano automatinį sukimąsi kaip man atstatyti dabar gal kas žinot, dekui

Zilvinas parašė klausimą 2019.05.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti