Atsiliepimai

Antonio Banderas Silver

Atsiliepimai

Lukas

Kokybė pagal kaina

Maniau, kad primins Antonio Banderas Golden Secret kvepalus, tačiau kokybė žymiai skyrėsi, o galbūt tik man taip pasitaikė, tačiau kvepalai nebuvo tokie aštrūs ir laikėsi gerokai trumpiau negu paminėti anksčiau, tačiau kvapas yra šiek tiek gaivesnis ir sakyčiau savotiškai lengvesnis, todėl rekomenduočiau įsigyti šiuos kvepalus tiems, kuriems Golden Secret buvo per daug saldūs

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Nebrangūs, bet skaniai kvepiantys kvepalai

Jeigu norite skaniai kvepėti ir ieškote sau kvepalų už kuriuos nenorite daug mokėti, tai šie kvepalai kaip tik tokie. Malonus, sodrus, neerzinantis vyriškas kvapas nuteiks produktyviai dienai. Kvepalai tinkami visomis progomis, nėra iš populiariausių tad jais kvepėdamas būsite išskirtinis ir net neabejoju, kad sulauksite iš aplinkinių komplimentų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Skaniai kvepia, išlieka ilgai

Vieni mėgstamiausių kada nors bandytų kvepalų. Žinoma, didžiąja dalimi taip yra dėl skanaus kvepalų kvapo, tačiau prie to prisideda ir tai, jog kvepalai gana ilgai išsilaiko ir skleidžia stiprų kvapą, tad užtenka mažo kiekio. Be to esu girdėjęs iš moterų, jog joms šie vyriški kvepalai taip pat prie širdies.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Puikūs kvepalai

Naudojau beveik du metus, kol pasibaigė. Turi sodrų ir malonų ir solidų, ilgai išliekantį aromatą. Išvaizdus ir pats buteliukas. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai