Atsiliepimai

Atsiliepimai

simonasruo

Golf V

Turiu automobilį beveik metus ir turėjau tikrai nemažai problemų su juo vien dėl to, nes jis buvęs ankščiau daužtas ir defektai pradėjo lįsti. Siūlyčiau pirkti geriau 1,9l variklio modelį, nei 2,0l, nes remontas žymiai žymiai pigesnis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Volkswagen golf 7

Tikrai patikimo šis vokiškas kurinys, palyginus minkštai važiuoja TSI variklis su 98kw puikiai traukia, tik galbūt galėtų būti geresnė garso izoliacija, nes stipriai girdisi variklis. Taip pat neblogai visai groja audio aparatūra, jaučiasi žemi. Šiaip tai automobilis tinkamas ne tik miestui, nes su juo galima ir komfortiškai keliauti. Žinoma ir dizainas puikus, bet čia jau skonio reikalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

V-as Golfas - pokytis, lyginant su ankstesniais

Neskaitant retesnių variantų, dažniausiai būna šie Golfai pliki. Lyginant su ankstesniais modeliais, ganėtinai pasikeitė dizainas ir kai kuriais atžvilgiais ne į gerąją pusę. Tik tiek, kad, jei ši mašina prižiūrėta, ji daug problemų nekels. Taip pat vis dar išlieka pigi eksploatacija, o traukos taip pat užtenka. Tiesa, komforto šiame automobilyje daug tikėtis nereikėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lidijam

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI

Puikus automobilis, ekonomiskas, patvarus, manevringas. Remontas pigus, detalės taip pat. Nedidelis, tačiau gan talpus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Neužmušamas

Pirmasis mano automobilis - volkswagen golf mkII, benzinas (vėliau ir dujos), 1.8 su įpurškimu. Kuro sanaudos dujos 10l/100km, autostradoje krisdavo iki 8l/100km. Benzino kažkas apie 6-7 l/100km imdavo. Patvarumas neišpasakytas, važiuoklės per 2 metus naudojimo nieko netvarkiau, išskyrus smulkus gedimai kaip numerių apšvietimo laidai nulūžę, skydelio apšvietimas dingęs, nes kontaktai apsitrynę, toliau kur perdegus lemputė ir pan. Kadangi buvau jaunas, todėl persirinkau vos ne visą ir būčiau dar važiavęs ilgai, bet reikėjo ir norėjosi kažko daugiau, todėl 2012 metais pardaviau už 500 dolerių. Manau ir dabar dar kažkas trina kažkur mano golfelį. Pamiršau paminėti, kad buvo išskirtinai išlaikytos vyšninio perlamutro blizgios spalvos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai