Atsiliepimai

Atsiliepimai

arnoldasz

Kokybiskas preparatas

Panele kazkokia pasidare nusutus tai autprekese sake imt sito. Prigriebiau ir pabandziau pirmasyk toki daikta. Nu kaip uz nemaza kaina ir knisalyne purskiant ir valant tai gavosi super. Atsigavo ta visa panele, dingo isblukimas. Bet nezinau ar ilgam nes neseniai volve ispurskiau dar

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Geras produktas

Kaip ir žinote pagal paskirtį, vėžliukas skirtas automobilio salono atnaujinimui. Naudojau ne vieną kartą, visada patys geriausi rezultatai. Užpurški ant panelės ar bet kokių plastmasių esančių automobilyje (panašiai kaip langų plovikį) ir gerai įtrini su specialiu skudurėliu. Salonas maloniai kvepia, nereikia jokių papildomų kvapų, o panelė blizga ir atrodo atnaujinta, spalva tampa žymiai ryškesnė, prasčiau matosi įvairūs įbrėžimai ir t.t.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Padaro panelę blizgia.

Naudojant šitą purškiklį jis puikiai atlieka savo darbą ant "audi a4" skydelio, padaro tokią šiltai blizgia, bei gan ilgai išsilaiko tas blizgesys.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Kokybe skiriasi nuo konkurentų kaip diena ir naktis

Kažkaip visada naudojau visokius Cockpit prekės ženklo panelių valiklius. Po to per 40 proc. akciją automobilių prekėms Maximoje nusprendžiau išbandyti šį. Kas patiko tai, kad kokybė pastarojo tikrai super. Panelė ne dirbtinai, o natūraliai blizga. Atrodo, jog automobilis būtų vėl tikrai naujas. Su visais Cockpit blizgesys toks, kad atrodo ištepta taukais būtų. Kaina su akcija apie 4 eurus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai