Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raimonda

Šudas

Никогда и никуда не пишу отзывы и комментарии и вообще самый лояльный клиент.
Но такого ГОВНА вместо еды ещё не видела!
Заказали 4 вока с лососем,получили горсть переваренных обычных самых дешёвых макарон, 2 грамма рыбы НА ДНЕ КОРОБКИ!!!и фсе)))

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henrieta

Šiuo metu tai higienos trukumas

Karantinas Lietuvoje o Jus negalit savo darbuotojų aprupinti pirštinėmis ir kaukėmis? Liūdna. Mergina prie kasos pirštines bandė užsidėti bet neužsidėjo. Manau taip prarandat daug klientų ir prarasit. Nebūkit godūs del keletos pirštinių ir kaukių darbuotojams, nebankrutuosit.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rokas

pranešimas

Sushi express lankomes su drauge labai dažnai, bet šiandien labai nuvylė Jasinskio gatvėje esantis Jūsų restoranėlis. Darbo laikas nurodytas iki 20:00 valandų, bet kodėl mums atvykus 18:00 durys yra užrakintos, o Jūsų darbuotojai ramiai pasižiūri į mus lyg niekur nieko. Jeigu kažkas atsitiko ar su rimta priežastimi kažkas nutiko, tai parašykit ant durų, kad nedirbame ar kažką panašaus. Nėra smagu, kai toks geras ir kokybiškas restoranas kartais nuvilia

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ara

'''''''

Pradėjo ant žmonių taupyti! Kokia košę įdėjo o ne sriubą! Įdėjo vien dumblių! Udon makaronai yra ilgi o ne kaip čia! Bige Klaipėda sushi express

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Del aptarnavimo

Sveiki, nelabai suprantu Megojo veikiančio sushi express restorano politikos, suprantu, kad šventinė diena, daug užsakymų. Lankiausi 2019 12 24 bet kam tada dirbti jei tu nepriemi užsakymų. Atėjau 11:30 h užsakyti pietums vienos porcijos išsinešimui, man buvo pasakyta, kad užsakymų nepriemam, o man geriausiu atveju pasiulyta pagamint 3 valandą, nu jei aš esu šiuo metu atėjus tai vadinasi man 3 netinka. Aš ne šiaip atėjau nes neturėjau ką veikt . Esu labai nusivylus ir nemanau, kad toks klientų išvarymas jums labai geras nes tiesiog prarandate klientus, tada visai nedirbkit neatsidarykit. Tiesiog gaminkites savo užsakymus ir atėjusiam klientui bus aišku, kad jus tiesiog šiandieną aplamai nedirbat, bet jei jus dirbat tai manau privalot priimti užsakymą. Esu labai pasipiktinus ir likus be pietų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ruadaake

Ačiū!

Kai buvau Megos sushi express 2012.12.11 buvau maloniai nustebinta, aptarnavimu bei sushių kokybe, SUPERINĖ. Dažnai nesilankau tokiose vietose, todėl pasiteiravus, kuris rinkinukas geriausias ir skaniausias likau labai patenkinta jų pasiūlytu ir išbandytu rinkinuku. Kol pati laukiau savo užsakymo stebėjau, kaip darbuotojai bendrauja su klientais. Ir kas labai paliko įspūdį, kad visą laiką, kai prieidavo naujas užsakovas personalas šypsodavosi ir maloniai aptarnaudavo (ko šiais laikais labai reta). Tikiuosi dar nekartą apsilankyti ! 100 balų! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Skundas

Šiandieną atėjau į PPC „MEGA“ sushi express, kuriame užsisakėme du rinkinius, maisto kokybe nesiskundžiu tačiau laukti reikėjo tikrai ilgai, vaikinas kuris dirbo tuo metu ~16h, vietoje to, kad greitai padarytų maistą klientams, išsiblaškęs šnekėjo darbo metu su draugais. Po to, paliko savo darbo vietą ir išėjo su kasininke ir draugais kažkur, tuo metu atėjo moteris užsisakė maisto ir ji pralaukė tiek, kad mes spėjome pavalgyti ir išeiti, tai ~30min jai niekas maisto nė nebuvo pradėjęs gaminti. Labai neatsakingas elgesys kuomet darbo metu išeini ir negrįžti nors yra klientų, pokalbiai su draugais taip pat.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Nedirba darbo laiku

Atėjus į kavine Kauno Akropolyje 20:40, su dideliu užsakymu, darbuotojai PAREIŠKIA KAD JIE JAU NEBEDIRBA! Iki parduotuvių uždarymo laiko like dar 20 minučių o jie negamina, nes nedirba!!!!
Ilginkit darbo laiką

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gilmė

Skundas

45 min laukiau sušių, darbuotojai man vis atsakinėjo, jog ,,Tuoj" ir labai neatsakingai dirbo. Maisto kokybe tikrai nesiskundžiau, bet man labai nepatiko toks neatsakingumas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dominyka

Puikus aptarnavimas

Šiandien 10-27 13 40 pirmą kartą teko lankytis Sushi Express Ogmios mieste, labai patiko, viskas greitai, personalas malonus, ačiū! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Deima
Pirma karta gyvenime gavau tokius mažus sushius už tokią kainą, nesuprantu ar čia taupomi produktai ar kaip.

Deima parašė klausimą 2019.11.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti