Atsiliepimai

Atsiliepimai

karo

Išmokykite savo darbuotojis bendravimo etiketo

Sushi express Klaipėdos Akropolis, aptarnaujanti mergina provokatorė, išprovokavo konfliktą ir atsisakė aptarnauti, paprašius vardo ir pavardės , pasakė aišku kad neduos!!! Kolegos atsisakė pasakyti jos vardą ir duoti direktoriaus tel numerį. žodžiu atidžiai rinkitės darbuotojus, kuriems darbas au klientais būtų jų pašaukimas o ne proga iššaukti konfliktą

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klientė

Nemalonus aptarnavimas

Viena iš nemaloniausiai aptarnaujančių kavinių-Sushi express Nemenčinės gatvėje. Aptarnaujanti moteris telefonu nežino jokio etiketo ir kalbėti su klientais tai jos silpnoji pusė. Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su nekokybišku aptarnavimu šios moters. Prieš tai užsakant vos neapskaičiavo manęs, kadangi užsakinėjau telefonu pasakius vardą jau imant užsakymą, buvo nurodyta du kartus didesnė suma. Nei atsiprašė, nei nieko, tiesiog nepatenkintu veidu atidavė pinigus. Kokiu laiku neskambinčiau amžinai reikia porą kartų tai daryti ir laukti virš valandos, nors kavinė nei karto atvėjus nebuvo apkrauta ir darbuotojai sedėjo

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Jūs rimtai?

Sushi express Klaipėdoje Akropolyje. Užsakėm 30nr (karštas sushi), tai supjaustyta taip, kad į burną netelpa, kasti bandai, viskas krenta, irsta tas sushi. Negana to, kad iš to sushi padarėt vien ryžius su mažu gabalėliu žuvies, tai tokiais gabalais supjausto, kad valgyti neįmanoma. Ne pirmą kartą! Nebeisim daugiau! Vienas gabalas plonas, kitas gabalas ilgio per visus 4 pirštus!

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Šudas

Никогда и никуда не пишу отзывы и комментарии и вообще самый лояльный клиент.
Но такого ГОВНА вместо еды ещё не видела!
Заказали 4 вока с лососем,получили горсть переваренных обычных самых дешёвых макарон, 2 грамма рыбы НА ДНЕ КОРОБКИ!!!и фсе)))

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henrieta

Šiuo metu tai higienos trukumas

Karantinas Lietuvoje o Jus negalit savo darbuotojų aprupinti pirštinėmis ir kaukėmis? Liūdna. Mergina prie kasos pirštines bandė užsidėti bet neužsidėjo. Manau taip prarandat daug klientų ir prarasit. Nebūkit godūs del keletos pirštinių ir kaukių darbuotojams, nebankrutuosit.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rokas

pranešimas

Sushi express lankomes su drauge labai dažnai, bet šiandien labai nuvylė Jasinskio gatvėje esantis Jūsų restoranėlis. Darbo laikas nurodytas iki 20:00 valandų, bet kodėl mums atvykus 18:00 durys yra užrakintos, o Jūsų darbuotojai ramiai pasižiūri į mus lyg niekur nieko. Jeigu kažkas atsitiko ar su rimta priežastimi kažkas nutiko, tai parašykit ant durų, kad nedirbame ar kažką panašaus. Nėra smagu, kai toks geras ir kokybiškas restoranas kartais nuvilia

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ara

'''''''

Pradėjo ant žmonių taupyti! Kokia košę įdėjo o ne sriubą! Įdėjo vien dumblių! Udon makaronai yra ilgi o ne kaip čia! Bige Klaipėda sushi express

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Del aptarnavimo

Sveiki, nelabai suprantu Megojo veikiančio sushi express restorano politikos, suprantu, kad šventinė diena, daug užsakymų. Lankiausi 2019 12 24 bet kam tada dirbti jei tu nepriemi užsakymų. Atėjau 11:30 h užsakyti pietums vienos porcijos išsinešimui, man buvo pasakyta, kad užsakymų nepriemam, o man geriausiu atveju pasiulyta pagamint 3 valandą, nu jei aš esu šiuo metu atėjus tai vadinasi man 3 netinka. Aš ne šiaip atėjau nes neturėjau ką veikt . Esu labai nusivylus ir nemanau, kad toks klientų išvarymas jums labai geras nes tiesiog prarandate klientus, tada visai nedirbkit neatsidarykit. Tiesiog gaminkites savo užsakymus ir atėjusiam klientui bus aišku, kad jus tiesiog šiandieną aplamai nedirbat, bet jei jus dirbat tai manau privalot priimti užsakymą. Esu labai pasipiktinus ir likus be pietų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ruadaake

Ačiū!

Kai buvau Megos sushi express 2012.12.11 buvau maloniai nustebinta, aptarnavimu bei sushių kokybe, SUPERINĖ. Dažnai nesilankau tokiose vietose, todėl pasiteiravus, kuris rinkinukas geriausias ir skaniausias likau labai patenkinta jų pasiūlytu ir išbandytu rinkinuku. Kol pati laukiau savo užsakymo stebėjau, kaip darbuotojai bendrauja su klientais. Ir kas labai paliko įspūdį, kad visą laiką, kai prieidavo naujas užsakovas personalas šypsodavosi ir maloniai aptarnaudavo (ko šiais laikais labai reta). Tikiuosi dar nekartą apsilankyti ! 100 balų! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Skundas

Šiandieną atėjau į PPC „MEGA“ sushi express, kuriame užsisakėme du rinkinius, maisto kokybe nesiskundžiu tačiau laukti reikėjo tikrai ilgai, vaikinas kuris dirbo tuo metu ~16h, vietoje to, kad greitai padarytų maistą klientams, išsiblaškęs šnekėjo darbo metu su draugais. Po to, paliko savo darbo vietą ir išėjo su kasininke ir draugais kažkur, tuo metu atėjo moteris užsisakė maisto ir ji pralaukė tiek, kad mes spėjome pavalgyti ir išeiti, tai ~30min jai niekas maisto nė nebuvo pradėjęs gaminti. Labai neatsakingas elgesys kuomet darbo metu išeini ir negrįžti nors yra klientų, pokalbiai su draugais taip pat.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Deima
Pirma karta gyvenime gavau tokius mažus sushius už tokią kainą, nesuprantu ar čia taupomi produktai ar kaip.

Deima parašė klausimą 2019.11.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti