Atsiliepimai

Sushi Express

www.sushiexpress.lt

Atsiliepimai

Gabrielė

Ozo g. 25, Vilnius (Akropolis)

Darbuotojų kompetencija tragiška. Pradedant nuo veido mimikų, kurios tikrai nėra malonios klienui ir baigiant bendravimu. Tiek sushi “meistras”, tiek aptarnaujanti mergina susiraukę, arogantiškai bendraujantys. Atrodo, kad per prievartą pastatyti dirbti, nors, manau, žmonės darbus renkasi patys. Siūlyčiau pamokyti darbuotojus, kad klientui nėra įdomu blogos Tu ar geros nuotaikos, dirbant ir bendraujant su žmonėmis negali to parodyti, nes čia užėjus su šypsena išeisi visiškai sugadinta nuotaika.
Gera ir patogi lokacija
Darbuotojų profesionalumas

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

Nusivylusi

P. Lukšio gatvej, apie 18.40 vakare sumaišė užsakymą. Vietoj 24 sušių rinkinio gavome tik 16. Nesikreipėme atgal, nes pastebėjome tik namie praėjus valandai laiko ir pirkome juos važiuodami pro šalį. Sugadino vakaro nuotaiką. Likome nepavalgę. Bet patys esame kalti. Norėjau tik perspėti visus, kad tikrintų ką įdeda išsinešimui.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ligita

Tobula vakarienė !

Labai ačiū už toookius skanius sushi'ukus ! :) 2018-12-11 ~20:30h Vilniaus Konstitucijos pr. Sushi Express'e pasiėmiau užsakytus Philadelphia. Tikrai labai skanūs ir dideli, dar labiau pakėlė vakaro nuotaikytę. Dirbo labai malonus vyrukas, gaila vardo nežinau, bet tikiuosi perduosite nuoširdų pagyrimą. :)
Dideli gabaliukai, švieži, tobulo skonio.
-

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Baisu!!!!

Šiandien kažkoks košmaras, pusė val vėlavo pagamint, negana to atnešė visiškai šaltą sriubą su žalia vištiena.. žinoma nevalgiau o nuo sushių apsinuodijau.. atsargiai ten..
Baisu!!!
Dažnai ten valgydavau, tikrai patikrinta vieta buvo kai niekada nenusivildavau.. o šiandien fiasko...

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta

prieš darbo pabaigą piktybiškai nekeliamas telefonas

Internetinėje svetainėje parašytas darbo laikas iki 22 valandos, taigi manau normalu yra gaminti maistą dar likus 20min iki darbo pabaigos. Į Kauno Baltų pr. restoraną skambinau 3 kartus, pirmus du kartus telefonas nebuvo keliamas iš viso, trečią kartą paskambinus ir paklausus ar 21:40 val dar pagamins sušius išsinešimui, pašaipiu balsu atkertama kad ne, neturim ryžių. Labai mėgstu jūsų restoraną bet šį patirtis tikrai nuvylė. Jeigu darbuotojai tingi dirbti ir neturi tam noro tai gal darykite kažkokias išvadas?
Tikrai labai skanus maistas (žinoma jeigu darbuotojai turi noro jį pagaminti)
manau akivaizdūs :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jolanta

Nepatenkinta

Esu pirmą kartą nepatenkinta. Konstitucijos pr. Sushi Express užsisakiau 2x sushi ir 2x spring rolus. Nepažiūrėdama namie pastebėjau tik sushi. 2 porcijų spring rolų nebuvo. Mano klaida kad nepasižiūrėjau. Nuo šiol tikrinsiu ką įdeda restorano darbuotojai.

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Tikrai geri

Yra vienas restoranas netoli namų, tad tenka apsilankyti kartas nuo karto. Sušiai labai skanūs, ypač apkepti. Kainos normalios, esu matęs Kaune ir pigiau, bet tikrai nėra brangu. Aplinka taip pat nebloga, ir jų yra daugelyje vietų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

OMG ! Fantastika!

Mano nuomonė patys skaniausi SUSHI ! Ragavau daug kur, bet arba mažos porcijos už kosminę kainą arba pardavinėja pigius, bet skonis tragedija. Būna ir taip kad sushiu skonis geras bet ir kaina atitinkama. Sushi Express atrado aukso viduriuką!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Sushi Express

Nors ir pati neesu labai didelė sushi manijakė, tačiau Sushi express iš tiesų patinka. Dabar net dažnai ir per Kūčias užsisakau padėklą sushių ir vežuosi pas gimines, kad nereiktų namie pačiai gaminti maisto :) Mano favoritai California sushiai jie iš ties puikūs. Kiek teko lankytis, tai ir darbuotojai visada malonūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Sushi Express

Pats esu mėgėjęs sushio ir dažnai būtent renkuosi Sushi Express. O mane traukia ten tas, kad sushių kokybė tikrai puiki, skanūs, o ypač patinka šilti sushiai. Žinoma kaina lyginant su konkurentais nėra mažiausia, bet verta sumokėti šiek tiek daugiau, bet žinoti, kad tikrai nenusivilsi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai