Atsiliepimai

Stokker

www.stokker.lt

Atsiliepimai

VioletaZG

Blogiausias aptarnavimo, su kokiu teko susidurti

Birželio mėnesį, po žaibo iškrovos, sugedo mūsų turimas robotas žoliapjovė WORX Landroid (rašoma klaida "už darbo zonos ribų"). Kreipėmės į Stokker atstovybę Klaipėdoje, kad rastų gedimą ir jį pašalintų. Robotas buvo nuvežtas į vietą ir po jų "patikros" mes buvom informuoti, kad jis puikiai veikia, už "apžiūrą" susimokėjom 13 Eurų. Grįžę namo ir jį pasijungę pamatėm, kad vis dėl to jis neveikia, rašoma klaida "už darbo zonos ribų". Tuomet Stokker darbuotojai informavo mus, kad greičiausiai žaibas pažeidė laidą, kuris juosia perimetrą ir reikia jį pakeisti. Išmesta į balą dar 100 Eurų ir pakeistas perimetrą juosiantis laidas. Robotas neveikia, rašoma klaida "už darbo zonos ribų". Tuomet vėl susisiekta su jų "meistreliu'' , kuris ir vėl kategoriškai teigė, kad mes tikriausiai blogai sujungėme laidą, reikalingos specialios gelinės jungtys (ir šias nepatingėjom nusipirkti ir sujungti, bet ROBOTUI jos nepadėjo). Atvykti į vietą ir patikrinti tą laido jungimą 'meistrelis' galės geriausiu atvejų po 2 savaičių.
Čia mūsų kantrybė pradėjo baiginėtis ir mes kreipėmės į LAZY HOUSE atstovus, kurie jau telefonu identifikavo galimą gedimą po žaibo iškrovos - t. y. roboto stotelės gedimą. Laimė, kaimynai turi tokį patį robotą ir mes galėjom pas juo nuvykę su savo ROBOTU įsitikinti, kad tikrai jų sklype mūsų robotas veikia su jų stotele, o su mūsų stotele, nei jų turimas nei mūsų robotas nebeveikia. Sekančia dieną Roboto stotelę nuvežiau pas artimiausius elektronikos taisytojus ir jie atidarę stotelę iškart pamatė, kad sutrūnijusi motininė plokštė. Va čia mane ima siutas ant Stokker darbuotojų, kurie apžiūrą atliko tiesiog jį paleidę 2 kv. metrų plote, bet net neapžiūrinėjo jokių detalių. Detalią arba visą stotelę paprašiau, kad užsakytų tie patys Stokker, nes deja, kito pasirinkimo Klaipėdos mieste nelabai yra. Atėjo rugpjūčio 26 d. Iš Stokker jokių žinių. Kreipėmės tiesiai į Norvegiją dėl detalės užsakymo. Norvegai mus patikino, kad detalių yra pilna ir nukreipė mus į Kauno Stokker. Minėta detalė atsirado per 2 d. d. Norvegų atstovai ŠEŠTADIENĮ elektroniniu laišku pasiteiravo ar viskas gerai? Ar detalė mus pasiekė? Ar gali uždaryti mūsų bylą? Liūdna dėl prarastų 113 Eurų ir nervų. Liūdna, kad Klaipėdos atstovas Tadas Petrauskas man ironiškai siūlė atvažiuoti ir išgerti kavos, o jis man pademonstruos kaip puikiai dirba mūsų robotas 2 kv. metrų plote. Nebenoriu su jais bendrauti, nežinau ar čia kas skaito tuos atsiliepimus, bet galiu informuoti Stokker atstovus, kad sugedus motininei stotelės plokštei, Robotas puikiai veikia 2 kv. metrų plote ir tai yra normalu, bet nebeveikia 500 kv. metrų plote. Sėkmės Jums.
Iš paskutinės patirties jų neįžvelgiu
Blogas servisas

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
arnoldasz

Profesionalių įrankių centras

Ieškant gerų įrankių apsimoka pirkti iš stokker. Kainos aišku prasideda kokių suktukų nuo 100, bet firmos pagrinde Makita, Metabo, Black & Decker ir pan. Kainos ir kokybė labiau skirta profesionaliam naudojimui, namuose tokių įrankių galimybių neišnaudosi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Geri kokybiški įrankiai, bet ne pigūs

Stokker atradau papasakojus draugui kai jis pasigyrė, kad įsigijo gerų raktų komplektą kur senukuose nerasi. Iš tikrųjų apsilankęs Stokker internetiniame tinklalapyje radau, jog jie pardavinėja tik kokybiškus įrankius, ne kaip senukuose Vagner ir pan. Aišku kainos iš tikrųjų yra daug didesnės nei kokių made in china, bet kokybė nepalyginamai geresnė. Stokker vienintelis konkurentas yra įrankių parduotuvė Gitana, kuri gali pasiūlyti mažesnes įrankių kainas, bet ir mažesnį įrankų pasirinkimą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

edmus
Kodėl jus parduodate įrenginį bet remontiniu detalių net negalima užsisakyti.Labai blogas aptarnavimas.Darysiu antireklamą jūsų firmai

edmus parašė klausimą 2022.05.26

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti