Atsiliepimai

Sportsdirect

Ozo g. 25, Vilnius

Atsiliepimai

ruta

Nesuprantu...

... kam LT parduotuvės, jeigu vistiek viską reikia pirkti iš UK, kaip ir prieš atsidarant parduotuvėms čia??? kokia nesąmonė, iš didžiosios raidės. Kodėl nėra galimybės daryti užsakymus per parduotuvę, ir mokėt žmoniškas kainas už pristatymą? Jeigu prekė netiks man, gal kažkam kitam tiks ir tas kažkas ją mielai nupirks? Kaip Vulcan.lt yra daroma. UK Outlet'e yra daug prekių kurios mane domina, tačiau pamačius pristatymo kainą, praeina noras kažką užsisakyti. NESĄMONĖ!
kol kas neižvelgiu
aukščiau

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Dažnai tenka lankytis

Dažnai tenka lankytis Kaune sportsdirect parduotuvėja, tai pasakysiu savo nuomone. Prekių labai daug ir kokybiškų, gali rasti visko nuo sportininių prekių, rūbų iki klasikinių drabužių, nors parduotuvė labiau sporto bet yra daug visko. Dirbą labai daug darbuotojų visada padeda ir pasako kur kas yra, kainos labai geros ir nedaug skiriasi nei internetinėje parduotuvėje, tiesiog puiki parduotuvė. Grįšiu čia dar ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Geros kainos

Labai apsimoka pirkti treningus ir sportinę avalynę iš šios parduotuvės. Kainos gana protingos ir prieinamos. Yra pigesnių ne brand drabužių, yra žinoma ir didesnėmis kainomis prekių. Tarkim Calvin Klein 4 apatinių komplektas 40 eurų, tai kaip už prabangius ale apatinius kaina normali. Toliau kas iš minusų tai ką matote sportsdirect svetainėje užsienio ne viską rasite parduotuvėje. Ir taip pat aišku kainos užsienyje mažesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Gerai, kad pagaliau ir Lietuvoje jie veikia

Labai patinka ši parduotuvė, avalynę ir drabužius sportui bei laisvalaikiui perku tik čia, maloniai stebina platus avalynės pasirinkimas įvairioms veikloms - nuo turizmo ir sporto iki darbo avalynės. Modelių ir spalvų gausa kviečia čia užsukti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Gera sportinių prekių parduotuvė

Puiki sportinių prekių parduotuvė. Lankiausi užsienyje, bei tenka pirkti online parduotuvėje. Kainos įvairios, visko galima rasti ko kam reikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Sports direct sporto prekių expertas

Tikrai vienas geriausių mano žinomų sporto prekių parduotuvių tinklas. Gausus įvairių pobūdžių sporto prekių pasirinkimas už prieinamą kainą. Dažnos nuolaidos sportinei įvairių brand'ų avalynei. Taip pat firmų gausa, pasirinktinai pagul dominančią sporto šaką. Tiek internetinė tiek reali parduotuvė žavi savo prekių išdėstymų ir administracijos paslaugumu. Kokybė ne visada atitiks reikiamą, bet nenuvils.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Viskas gerai

Dažniausiai naudoj sportsdirect internetinę parduotuvę kainos yra tikrai įkandamos ir prekių kokybė yra visiškai puiki… tik būna problenų perkant iš e shop, jog gauni per mažus batus t. Y batų dydžių problemos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Internetinė parduotuvė super, fizinės nebandžiau.

Perku tik iš internetinės parduotuvės, dažniausiai prisijungiu prie grupinių užsakymų arba pats užsakinėju kartu su draugais, kad siuntimo kaina būtų mažesnė. Pati siuntimo kaina gana didelė kartais būna, ypač pasiėmus batų ar kitų didesnių daiktų. Esu pirkęs keletą kedų, dydžiai atitiko, bet vieną kartą sugebėjo spalvą sumaišyti. Taip pat esu pirkęs maikučių trumpomis rankovėmis - dydžiai ir kokybė bei kaina - super. Dar slidinėjimo šalmą su didelė nuolaida, kolkas neišbandžiau, bet atrodo labai geras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Geras shop

Nebuvau jų fizinėj parduotuvėje, bet iš online tai pasirinkimas didelis, ypač jeigu yra nuolaidos, kas ten yra labai dažnai. Gan dažnai tenka prisijungti prie grupinių užsakymų todėl beveik parsiuntimas nieko nekainuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Puiki sporto prekių parduotuvė anglijoje.

Neesu pirkęs iš šios parduotuvės kuri yra įsikūrusi Lietuvoje, todėl perku tik iš Anglijos, man tai daug patogiau, o ir kainos labai pigios, batų pasirinkimas didelis. Pirkau naujus "Reebok" Nano serijos kedukus, tai labai patiko, naudoju juos Crossfit'ui, tai labai patogus ir išlaiko pačius didžiausius išukius skirtus jam.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai