Atsiliepimai

Samsung Galaxy S3 I9300

Atsiliepimai

Myxas

Išmaniųjų telefonų klasika

Jau beveik klasika tapes išmanusis telefonas, vienas iš pirmūjų rimtesnių, savo laiku buvo geras, dabar jau pasenes ir pigus. Tačiau kaip ir kaikurie iš samsungų pradžioje viskas veikai kuo puikiausiai vėliau pradeda strigti aišku jei neprikišite visko tai viskas bus gerai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Paprastas, geras telefonas

Turėjau šį telefoną ir jis buvo mano pirmasis išmanusis telefonas. Na tuo metu buvo puikus telefonas, tačiau palyginimui dabar jau nepirkčiau, nes per lėtas, labai greit apkraunamas. Na tik android valdymas kam patinka tai labai lengva naudotis, bet šiaip jau vienas iš senesnių modelių todėl siūlyčiau pasieškoti kažko geresnio ir greitesnio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Jau praeities telefonas

Teko dar prieš 2 metus naudoti jį ir tikrai turėjau daug nervų - strigdavo, baterija pradėjo labai greitai išsikrauti. Iš tikrųjų naudojimosi gale patiko tik kamera. Savo laiku gal ir buvo visai nieko telefonas, bet dabar niekam nerekomenduočiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Pakenčiamas telefonas

Savo laiku šis telefonas buvo neblogas, nors šiek tiek nuvildavo ir tada. Pastovūs strigimai(dėl touchwiz), nelabai patvarus korpusas.. Sistemą tekdavo persirašinėti į CyanogenMod, nes tik su ja telefoną buvo naudoti įmanoma ir jis baisiai nestrigo. Bet kameros kokybė ir visi kiti niuansai neerzino ir buvo pakankamai kokybiški.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai