Atsiliepimai

Reserved

www.reserved.com/lt/lt

Atsiliepimai

ilonarei

Drabužių dydžiai

Internetinės parduotuvės dydžių lentelė visiškai neatitinka realių dydžių, todėl būkite atsargūs užsisakinėdami.

Antra, puslapyje bandant susisiekti per "Susisiekite su mumis" - nulis reakcijos.

Trečia, atsiimant parduotuvėje nėra galimybės atsiskaityti atsiėmimo metu.
Privalumų nerasta, nes rūbus vistiek reikia matuotis parduotuvėje dėl dydžių lentelės neatitikimo.
Trūkumai surašyti atsiliepime.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

del užsakymo

Padariau internetu Reserved parduotuveje užsakymą (apmokant grynaisiais atvežimo metu). Laukiu užsakymo, kažkaip itartinai ilgai neateina. Užeinu į reserved puslapyje savo paskyrą, žiūriu atsakymas atšauktas. Parašau jiems laišką, aišku į laišką atsako tik po 4 dienų ir parašo, kad jūsų užsakymas buvo atšauktas, kadangi sandėlyje nebetutėjome užsakytų prekių. Neliko pasitikėjimo, daugiau ateityje neliko ir pirkėjo...

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Darius

Marškinėlių kokybė baisi...

Buvo pirkti marškinėliai, užsidėjus pirmą kartą ir nuėjus iki pliažo, marškinėliai gavo prakaito ir dėmė nugaroje niekaip neišsiskalbia. Taip jau su antrais marškinėliais...

Atsiliepimas parašytas: 2017.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Visada randu ką nusipirkti

Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis, ypač per išpardavimus niekada neaplenkiu šios parduotuvės. Tiesa pardavėju pagalbos retai sulauksi, jos visada būna užsiėmę bet lengva viską ir pačiam rasti

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Gera parduotuvė

Didelis prekių pasirinkimas. Šioje parduotuvėje visada randu iš ko rinktis tiek laisvalaikiui, tiek darbui ofise. Kainos ir kokybės santykis taip pat neblogas. Malonus personalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė, daug drabužių ir dažnai būna nuolaidos, kurios padeda sutaupyti. Esu čia pirkusi džinsus, apatinius drabužius ir turiu pasakyti, kad kokybė gera, drabužiai tarnauja ilgai. Rekomenduoju čia užsukti, tikrai kažką išsirigsit. Čia geras kainos ir kokybės santykis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nebloga parduotuvė

Nežinau, atrodo įėjus į parduotuvę, jog labai daug rūbų, tačiau kai jau pradedi žiūrinėt pačius dizainus, modelius, kažkaip išeini iš šios parduotuvės taip ir nieko nenusipirkęs. Vienintelis daiktas, kurį nusipirkau ir vis dar turiu, tai Reserved tašytė, kuri puikiai prilipo paskaitoms, tad šias tikrai rekomenduoju. Kainos kaip ir visur, todėl jei jums patinka šis brand'as ir randat kažką tikrai nevarkit po visą akropolį ar kitą prekybos centrą ieškodami dar kažko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Pigūs, bet kokybiški drabužiai

Tenka čia kartais užsukti ieškant kokių šortų ar pan. Vienkart pamačiau ir visai gražų megztinį, pažiūrėjau, kad kaina juokinga, todėl sumaniau nusipirkti. Iš tikrųjų kokybė nustebino, nesitikėjau, kad taip gerai nešiosis tokios firmos. Kas patiko tai gerai skalbiasi, nešiojasi ir neišbluko. Dažniausiai perku tik Zara parduotuvėje ir Massimo Duti, bet čia irgi visai nieko ir kaina labai pigi ir kokybė gera.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Geras kainos ir kokybės santykis

Tai viena iš mėgstamiausiu parduotuvių, kur kainos atitinka kokybę 100proc. Galima rasti neblogų akcijų, esu pirkęs ir džinsus ir šalikėlį, tad jų kokybė iš tiesų yra gera ir geresnė nei tokių kaip bershka, pull&bear ir pan. Žinoma čia kaina yra šiek tiek didesnė, bet aš geriau renkuosi didesnę kainą, bet geresnę kokybė, nei atvirkščiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Puiki drabužių parduotuvė

Dažnai ieškau įvairiausio stiliaus drabužių ir tikrai dažnai randu juos čia. Pirkau švarką, marškinių, keletą maikučių, tai kokybė tikrai gera, o kainos nesikandžioja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai