Atsiliepimai

Atsiliepimai

Pristatymas

Mėgstu šią parduotuvę, dėl karantino negalėjau joje apsilankyti, tad nusprendžiau užsisakyti internetu džinsus. Užsisakiau 04-12, buvo rašyta, kad pristatys tarp 16 ir 20. Šiandien 23, siunta vis dar vežama, esu nepatenkinta tuo.. iš Lenkijos tikrai taip ilgai ji nėra vežama.
Geros kainos
Tragiškas pristatymas, niekas neiaišku, mažai info

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Ozo Pull&Bear nesąžinigos grąžinimo sąlygos

Nusprendžiau pirmą kartą nusipirkti kelnes Vilniaus Ozo Pull&Bear. Po 2 mėn per siūlę suplyšo kišenė. Atnešiau, kad apkeisti, nes juk būtų juokinga siūti naujus džinsus, o džinsai tikrai puikūs, stilingi, gera medžiaga ir dydis idealiai tinka.
Ozo parduotuvėje apžiūrėjo darbuotoja garbanotais plaukais, nusiuntė nuotrauką “kažkam” ir “kažkas” atsakė, kad aš pats suplėšiau. Dar pasiūlė parašyti pretenziją, palaukti 10 dienų, kad vėl “kažkas” įvertintų ir duotų atsakymą.
Džinsai kainuoja 20€ ir parduotuvė nesugeba prisiimti atsakomybės už nekokybiškus produktus. Būtų apkeitę džinsus į tokius pačius ir būtų dar gavę mažiausiai 5 klientus mano rekomenduotus, bet dabar bus atvirkščias efektas ir -10 klientų.
Nekokybiškos prekės

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

stanke

Absurdas

Pull&bear parduotuvėje, kad prekės dažnai nekokybiškos tai nėra ką norėti kai tokios nedidelės kainos. Kelis kartus jau pasimokęs iš ten nepirkti, bet galvojau gal tiesiog sutapimai būdavo. Vakar surizikavau ir nusipirkau bliuzoną, bet kai parsinešus namo užsidėjus bluzoną jis pradeda irti(jis tikrai nebuvo aptemptas kaip galima būtų pagalvoti) tai visai nemalonu. O dar įdomiau nunešus atgal į parduotuvę, tau pasako, kad atliks tyrimą dešimt dienų ir gal tada atgausi pinigus, daugiau niekuo negali padėti. Jei daiktas būtų geras tada iškart grąžintu pinigus, bet jei jis būtu geras aš jo net neneščiau atgal. O dar juokingiau kai pardavėja sako nusipirkite kitą tokį patį, bet vėl susimokėkite. Ar tai normalu???

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurelijus

Nekokybiškos prekės

Pirkau treningus užvakar, neesmė kad jų kaina 20eurų, kaina nebuvo nupiginta ar su žymėjimu kad brokuota prekė. Tai vakar viena karta užsidėjau, ir tai mašinoj tik sedėjau, grįžau vakarop namo iš kelionės. Prairo iš galo per susiuvimą per vidurį skylėm išėjo visas klynas matyt kai isitempė kelnės sėdint, tai kas čia per kokybė ??. Maikė irgi baltais neryškiais plėmais išėjus, ir pamačiau tik grįžęs. Žodžių paskutini kartą apsipirkinėjau pas juos, dar megstinis, ir džinsai, dar neužsidėjau, neaišku kas su jais bus po dienos nešiojimo. (Kaunas, akropolis)
Nėra privalumu
Viskas kas yra toje pardotuvėje turbūt

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Summer

Nekokybiškas aptarnavimas

Sveiki,
Pastebėjau, kad parduotuvėje Pull&Bear Akropolis Vilnius dirbanti pardavėja (data 2017 11 12 po 12 val.) niekam neatiduoda grąžos kelių centų, sėkmingai suapvalina sumą kliento nenaudai. Jeigu kasoje nepasirūpinta, kad būtų smulkių pinigų, tai gal bent jau galima būtų naudoti žodį "ATSIPRAŠOME, bet..." ? Lieka nemalonus įspūdis....
Tas pats žodis gali būti naudojamas ir tuo atveju, jeigu iš rankų krenta drabužiai skenuojant prekes kasoje!!!
Tikrai labai sudėtinga???
Ačiū už dėmesį :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilita

Pasipiktinę pirkėjai!!

Visada man patikdavo ši parduotuvė, nes joje visada rasdavau sau gražiausius džinsus. Nusipirkus vienus džinsus, po kelių mėnesio nešiojimo, jie man iširo per užpakalį. Nusipirkus kitus džinsus - juodus, labai greitai nusiplovė (bet šita problema su juodais džinsai visada tokia, kad ir kur bepirksi). O dabar nusipirkus trečius džinsus, po nepilnų dviejų mėnesių man vėl iširo per tą pačią vietą, todėl šįkart esu labai pasipiktinus!!! Nes net dabar kai pirkau juos, pardavėjos paklausiau ar dabar kokybiški džinsai pas jus, nes bijau, kad vėl to paties man neatsitiktu. O ji kas ir priklauso tik ta ir patvirtino, kad labai kokybiški džinsai, nors nė velnio!!! Kad ir kokie man gražus rūbai būtų šioje parduotuvėje, daugiau aš į ja nebeeisiu ir nieko nebepirksiu!!!!
Labai greitai suplyštantys džinsai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Jaunimui daug visko

Ko gero viena iš geriausių jaunimui parduotuvių. Pats pirmas shop'as į kurį apsilankau, kai ieškau ko nors apsirengti. Dizainas labai patraukus, daug pasirinkimo, kainos žinoma kaip ir visur, bet dabar atėjus eurui jos visur pabrango, tačiau ši parduotuvė visad mane žavėjo. Labai sveikintina, kad jau ir internetu prekiauja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Super parduotuvė

Visada čia apsipirkinėju. Rūbų įvairovė tikrai didelė, kainos nėra kosminės. Personalas draugiškas ir paslaugus. Labiau parduotuvę rekomenduočiau jaunimui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Drabužiai jaunimui

Mėgstamiausi ir madingiausi drabužiai yra būten Pull&Bear (bent jau mano nuomone). Labiausiai patinka siūlomi džinsai. Turiu daugiau nei 2, yra nešiojami dažnai, o keičiami tik dėl to, kad nublūksta, todėl kokybė tikrai labai aukšta. O geriausia dalis, kad ir kainos nesikandžioja kaip tokiems stilingiems ir kokybiškiems rūbams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Gražūs drabužiai

Man patinka ši parduotuvė, galima rasti gražių ir madingų rūbų. Dažniausiai iš čia perku džinsus. Aišku, kokybė nėra labai gera, bet dabar išvis sunku surast kokybiškų drabužių, kurie nekainuotų labai daug, o būtų kokybiški. Kainos čia nėra labai aukštos, būna išpardavimų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai