Atsiliepimai

Atsiliepimai

Labas

Pasimeta pinigai sąskaitose

"..Informavimas realiu laiku
Naudojantis tiek Bank Link, tiek ir MIP įmokos yra renkamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o pardavėjas apie sėkmingai gautą mokėjimą informuojamas akimirksniu...."

Tik pamiršta pridėti, kad busite tik informuotas. Tačiau pasinaudoti pinigais negalėsite, nes paskyroje pinigų nematysite. Ir tai jau ne pirmas kartas, kai pavedimai atliekami, o nerodo kliento paskyroje. Konsultanto paaiškinimas, mokėjimas gautas Viskas OK! Toks atsakymas tikras pasityčiojimas, sistema atsiunčia, įmoka gauta - bet jos nerodo. Paklausus kodėl? Paaiškinimas didelis kiekis pavedimu sistema nespėja :) Garantuojame per 5 val. bus rodoma, nors mokėjimas momentinis turi atvaizduoti iškarto ir už tai imamas mokestis.... Praėjo 8 valandos ir nieko. Rytoj vėl bus ta pati dainelė. Kas per sistema 100 "kinų" sėdi ir spaudo? Užsisakykit dar 100 :).
Norintiems užsakyti paslaugas, siūlau labai gerai pagalvoti. Jei naudositės 1-2 kartus per metus paslaugomis, galite. Jei dažniau, patys pamatysit visus „gliukus“...

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
VaiMar

Nepatogu, negreita ir tuo pačiu erzina

Labai dažnai tenka pirkti internetu - super nepatogu kai atsiranda payseros tarpinis langas, ir atrodo net ir nesaugu - visas interface'as atrodo kaip iš 2000tų, o kai suvedat savo banko duomenis ir turite daugiau nei 1 sąskaitą net ir likučių neparodo... Naudojantis paprasta el.bankininkyste būdavo žymiai paprasčiau, patogiau ir greičiau, pinigai pardavėją pasiekdavo iš karto ir užsakymas būdavo patvirtinimas, dabar tenka 90 procentų užsakymų kažkodėl "prasukti" pro payserą ir laukti kol apmokėjimas bus apdorotas (?????) dėl ko atsiranda papildoma gaišatis ir jūsų užsakymas vėluoja. Nekartą esu gavęs iš jų laišką su prašymu apmokėti užsakymą, kurį jau esu apmokėjes, kažkurį kartą ir apmokėjau, laukiau dvi savaites kol sugebėjo tuos pinigus man grąžinti atgal. Išvada: visiškai nepatogu galutiniam vartotojui, dėja naudos el. parduotuvei aprašyti negaliu, matyt tą sistemą diegiasi ne dėl vartotojų.
Iš asmenines perspektyvos - jokių
Užtrunka papildomai kol pinigai pasiekia pardavėją, ko pasekoje jūsų užsakymas "apdorojamas" ilgiau ir gali užtrukti papildomą dieną. Neatrodo saugu vesti savo bankinius duomenis perkant el.bankininkyste. Gali paprašyti pakartotinio mokėjimo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Labai patogu ir patikima

Neseniai pradėjau naudotis, esu labai patenkintas. Patogi ir aiški svetainė. Daug geresnės kainos už paslaugas arba išvis nemokamos, palyginus su komerciniais bankais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sarasnoos

Puiki alternatyva komerciniams bankams

Payseros žengimas į rinką išties sukėlė revoliuciją, daugybė žmonių atsisakė komercinių bankų. Ir ne be reikalo. Šia sistema labai lengva naudotis, yra nemokama. Labai gelbsti, kuomet reikia greičiau pervesti pinigus iš vieno banko į kitą. Su Paysera tai greita ir pigu. Rekomenduoju tikrai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Patogu, pigu, greita

Patogus, pigus ir greitas bankas, kuris nurungia kiekvieną Lietuvos banką savo pigumu. Manyčiau vien dėl Payseros konkurencijos bankai padarė bankų krepšelius, jog moki tik mėnesinį mokestį, o viskas toliau nemokamai, o čia visada nemokamai. Patikimas ir saugus bankas, naudoju atlikti greitiems pavedimams.:)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dead02

Patogu naudotis

Payseros paslaugomis naudojuosi kelis metus. Patogi mokėjimų sistema, paslaugų kainos mažesnės, nei bankuose. Tik geriausi atsiliepimai, apie payserą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
WinSim

Puikus bankas, mažas minusas

Pigiausias bankas Lietuvoje, turi geru sprendimų e-komercijai, gali suteikti IBAN sąskaitą, bei VISA kortelę. Vienintelis minusas, kad veikia tik SEPA sistemoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Patogus internetinis bankas

Pradėjau nadotis šia mokėjimo sistema, beveik nuo pat jos atsiradimo.Tai buvo puikus budas šiek tiek sutaupyti atsiskaitant internetu.Prieš panašiai metus, atsirado galimybė gauti iban, gavus 3 ar 4 lygio identifikaciją.Tai puiki alternatyva fiziniams bankams, nes nėra mėnesinio mokesčio.Pavedimai tarp paysera vartotojų atliekami iš karto, be jokio mokesčio, betkurią dieną.Taip pat suteikiama iki 30 nemokamų mėnesinių pavedimų eurais į kitus bankus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
spyrsmen

Alternatyva bankams

Naudoju Payserą kelis metus ir galiu drąsiai teigti, jog geresnio banko nėra. Labai maži banko mokesčiai bei lengvai gaunama Visa kortelė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Paysera buvo pigu

Teko kelis kartus vesti pinigus į užsienį ne į Europos sąjungą, tai Payseroje radau geriausias kainas ir pasinaudojau. Nusiskundimų nebuvo, labai greitai pervedė pinigus, bet šiaip ten yra gana painus valdymas bent jau man, tai naudojuosi paprastom operacijom atlinkti įprastus bankus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Darijusz
Sveiki jeigu banko kortelei minusas ir pinigus siunciai i paysera tai gali bankas nuiminet?

Darijusz parašė klausimą 2018.03.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti