Melga atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

DoubleD

Šaraškino kontora

Šaraškino kontora, kitaip nepavadinsi. Atvykau dėl išorinės granatos pakeitimo, užregistravo draugas, vadybininkas perklausė ar išorinės dešinės pusės granatos keitimui, patvirtinau, nes registravo draugas, jis žino. (buvo padaryta vadybininko klaida, telefoninių įrašų nepateikia, įdomu kodėl :)) Po valandos man skambina iš serviso, pasakė, jog lyg su dešine viskas gerai, tik apsitaškius tepalais, tai gal ir negerai, sakau tuomet gal kairę reikia keisti? Pasakė, jog tikrino kairę, bet ji tikrai gera (nors atliekant posūkį girdimas traškesys). Klausiau patarimo ką daryti, patvirtino, jog keisti dešinę dėl apsitepalavimo (konsultuotasi ne su vienu servisu, riebiai nusijuokė dėl tokio patarimo). Apgailėtina, jog nesugeba nustatyti gedimo, keičia geras detales tik tam, kad pasipinigauti (patys tai patvirtino savo atsakyme į pateiktą pretenziją). Venkite šios įmonės, nes tikrai liksite nepatenkinti, viskas žemo lygio - nuo vadybininko bendravimo iki serviso meistrų profesionalumo.
Viskas apgailėtina: nuo aptarnavimo iki serviso darbo. Venkite !

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Melga

Darbuotojai be kompetencijos (Liepkalnio g. 37, Vilnius)

Mano problema – truputį nelygus R19 ratlankis (originalus). Nuvežus jiems atrodė pasimetę, nežinantys nei kiek prašyti pinigų, nei kaip kokybiškai padarys. Kelis kartus skambino vien dėl to, jog pasakytų "labai didelė tikimybė, kad ratlankis skils" (nors prieš tai sakė, kad originaliems tikimybė mažesnė). Skambino dar porą kartų ir dėl to, kad pasakytų, jog negali vieno ar kito atlikti, nes gali nutikti taip ir kitaip... Bendravimas, komunikacija tragiška. Jopkios pagarbos, mandagumo ar profesionalumo. Pasijaučiau, kaip nuvažiavusi ne į MELGAS servisą, bet į elementarų garažiuką, kur meistrai ką tik mokyklą baigę ir įsidarbinę tėvo garaže. NEREKOMENDUOJU.
Visi.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Armin

Nusivyliau

Virš 4 metus buvau Melga klientas. Po paskutinio apsilankymo daugiau nebesilankysiu šiame servise ir kitiems rekomenduoju apvažiuoti iš tolo.
Buvo tartasi , kad bus keičiami tepalai+tepalo filtras ir sutvarkyti važiuoklę. Reziume gavosi , kad apie ganėtinai didesnę kainą prieš remontuojant buvo neinformuojama.. ( Kaina tikrai nustebino su 10% nuolaida 660eur ( VAG`as) :) ) Paskambino pasakė kas blogai, pasakiau ką tvarkyti , vėliau vėl skambino... Pasakiau, kad lai tvarko viską ką gali sutvarkyti ( iš sąrašo kas buvo kalbėta žinoma). Pasimokiau , kad nereikia sakyti TVARKYKIT VISKĄ... Nes sutvarkys tikrai viską ką ras :)
Vietoj remonto tepalai+filtrai + abs remontas ( buvo rasta ir guolio problema, sutikau keisti )
Pakeitė visus filtrus kuriuos galėjo pakeisti..
Strigo ratas tai pakeitė ir visus rankinio trosus..
Kaladės visos pakeistos nes juk nebebuvo jų..
Sutvarkė veidrodėlį, nes juk buvo gaves smūgį..
Keista , kad dar bagažinės nesutvarkė ( tikriausiai nebuvo atidarę)
Aptarnavimo įkainiai kosmosas neatitinka galutinio rezultato

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JZ

Melga Mituvos g. 7

Pristačius automobilį, su nesmarkiai per autoįvykį apgadainta priekine dalimi, greičiausiai nesenai 12 klases baigęs priėmėjęs, puole vertinti automoblio būklę minėdamas tokias problemas , kaip neveikianti žibintų apilovimas, ne tuo kampu šviečiantys žibintai, jo asmenine nuomone dažytas automobilio kėbulas nors turimas dažų sluoksnio matuoklis neveikė ar kažkas panašaus, užtamsinti automobilio priekiniai stiklai, purvinos padangos ir panašiai.
Koks čia gaunasi nulinčiavimas garsinant problemas kurios yra akivaizdžiai atsiradusios dėl eismo įvykio ir apie tai pats pardavėjas pasako, arba tokios problemos kurios tik kažkam atrodo pasitelkiant asmeninę nuomonę, o ne pasinaudojant tam skirta technika. Arba tokia problema , kad reikia nutamsinti langus. Tokio eksperto pačio automobilį patikrinus būtų galima prirašyti 100 trūkumų, pvz kaip kebabo likučai po sėdyne, skirtingų ventilių kamštelių spalva, galbūt vairuotojas gėjus ir panašiai.

Esmė tokia , kad kiekvienas atvejis turi būti vertinamas adekvačiai ir profesionaliai, o ne peikiama viskas iš eilės prilyginant visiškai tragedijai. Po tokios apžiūros nepasakė jogio realaus gedimo kuris būtų rastas.
nėra privalumų po tokio aptarnavimo

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gerardas

Šaraškinų kontora

Užsisakiau padangų komplektą, o atvažiavus sako, kad neteisinga kaina ir pranešė, kad gali parduoti jas už dvigubai didesnę kain`. Nešvaistykit laiko su šita šaraškinų kontora.
Prasti atsiliepimai pasitvrtino neišleidus nei cento.
Nekompetetingi darbuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

tgvoer

Abgauna klientus.

Atvažiavau keisti tepalus, po kažkiek laiko paskambino ir sako, kad reiki keisti kaladeles ir amortizatorius. Pasakiau, kad pakeiskit tik kaladeles, iš viso išėjo apie 400 eu, kai atsiminėjau mašiną pasiūlė užsirašyt mane ir pakeist amortizatorius už 350 EUR, bet atsisakiau. Po savaites atvažiavau į kitą servisą keist amortizatorius, sako kad viskas tvarkoj su jais, hmm galvojau gal kažkas ne taip, nusprendziau nuvaziuot į kitą servisą, ten lygiai taip pat pasakė, kad amortizatoriai idealūs. Manau Melga darbotojai apgauna klientus, kad tik gaut papildomą procentą nuo pardavimų, manau ir kaladeles irgi nereikėjo keist. (Savanorių pr.)
minusas
personalas

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Surikas

Melga Panevėžys, sukčiai!!!!

Peugeot 2002 metų. Vežiau tvarkyti mašinos priekinius guolius, tai dar tvarkė papildomai to ko nereikejo ir gavosi kaina net virš 500 eurų, nes atseit vis rasdavo daugiau problemų su mašiną. Po remonto pradėjo ABS klaidą rodyti, o ankščiau jokios klaidos nebūdavo. O po remonto atsirado klaida. Taigi nuvežiau ir sake, kad čia normalu, nes mes čia naudojam tepaliuką ant davikilio, su laiku jis nusidevi ir viskas bus gerai. Tačiau praėjo savaite, o klaida kaip buvo, taip ir liko po remonto. Negana to dar pradejo mesti braking fault klaidą. Tada važiavau vėl pas juos. O anie sako mokėk už tikrinimą ir remontą lyg mano kalte būtų, kad po jų remonto atsirado tokios klaidos, kurių ankščiau nebūdavo.
Privalumų iš vis jokių.
Mašiną nesuremontuoja, o nuremontuoja. Pinigai į balą.

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GiedriusK

Nepatikimi

Madza 3 bk 2005 m. Prieš maždaug 3 mėn. Klaipėdoj keičiaus xenon žibintų valdymo bloką, idėjo brokuotą už 150 eurų, kuris pora dienų paveikė ir sugedo. Tada pakeitė į pigesnį už 130 eurų (už kurį susimokėjau), tačiau pinigų už brokuotą taip ir negrąžino. Iš pirmo pasakė, kad padarys pinigų grąžinimą, taip ir nesulaukiau jokių pinigų. Po mėnėsio apsilankius man buvo pasakyta, kad iš gamintojo neatėjo jokių žinių dėl to valdymo bloko. Norėtųsi atgauti savo 150 eurų po tiek laiko, nes čia jau pradeda kvepėti aferomis.

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marius

Panevėžio Melga. Apvažuokit ratu šia šaraškino kontora !!

Keletą metų tvarkausi ten auto, buvo senasis direktorius buvo tvarka. Dabar tvarkos neliko, ka sutari padaro dar plius ko nereikejio, saskaita dvigubai padideja. Meistras is vis nupušes susišneket visai neina, didelį mafiojozą vaidina, prašai paaiškint už ka tokia saskaita, apsimeta kad taip ir snekejom, meta kaltę ant mechanikų, mechanikai ant meistro. Vienžo tvarkykitės su darbuotojais
problemos su darbuotojų kvalfikacija ar noru dirbt, klientų visiškas negerbimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alex

Nėra žodžių

Teko ir man užvažiuot į Melgos padalinį Liepkalnio g. Šiaip maloni aplinka, švaru ir jauku....kol nepasakė savo kainos už paslaugas. Susitarėm dėl vieno, bet padarė dalinai kitas paslaugas (neperspėjo) o suma lieka tokia pat prieš tai susitarus. Nepatikima, ir laabai brangu. Niekam nesiūlau ten važiuot.
geras susisiekimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai