Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mindaugas

Merginos būkit atsargios!

Paskambino dukra į melgą dėl žieminių padangų permontavimo, paaiškino koks automobilis, ką reiks padaryti. Pasakė kainą 32 eurai, kai atliko darbus pyst ir sąskaitoje atsirado 40 eur, paprašė paaiškinti kodėl pabrango, tai tokią nesamonę sugalvojo pasakyt, tipo blogai buvo sumontuotos ankstesnes padangos. Ir šiaip pas juos brangu, ir dar skausmina. VAŽIUOKIT MONTUOT KITUR!
Jokių
Daug

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Seriuos

Pirkau 4 vnt padangu

Pirkau 4 vnt. padangu, vienai padangai susprogus ir sudilinus norejau tokia pat nusipirkti, tai uz viena padanga paprase tiek kiek paskaiciavau kainavo sudejus dveju padangu kaina. Logiskumas prasilenke su gobsumu, vietoj to kad buciau patenkinta isigijas tokia pat padanga dabar prarado klienta vein del savo gobsumo. Pirkau kiekvienais metai is ju nauja padangas, dabar is principo nepirksiu.
Nelogiskos kainos

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Brangu - bet kokybiška

Aptarnavimas ir kokybė čia yra tikrai labai aukšta, bet žinoma kaina irgi aukštoka. Čia įmones mašinas varydavom keisti padangas, bei pirkdavom padangas, tai tik teigiami atsiliepimai, nebuvo jokių nesklandumų. Vienintelis minusas, tai kad aukštokos kainos, bet jeigu norite kokybės, tai rekomenduoju sumokėti daugiau ir pasirinkti Melga.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Kokybiškos padangos

Pirkomės čia padangas žiemai, su akcija sumokėjome gan brangokai - padanga už 45 eurus, bet gavome kokybišką, gerą ir nesudrožtą padangą, nerestauruotą, kaip gali įkišti turguje, jeigu nežinai ką imi. Patarė ką imti ir suteikė garantiją.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Geru padangu parduotuve

Visada is cia imu padangas.Kainuoja brangiau, bet jokios restauruotos neparduodamos, o naujos. Nusipirkus bent aisku, kad nemus kai restauruoti kiausiniai. Visada atlekus patars sumontuos ir varai issisiepes. Kokiam aleksote ar gariunuose tau niekas negarantuoja kad fuflo paimsi, o cia tik orginalas

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai