Atsiliepimai
-
Puiku
-
Gerai
-
Normalu
-
Blogai
-
Baisu
Atsiliepimai
Mašinos pažeidimai
Tragiškiausias aptarnavimas kokį esu turėjas mašina sugadino circle k plovykla ir teigia jog tai yra eksplotacijos pažeidimas, į skambučius neatsiliepia, teigia jog susisieks bet nieko nesulaukiau žala 2017 metų galinis bamperis
Niekam nelinkiu atsidurti mano situacijoj
Veikejai
Draudimo bendrovė suformavo skolą už terminuoto draudimo pratęsimą, kuris su manimi nebuvo derintas. Skolą apmokėjau ir nutraukiau visas sutartis.
Paprašiau grąžinti mano permokėtus pinigus. Du oficialūs kreipimaisi – 2026-01-26 ir 2026-02-10. Reakcijos – nulis.
Šiai dienai daugiau nei 200 Eur nėra grąžinti, paaiškinimo nepateikta.
Kai pinigus paimti reikia – procesai veikia greitai.
Kai reikia juos grąžinti – atsakomybės nėra.
Paprašiau grąžinti mano permokėtus pinigus. Du oficialūs kreipimaisi – 2026-01-26 ir 2026-02-10. Reakcijos – nulis.
Šiai dienai daugiau nei 200 Eur nėra grąžinti, paaiškinimo nepateikta.
Kai pinigus paimti reikia – procesai veikia greitai.
Kai reikia juos grąžinti – atsakomybės nėra.
Greiti procesai paimti pinigus
Kai reikia grąžinti – jų (atsakingumo, dėmesio, sąžinės ir pinigų) nėra.
Be sutikimo nutraukta sutartis
Noriu pasidalint prasta patirtim bendraujant su Lietuvos draudimu. Taip susiklostė, kad konsultantė parengė sutartį viena diena vėliau nei baigėsi ankstesnis mano draudimas(na bet kam nepasitaiko), gavau iš regitros žinutę, kad eisme dalyvauti negaliu ir lieku nesusipratusi, kadangi draudimu pasirupinau iš anksto ir pirma įmoka jau buvo nuskaityta, suprantu, kad sutartis su draudimu jau turi būti galiojanti. Pasiskambinus konsultantei ji bando šį reikalą išspręsti, bet aš jai paminiu, kad jei problema ta draudimą pakeisti nieko tokio, šiandien savo mašina nesinaudosiu ir aš tiesiog norėjau išsiaiškinti kas čia nutiko, taigi sužinau, kad man draudimas paankstinant sutartį išbrangs 30 eur, pakartoju, kad tiek to nieko nekeiskim, taigi sutarties nei nutraukiau, nei kažką keičiau, bet pasirodo, kad man ją nutraukė be mano sutikimo. Dabar turiu susimokėti, bet kokiu atveju daugiau. Neįžvelgiu savo kaltės ir atsisakau. Konsultantė teigia nieko negalinti padėti, nors nesuvokiu, kaip šiais laikais neįmanoma tokių dalykų atitaisyti, juolab, tai ne kliento kaltė. Pasiskambinus kitu bendru LD numeriu konsultantas pažada pasiaiškinti situaciją ir padėti ją išspręsti, tačiau iš jo skambučio nesulaukiau. Dvi dienos į minusą naudojantis taxi paslaugom, ačiū LD už ne vienerius metus esamo kliento vertinimą. NErekomenduoju turėti reikalų.
The worst insurance, no replies, and not returning money
The worst insurance, no replies at all and misleading calls transfering me feom one line to another, at the end they dont reply back for anything , second, lying about the money and never return your own money.
Good prices sometimes
Not replying and never returning your money
Tragiškas Lietuvos Draudimo bendravimas su patirusiu žalą vairuotoju.
Dažniausiai visi siūlo Lietuvos Draudimą
sako, kad brangesnis, bet nėra problemos dėl žalų atlyginimo, bet deja siūlo neadekvačias kainas įtraukia tik pigiausius automobilius į jų daromas ataskaitas jeigu automobilis yra brangesnis jo jų atskaitoje neatsiranda jis yra užbanintas. Tragiška bendravimo kultūra ir nesuprantu kam reikalingas privalomas draudimas dėl ko mes nukenčiame, o jie tik pelnus skaičiuoja.
sako, kad brangesnis, bet nėra problemos dėl žalų atlyginimo, bet deja siūlo neadekvačias kainas įtraukia tik pigiausius automobilius į jų daromas ataskaitas jeigu automobilis yra brangesnis jo jų atskaitoje neatsiranda jis yra užbanintas. Tragiška bendravimo kultūra ir nesuprantu kam reikalingas privalomas draudimas dėl ko mes nukenčiame, o jie tik pelnus skaičiuoja.
aš asmeniškai nežinau
niekada daugiau nebesinaudosiu Lietuvos draudimo paslaugomis
Baisu,nera zodzių
Nesidrauskit zmonės liwtuvos draudime,nes nieko jums nei uz nieką nwmokės,rinkites kitus draudimus.Moku beveik 300eurų i metus,suduzus televizoriau ekranui pareiskė kad televizorius ne buitinė tehnika,reikejo kad kaitlentė iduztu,nera zodzių,aferistų kontora ,,draudi tik sienas,o visa kita neturtas.Tikrai nutrauksiu sutartį ir eisiu i normalų draudima.Lietuvos deaudimo nerekomenduoju niekam,rinkitės BTA,vasara turejau traumą,viskas buvo normaliai ismokėta.Būkit budrūs.
Nepatariu su jais susidėti ir
Sudariau KASKO draudimo sutartį ir telefonu iškart pasakiau, kad drausiuos tik 1mėn., per savasld puslapį pamačiau, jog sutartis sudaryta 1 metams, bet įmokos išskaidytos po 1 mėn., paspaudžiau nutraukti sutartį ir kitą dieną atėjo el. laiškas su 45eur nutraukimo mokesčiu!!! Paskambinus pasakiau, jog iškart perspėjau tik vienam mėnesiui reikia draudimo, į ką man atsakė, kad KASKO draudimas sudaromas ne mažiau nei metams, bet kažkodėl telefonu man to nepaminėjo.
P.S. vis tiek kitoje įmonėje man išėjo pigiau ir sąlygos geresnės.
P.P.S. busimi klientai atidžiai žiūrėkite sąlygas prieš pirkdami LD paslaugas.
P.S. vis tiek kitoje įmonėje man išėjo pigiau ir sąlygos geresnės.
P.P.S. busimi klientai atidžiai žiūrėkite sąlygas prieš pirkdami LD paslaugas.
nėra
nuslepia jiems nenaudingus dalykus, kurie poto kainuoja klientams pinigų
Aferistai LD
Aferistai!!! Circle K Gedimino g. 47 Taurageje subraize plovykloje masinos kebula, LD nustate kad cia eksplotacijos subraizymai. Jus jupkaujat???
Pasityčiojimas
Po autoįvykio Kasko žalą paskaičiavo 11 Eur ?! Išskaita 150 Eur, o sutavrkyti viską pasirodo galma už 11 Eur. Čia turbūt tik LD gali "dykai" daryti
nėra
sukčiai-į vienus vartus
Didžiausia draudimo kompanija Lietuvoje ir ne veltui!
Turime apsidraudę šeimos automobilius. Turėjome namą apsidraudę, bet kol kas atsisakėme, nes kaina kitur radome geriau. Apskritai kalbant apie kainą, kai turime 7 draudimo kompanijas Lietuvoje, visada verta kainas (net ir galiojant sutarčiai) patikrinti internete pvz draudykle.lt, edrauda.lt ir pan, ir pažiūrėti ar nepermokate. O jei taip, tai derėtis arba nutraukti ir persidrausti. Aišku visada reikia žiūrėti ir sąlygas, bet kartais kainos būna tiesiog kartais skirtingos.
Labai patogi savitarna
Kainos