Atsiliepimai

BTA draudimas

www.bta.lt

Atsiliepimai

Laimonas

BTA kasko draudimas - NESIDRAUSKITE !!!

Niekas niekada nesidrauskite Kasko per BTA, nes auto teks tvarkytis iš savų pinigų. Į sutartį pridėta tiek kabliukų, kad realiai iš Kasko nelieka naudos. Laba labai nusivyliau šia kompanija ir daugiau niekada jokių reikalų su ja neturėsiu ir kitiems nepatariu draustis per ją.
stengiasi apgauti klientą

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Nebrangus draudimas

Ieškojosi sužadėtinė sau draudimo, tai kitos bendrovės nemažus pinigus lupa. Čia draudimas buvo pigiausias, iškart paėmėme trims mėnesiams, vėliau praėjus terminui buvo galima prasitęsti ir suteikė 5 eurų nuolaidą. Ačiū Dievui jokių avarijų nebuvo, tai kaip jie išmoka - nežinau, bet finansine prasme gavosi pigiausias draudimas čia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Gera draudimo bendrovė

Gera draudimo bendrovė, naudojuosi antri metai, pasiūlo geriausia kaina. Per dvejus metus neteko nusivilti. Tik geriausi atsiliepimai apie čia draudimo bendrove.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

liubertas

Geras aptarnavimas, lengvas bendravimas

Ankščiau turėjau problemų po auto įvykio su viena įmone, kai po mašinos nurašymo, įmonė nenorėjo sumokėti realybę atitinkančios sumos, tai perejus į šią draudimo įmonę, kad ir kaip gaila, kad jau turėjau 3 auto įvykius ir nė karto nenuvylė, visad laiku ir tinkama suma pervedama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Nuostabus draudimas

Labai geras draudimas.Naudojuosi jau ne vienus metus.Kaina palyginus su kitomis draudimo įmonėmis yra mažesnė, o privalumų daugiau.Taip pat galima sutaupyti draudžiantis kelis automobilius.Labai maloniai aptarnauja, noriai atsako į visus klausimus.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Puikus draudimas

Fantastiškai geras draudimas, atsitikus įvykiui - nurašė mašiną, bei pinigus gerus dar davė - tuom žiauriai patiko, jaučiasi kad moku už gera produktą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Dirba gerai

Teko susidurti su BTA draudimu. Tiesa, jį pirkau ne aš, o žmogus, kuris sukėlė avariją ir įvažiavo į mano automobilį. Turėjau aplamdytą galą, tačiau automobilis buvo gan menkos vertės, neplanavau aš jo taisyti - trūkumai tik vizualiniai, važiavimui netrukdė. Susisiekiau su BTA ir pranešiau, kad jų klientas padarė avariją ir sukėlė man nuostolius. Paprašė atsiųsti įvykio deklaraciją ir automobilio nuotrauką. Viskas užtruko gal 10 minučių ir gavau atsakymą - siūlome 150 eurų. Mano automobilio vertė buvo galbūt 500 eurų. :) Likau tikrai patenkintas, neatrodė, kad bendrovė bando išsisukinėti ir nemokėti pinigų. Atvirkščiai, pasiūlė daugiau, nei tikėjausi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Gavau daugiau nei tikėjausi

Puikus draudimas, patekus į auto įvykį dėl kurio nebuvau kaltas, draudėjai apskaičiavo nuostolius greit, išmoką gavau didesnę nei tikėjausi, susitaisiau automobilį ir dar liko pinigų. Taipogi pats draudimas yra vienas iš pigiausių Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

BTA draudimas

Esu turėjęs eismo įvykį su žmogum kurio auto apdrausta BTA draudime. Išmoką gavau didesnę nei tikėjausi, viskas puikiai, nereikėjo nei nervintis nei ką, o tiesiog pasiimti pinigus, susitaisyti auto ir dar liko pinigų :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Teisinga draudimo bendrovė

Papuoliau į eismo įvykį kurio metu mano mašina buvo sudaužyta, avariją sukėlęs asmuo naudojosi BTA draudimu. Draudimas be jokių išsikalbinėjimų padengė visą automobilio remonto sąmatą kuria jiems autoservisas pateikė. Labai gera patirtis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai