Atsiliepimai

Atsiliepimai

Laima

BETA biotano antkaklis su metaline greito paleidimo sagtimi labai prastos kokybė

Nupirktas BETA biotano antkaklis su metaline greito paleidimo sagtimi gruodžio pradžioje. Sagtis ir kiti metalo elementai buvo juodos spalvos. Po dviejų savaičių žiedo, prie kurio tvirtinamas pavadėlis, dažai nusilupo ir jis pasidarė pilkos (metalo) spalvos. Po 5 savaičių naudojimo sagtis pradėjo atsiseginėti ir kristi ant šaligatvio. Netikėti atsisegimai dažnėjo.
Kreipiausi į pardavėją dėl sagties broko, bet buvau apkaltinta, kad aptrankiau sagtį ir netinkamai prižiūrėjau antkaklį, todėl broko netaisys. Antkaklio žiedas (prie kurio tvirtinamas karabinas) padarytas šalia sagties, todėl, kai šuo tempia pavadą, karabinas nuolat trankosi į sagtį ir nubružina ją (metalas sagties yra minkštas). Antkaklis visą laiką buvo ant šuns ir kokia speciali priežiūra jam buvo reikalinga nežinau.
Susirašinėjime minima, kad jų tinklalapyje DUK nurodoma, kad metalinė sagtis turi tokią problemą ir, kad užsakydama uždėjau varnelę, kad su DUKu susipažinau. Galbūt ir turėjau skirti laiko skaitanat visus DUKo komentarus (kurie aktualūs ir visiškai neaktualūs antkaklio atrankai), bet komentaras ne apie tai.
Jeigu žinoti, kad sagtis prastos kokybės ir tai nurodote savo tinklalapyje, tai kam tada ją parduodate?
O jeigu jau parduodate, tai bent padirūpinkite savo reputacija ir nekaltinkite pirkėjų, kad šuo netinkamai nešiojo antkaklį, nes Jūs tikrai žinote, kad sagtis padaryta iš minkšto metalo ir lengvai apibraižoma, o taip pat žinote, kad ji turi defektą.
Biotano kokybė gera
Po 5 savaičių naudojimo pradėjo atsiseginėti sagtis

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai