Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jovita

0/10

NIEKAM NEREKOMENDUOJU SITOS KEBABINES.

1. Uzsakeme 2 kebabus leksteje su versiena ir vistiena. Neturejo versienos, tai idejo tik kalakutiena. Mesos buvo tiek mazai, atrodo, jog net nekompensavo neidetos versienos kiekio. ( 3 sakutes ir vistiena suvalgyta)
2. Prie vieno kebabo buvo pasirinktas cesnakinis padazas ir antras +60 ct pikantiskas padazas (papildomai). Gavau i viena indeli sumaisytus abu, kai kitame kebabe nemokamas padazas buvo pilnas indelis. Gaunasi , kad gavau po puse indelio abieju padazu
3. I uzsakyma taip pat itraukeme 6 surio rutuliukus + totoriskas padazas, taciau gavome 3 surio rutuliukus ir 5 mocarelos lazdeles, kodel? Priklausancio padazo nebuvo.

Atrodo, kad uzsakymas net ne musu, viskas visiskai priesingai, nei, kad buvo uzsakyta, UZSAKYMA ATITIKO TIK VIENAS INDELIS PADAZO.. visa kita pro sali. Labai nemaloni patirtis. Kodel nebuvo galima atsaukti uzsakymo, jei neturejo ka ideti? Atrodo, kad sudejo visus likucius, ka turejo. Kaip loterijoj, uzsakineji kebaba ir nezinai ka gausi, o gal is vis ne kebaba? Gal batona su suriu?

Gailiuosi, kad pries uzsakant nepasiskaiciau atsiliepimu. Aciu uz sugadinta vakariene, teks koldunu issivirti :)
vienas padazas atitiko uzsakyma
visi

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lucardis

Neprieme užsakymo

Paskambinus į dariaus ir girėno kebab inną 2022-04-27 22.38 su draugu norėjome užsisakyti kebabų ir pasakius, kad iki 23 valandos tikrai spesiu atsiimti užsakymo nepriemė.
Nepriėme užsakymo.

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bartas

Nesuprantu tokių žemų įvertinimų

Nevalgau kebabų vietoje, o užsisakau į namus, tai man kaip ir dzin ar padavėja kalba telefonu ar ne ir koks ten tas aptarnavimas. Užsisakinėjam pastoviai ir galiu pasakyti, kad geriausi kebabai, kuriuos galima pasiimti per Wolt ar Bolt.
Viskas beveik visada gerai
Kartais daržovės būna vienam šone, o mėsa kitam

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klaudija

Tikriausiai prastesniu kebabų nesu valgiusi ;(

Atėjus į “restoraną” pasitinka darbuotoja kuri kalba telefonu ir žiūrėdama į mus (klientus) toliau tęsia pokalbį, galiausiai praėjus gal 2min., nei pasisveikina nei ką, tik vienas klausimas “nu, išsirinkot?”. Žodžiu aptarnavimas tragedija, o ir kebabai ne patys nuostabiausi, niekur nesu valgiusi tokio stipraus česnakinio padažo, toks jausmas, kad vieną česnaką ir griauži, nes daugiau NIEKO nesijaučia. Abejoju, kad dar čia sugrįšiu.
Agurkai pasirodė švieži.
Išvardinta atsiliepime.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Virusiukas

Po trejų metų draugystės teks atsisveikinti.

"kebab inn" Europos Pr . Visi trys metai praėjo greit, buvo visko, teko valgyt visokį meniu, būta klaidų būta atsiprašymų, visą laiką radom sprendimus, bet paskutinės dienos privertė susimąstyti už ką moket pinigus ir kur ieškoti naujos vietos. Nes pasikeitęs kolektyvas galutinai viską sugadins. Šios savaitės pirmadienis, paprašius kebabo su stiksais, gavau kopūstus su bulvytėm, be mėsos ir pirmą kartą sužinojau kad kebabas išsinešimui būna atviras neisuktas į jokį šilumą laikantį popierių ir be maišelio. Kol parsivežiau visos mašinos sėdynės liko apibėgę padažu ir kopūstų sultim. Antradienį paaiškinau ko noriu, tai sumaišė padažą, gaila bet aštraus maisto negaliu valgyt ir kebabas į rankas paduotas buvo šaltas. Merginos negirdi ko klientas prašo, net 2 kartus dvi merginos klausė kokį kebaba darom? Trečiadienį galvoju nu gal kolektyvas susidirbo ir viskas bus gerai. Atvažiavau, pralaukiau 10 minučių, buvo paklausta ar mano vardas Andrius, sakau ne, tai mergaitė paklausė o ko jūs laukiat? Sakau užsisakyti noriu, tai gavau atsakymą tada dar palaukti ir nuėjo. Nu galvoju dar šiek tiek galiu luktelt, iš žmonių kitų užsakymus lyg ir priiminėja, bet kuo aš kitoks? Nusivyliau galutinai. Ne visi žmonės gali sau leisti per pietus po valandą laiko ten sėdėti laukti. Teko dumt iš ten, negaliu sau leisti švaistyti laiko laukdamas .
Privalumas jog galima užsisakyti neišlipus iš automobilio
Nauji žmonės be jokios patirties !

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inga

Blogai

Jau ne pirmą kartą užsisakom kebabus Eišiškių pl. Labai nusivyliau ir aptarnavimu ir kebabų kokybe.. Praeitą kartą nusipirkome du didelius kompleksus, maža to, kad pačiuose kebabuose mėsa su daržovėm prasidėjo tik nuo vidurio kebabo, kita pusė buvo tik lavašas, tai dar ir bulvyčių, toks jausmas, kad mažą porciją įdėjo. Mano nuomone, net mažesnę negu maža porcija. (Žinau kokį kiekį dėdavo anksčiau) Šį kartą , nusivylę kebabais lavaše, nusprendėm užsisakyti kebabą lėkštėje, tikėjomės bus geriau, bet aišku taip nebuvo.. Kaip ir praeitą kartą bulvyčiu buvo mažai. Padaryti kebabai atmestinai.. Daržovės ne vienoje vietoje sudėtos, o sumestos ir ant mėsos ir ant bulvyčiu. Darbuotoja, jauna, mandagiu aptarnavimu nepasižymėjo. Net nepaklausė kokią mėsą dėt, o patiem priminus, pradėjo dūsaut. Anksčiau, kai dirbo kitos darbuotojos, buvom pastovus klientai, viskas buvo puiku. Skaniausi kebabai buvo, dabar net nebežinau ar dar sugrįšime kada čia pavalgyti..

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Min

Kebabų parodija

Užsisakėme kebabus telefonu 2020-03-11 P.Lukšio g.
vieną mažą kitą didelį, atsivežus namo gavom šoką. Kebabai buvo panašus į lietinį blyną su įdaru. Paskambinus į kebabinn paaiškinus situaciją liepė atvažiuoti , atsimti pinigų. Paprašius perdaryti atsakymas buvo neturim mėsos.
Jeigu pas jus yra mėsos trūkumas gal vertėtų tada iš vis nedaryti ir iš anksto perspėti, o ne taupymo sumetimais paduoti blynelį su mėsą su politika "o vdrug paeis" , mes kebabus čia valgom ne pirmą kartą ir žinom kaip jie turi atrodyti.
Vėl gi, su tokiu požiūriu toli nenueisit , o ir atsiprašyti gamintoją net nesugebėjo matyt pagal ją tai normalu , nes tokią parodija padavė ir kitam klientui. Atsiprašyt teko kasininkui.
Arba keiskit požiūrį į darbą ir klientus arba keiskit pavadinimą į blyninę , nes tokio kebabo net Naujininkų kioske už 2€ nepadarytų.
Jokių
Sūrus , ploni

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Remigijus

Ne kas...

Prie Gariūnų esančioje padarytas kebabas nustebino blogąja prasme...
Net nepamenu, kada teko tokių ragaut. Kopūstų košė su pomidorų padažu, suvyniota.
Vištiena net ne "grilinta", nors jos beveik ir nebuvo...
Dar skelbiasi pagal vokiškas tradicijas. Jie turbūt net nematę normalių vokiškų kebabų!
Nėra
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

roberta

Nusiviliau

Užsukau į gariunuose esantį kabab in ir labai pasigailėjau, aptarnaujantis personalas bendrauja labai negražiai, nemaloniai. Labai nusivyliau, nes užsukau jau antrą kartą, bet personalo elgesys taip ir nepasikeitė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

agnesa

Netinkamai įvykdytas užsakymas

Šiandien buvo atliktas užsakymas telefonu 10 vnt. kebabų. iš kurių 8 vnt. turėjo būti su pikantišku padažu, 1 su aštriu ir 1 su česnakiniu. atliekant užsakymą buvo atsižvelgiama į kuo paprastesnį variantą (nebuvo didelis skirtingų padažų kiekis) vietoj to buvo padaryti 2 aštrūs kebabai. Aštraus kebabo valgyti buvo neįmanoma. Ačiū Jūsų darbuotojui, kuris nemoka tinkamai telefonu priimti užsakymo. Jeigu būčiau aštraus maisto megėja, tokį padažą ir būčiau pasirinkusi iš karto, deja aštraus maisto netoleruoju. Prašyčiau atidžiau priiminėti užsakymus. 8 kebabai buvo pasirinkti firminiai, kurių sudėtyje turėjo būti šoninė, tačiau tik 1 iš 8 kebabų buvo įdėta šoninė.
Dariaus ir Girėno g. 17, Vilnius.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai