Atsiliepimai

Atsiliepimai

he

apsinuodijau!!!!!!!!!!!!

2019.11.18 pirkau burgerį Hesburger Big Klaipėda ir apsinuodijau!!!!!!!!!!!!!! Buvo vėmimas ir temperatūra!!!!!!!!! Tai kokiom sąlygom gaminamas maistas!!!!!!!!!
nėra
viskas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auguste

PASIBAISĖJUS Liepkalnio Hesburgeriu

Maždaug ~1mėn laiko dirbančios mergina mažo ugio...
Lankomės ten dažnai, net labai dažnai.
Bet tikriausiai jau rinksimės kita GREITAJI restorana kuriame valgysime
Savaite atgal valgėme 3iese užsisakiau tortilijos kompleksa DIDELI gėrima gavau maža gėrima, šalta tortilija ir minkšta toks jausmas, kad ji neapskrudus bet tam užmerkiau akys suvalgius mažiau nei puse pajaučiau keista kvapa viduj vištiena buvo apdegus kaip anglis spalvos. Pakeite ir gerima ir tortilija (tortilija puikia apskrudusi rudoka spalva/skani) negi sunku padaryti iškart taip.
O užsakymu dedimas aš tyliu... 3užsakymus kompleksus sudejo ant 1 padėklo kaip bokšta. Ant kito sudeo gerimus..
Visa tai vyksta kai dirba jaunutė mergina neseniai dirbanti. Vardo tikrai neisiminiau, šviesi.
Pakeliui šiandien 11.12 užsukome skaniai papietauti kaip mes galvojome
(Šiandien dirbo kita panele)
Užsisakem 3žmonėms
4kepsneliai- gavome
2 padažai - padažu negavome
2 dideles porcijos buvlvyčiu prie 2kompleksu - gavome 2 mažas porcijas
Ir viena porcija dideliu bulvyciu-kaip reikejo
Hesburger mesainis puikus!
Kebabo kompleksas buvo prašytas padaryti be jelapenu - padarė su jelapenais.
Šiaudeliu neidejo. Mašinoj gerti žinokit nepatogu...
DĖMESIO! kaip buvo sudėtas užsakymas dideliam maiše bulvytes viena ant kitos suďėtos apačioje neivyniotos i servetele, o ant virsaus servetelese susuktos bulvytes ir padetos ant virsaus tu bulvyciu.... ir mesainiai sumesti betkaip...
Atėjus pasakius, kad ištaisytu klaidas visi pradėjo vienas ant kito žiurėti lyg nežinau į ka... ilgokai žiurinėjus užsakyma buvo pasakyta mes taisysim jusu uzsakyma nuo 30min iki 1h !!!!!!
Taprasme pakeisti bulvytes, dadėti padažus, ideėti šiaudelius truktu nuo 30min ???? Juolab kai stovejo tik 2 žmonės.....
Užsisukome ir išejome. Nuotaika tikrai sugadinta.. nes mokam pinigus už tai ne 2 ir ne 3 eurus.. kai beveik puse užsakymo sugadinta.. Daugiau ten tikrai nepasirodysim.

Maisto kokybe, maisto patiekimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gabriele

VILNIAUS RYGOS HESBURGER

Užsisakiau kompleksą, padaviau mokynio kortelę, man nepadarė nuolaidos, vėliau užsisakiau maišytų ledų su citrusiniais saldainiukais man jo idėjo mažiau nei šaukštą. Žinokit ačiū, labai skanu valgyt vienus ledus be nieko. Vardas Domantas P, jis dar ir instruktorius, juokas paiemė.
Išmokit recepturą

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dani

Tvarkykit kolektyvą

Liepkalnio hesburger darbuotojai mane stebina. Užsisakiau jau 2 kartą šiame mėnesyje, tai nesuprantu, prie mikrafono visada sako palaukt 1min lauki po 5-7min. Prie langelio dar 10 prastovi. Mandagumo 0. Servetėlių niekada neįdeda. Tvarkykite kolektyvą. Pridėsiu foto sumuštinio .

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Puiku. Ukmergės g., Vilnius.

Šaunūs darbuotojai, draugiški, greitai paruoštas užsakymas. Ačiū jums :) apie 19h

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marija

Baisu!!

Vakar nupirkau vaikams 3 vaikiškus rinkinius. Tai visi apsinuodijo. Vaikai visą naktį vėmė !!!! Priestočio g. 30, Klaipėda 

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tatjana

truksta prekių

Buvau liepkalnio hesburger, pirkau vaikiška komplektą su šokdyne ir mesainio paprašėm be agurkų ( vaikas pats paprašė pardavėjos). Ką gi gavome labai aštrų mėsainį bet gi be agurkų tipo viskas ok nors matė, kad vaikui mažam !!! Šokdynes neradome išviso, pirkome išsinešimui, pastebėjom viską jau tik namie. Tikrai atgal nevažiuosim. bet nuuu tikrai laikas labiau atsižvelgti į pirkėjus....

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marina

Hesburger, Kaunas Veiverių g

Vakar užsukom užkąst ir apstulbom. Prie galinio stalelio miegojo (turbut neblaivus) vyras, stalą teko nusivalyt savo pačios drėgna servetėle, o po stalu paspirt kažkieno maisto likučius, kad netrypt jų. Nuotaiką susigadinau

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edita

Kaunas Muravos Hesburgeris siaubas!

Valgėme su šeima vaikų zonoje, tai buvo baisu!Padavė maista be servetėlių! Atėjus atsisėsti , nebuvo švarios vietos! Vaikai žaidė, dar valgė. Atėjo mamos su vaikais, matyt šventė. Tai mus atėjo vos nevaryti. Čia užsakytas stalas. Bet juk ne stalai visi. Ir ne visas kambarys vaikų! Nieko išėjome už stiklinių durų su vyru. Nors vaikai dar maisto turėjo. Vaikai liko laipioti. Atsisėdome prie kambario prie staliuko. Tik atsisėdus pamačiau kito staliuko kėdės. Ir šitos buvo purvinos, nuterliotos riebaluotų pirštų! O pervažiavus namo ant tympų savo radau riebaluotas dėmes! Gyvename Rumšiškėse, nebevažiavau su dėmėm pasirodyti jiems! Abejoju ar būčiau ką laimėjus. O prie viso šito jau vaikams tik užvalgius abu sūnūs bėgo į vc. dėl paleistų vidurių!! Daugiau ten tikrai nebevažiuosim tikrai !
Vaikų zona. Bet po šiandienos neliko jokių privalumų ????
Švaros trūkumai!I r aptarnavimas ????????

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksej

Aptarnavinas siaubingas

Ramučiuose tvarkykit savo personalą. Neįmanoma jau. Išsinešimui jau nieko neimu, nes vis kažko trūkstą. Aptarnauja visada susiraukę ir pikti. Grąžą ir maistą nutrenkia kaip kokiam priešui..
Buvo skanus maistas
Personalas siaubingas

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai