Atsiliepimai

Grindų valymo rinkinys "Twist Mop"

Atsiliepimai

Šefas

Nusipirkęs nepasigailėjau

Nežinau kaip aš ploviau grindis be šio nuostabaus prietaiso! Juo naudotis labai paprasta, jis vertas kiekvieno cento. Šluota puikiai valo laminatą ir lengvai išsigręžia. Rekomenduoju kiekvienam!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Puikiai valo

Daiktas be kuriuo apseiti tiesiog neymanoma.Naudoju beveik kiekvieną dieną.Labai gerai surenka purvą ir jį išlaiko, nepaskleisdamas po valomą paviršių, lengvai išsigrežia.Kibiras nors ir plastmasinis, bet tvirtai pagamintas.Kainuoja nedaug.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Geras daiktas

Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai, galvojau, kad plastmasė ilgai nelaikys, bet jau naudojam ilgiau nei metus ir nieko, niekas nesulūžo. patogus daiktas, ypač dėl gręžimo funkcijos, be jos būtų tiesiog šluota ir kibiras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Patogus rinkinys šeimai

Tikrai šis grindų valymo rinkinys pravartus kiekvienai šeimai. Patogu ir greita, mechanizmas su gręžimo įranga nepalieka ant grindinio šlapių žymių. Tolygiai galima išvalyti viską. Bėda tame, kad plona plasmasė greitai lūžta, nėra pakankamai patvari,reikia naudotis atsakingai ir švelniai. Taip pat šis rinkinys kompaktiškas, daug vietos neužimantis, nenuvargina taip kaip grindinio plovimas rankomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Labai praverčia

Labai praverčiantis daiktas, tiesa pasakius dažniausiai taip pat pastebiu jį pas daugelį savo draugų. Rinkinys tikrai yra patogus, kad ir plastmasė, tačiau jau naudojam virš metų - nieks niekur nelūžo, neskilo. Gręžiant šluotą vanduo nesitaško, kaip aš asmeniškai galvojau. Pradedant naudoti dažnai užmiršdavau šluotos gręžimo rėžimo svirtelę, bet laikui bėgant pripratau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Puiku,nereikia lenktis kai nori išplauti šluotą.

Labai patiko, nereikia lenktis kad išgręžti šluotą, o užtenka tik užfiksuoti ir paspausti - tai labai patiko man,tai turbūt vienas iš išskirtinių dalykų,dar vienas dalykas jog yra rankenos kurios išbalansuoja viska ka neišsipiltų per kraštus nešant

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Pats geriausias išradimas grindims valyti

Grindų valymo rinkinį "Twist Mop" įsigijome iš PC "Maxima" kai buvo taikoma nuolaida kurios taip laukėme. Vietoj 60 eurų įsigijome už 30 eurų. Šiuo rinkiniu džiaugiamės kiekvieną kart kai reikia išsiplauti grindis, mūsų atveju parketą. Šiam valymo rinkiniui priklauso patentuota technologija: grindų šepečio kote įmontuotas sukimosi mechanizmas, kuris sukdamasis išgręžia šepečio kutus iki norimo sausumo. Plauti grindis šia sistema vienas malonumas, verta įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai