Atsiliepimai

Atsiliepimai

gintariukeas

Labai geras

Turiu šį maršrutizatorių keletą metų. Viskas veikia puikiai, ryšys stiprus. Kelis kartus yra tekę perkrauti, nes pastrigdavo, tačiau tie keli kartai nėra problema. Rekomenduočiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Neblogas maršrutizatorius

Per ilgius naudojimo metus, tik viena karta buvo pastrigęs, užteko perkraut ir vėl, veikia puikiai iki šiol. Veikia puikiai, jei prie maršrutizatoriaus prisijunge daugiau prietaisų, niekam ryšys nuo to neblogėja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Vertas dėmesio

ANksčiau visiems buvo aišku, kad D-Link + Wi-Fi = nestabilumas. Su šiuo maršrutizatoriaus modeliu šios nesamonės baigėsi, niekada nedinginėja Wi-Fi signalas ar internetas, veikia stabiliai jau kelis mėnesius net neperkrautas. Džiaugiuosi nusipirkęs. Rekomenduoju ir jums.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Geros firmos, geras modemas

D'link dir 615 modemą naudoju jau nuo labai seniai, teko naudoti keliose gyvenamose vietose būtent su skirtingais interneto tiekėjais. Atsiliepimai apie šį modemą mano nuomone yra tikrai geri. Labiausiai vertinu stabilumą, nebuvo gal nei karto, kad internetas dinginėtų ar atsirastų nepageidaujami trukdžiai. Wi-fi naudojantis tame pačiame kambaryje kur yra modemas 100 procentinis, įrenginiai rodo, kad ryšys visada stiprus. Modelis nėra naujos gamybos tačiau savo funkciją atlieka be priekaištų. Modemas turi dvi išorines antenas bevielio interneto ryšiui stiprinti ir didelis pliusas tas, kad turi perkrovimo mygtuką ant skydelio, tačiau juo pasinaudoti dar neteko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai