Atsiliepimai

Citybee

www.citybee.lt

Atsiliepimai

Paula

Nerekomenduoju

Laba diena, šiandien, kovo 14d. Buvome užsirezervavę Citybee automobilį. Pasieme paketą, nustatytais kilometrais ir laiku. Išvykome į kitą miestą. Rinkomes ne autobusą, o Jūsų automobilį dėl laiko stokos, nes 18:00 turėjome būti Klaipėdoje dėl tikrai rimtų asm. priežasčių. Pavažiavus apie 50km auto sklydelyje užsidegė lemputė įspejantį apie tepalus. Nieko nelaukėmė ir tuojaus pat stojome į artimiausią degalinę. Parašiau programėlėje apie tai, ką matau skydelyje, niekas neatrašė. Kadangi neturėjau LT numerio, turėjau pirkti kortele su saskaitos papildymu. Pirmas skambutis buvo 15:47, paskambinus ir papasakojus apie situacija mane perspėjo, kad susisieks artimiausiu metu. Nesulaukus skambučio skambinau dar kartą, tačiau niekas nesikeitė. Operatoriai vis patikindavo, kad bus susisiekta, tačiau niekas neskambino. Taip atlikome 9 skambučius. Pralaukėme pus antros valandos kol sulaukėmė pagalbos. Pagalba buvo tokia, jog turėjome patys ieškotis kito automobilio, ne artimiausio, o kuris atitiktu mūsų automobilio kilometrų ir laiko sumą. Prieš tai automobilį rinkomės didesnį, dėl dviejų didelių bagažų ir telefono pakrovimo funkcijos, antrame automobilyje dėja nebuvo nei to, nei to. Galiausiai, kol atrakino antrą automobilį jau buvo 17:50, o mums dar buvo likę daugiau nei 200km. Iki Klaipėdos. Siekdami būti pilietiškais ir saugodami Jūsų turtą likome nukentėję mes. Jūs nedirbate operatyviai kaip skelbiate. Negavome jokios kompensacijos uz važinejimą ieškodami kito automobilio, konsultantė tik paklausė " kodėl mes pykstame ir ar pas mus gyvenime nebuna nesusipratimu ".
Rinkites BOLT DRIVE !!

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Weekend

Nusivyliau aptarnavimu ir melavimais

Melaginga informacija pateikiama. Automobiliais naudotis neapsimoka. Kainos ziauriai aukstos, apsimokiau issinomuoti is bet kokio nuomos punkto. Apgavyste prasideda “palik kur patogu” bet nedarasyta kad tik keliuose miestuose. Pasiimiau kelione i kita miesta ir nebuvo pranesta niekur kad negalesiu palikti. Jokiu pranesimu. Ir dabar kaip asilas turesiu moketi uz kelias dienas kad stovi masina ir vel ja parvesti. Net ir didesniuose Lietuvos miestuose negalima. Tik didziausiose. Sako ne “sezonas” kaip vasara tai sumazina vietas kur galima palikti. Nezinau spreskit jus, bet as uzbauduociau valstybes uz neigiama reklama ir melaginga!
Nera. Mieste max 1 valandai. Ir tai brangu kai nezinau kas.
Nepatogios mazos masinos, kainos kosmines, aptarnavimas tragiskas, informacija pateikiama melagingai.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aurimas

Viso gero citybee

Paėmiau mašiną, nuvykau į vietą, paspaudžiau mygtuką baigti, į telefoną gavau pranešimą apie sumokėtą sumą,. Galvojau viskas.
Pasirodo, kad ne: reikėjo pažiūrėti įdėmiai, apmokėjimas tik už dalį kelionės , kelionė tęsiasi... Nulupo pinigų papildomai.
Keisti programėlės patobulinimai, buvo aišku ir patogu naudotis. Gal prastai sekasi, kad tokius triukus daro.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ray

Neadekvatu komanda

Pasiemiau citybee automobili kad nuvaziuoti I Marijampole o ten pasirodo ner kur ji palikt, paskambinu I ofisa neiesko kokiu nors iseiciu o liepe gryzt I Kauna ar Vilniu ir ten palikt automobili. Reziume 50 euru I siuksliu deze...

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mindex

Brangu neapsimoka

Pirkau baldus is parduotuves Klaipedoje, parduotuve pasisiule parvesti uz 30e i Gargzdus atsisakiau pamaniau paimsiu citybee autobusiuka susikrausiu parsivesiu pats bus pigiau ,bet deje gryzus i Gargzdus issikrovus prekes masina turi parvest atgal i Klaipeda ir dar kazkas turi atvaziuot parsivest is Klaipedos daugiau niekad nesinaudosiu tokiom paslaugom

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laurynasdub

Mašina paimta buvo visa murzina, bet pats vairavimas ir automobilis viskas tvark

Atvykęs radau automobilį visą murziną, viduje mašinos kilimėliai buvo pilni žvyro, bet pats mašinos valdymas ir sėdimos vietos buvo patogios ir vyskas su tuo gerai.
Geras kondicionierius, patogios sėdynės, mašinoje esantis Bluetouth.
Mašina nešvari ir vidus ir įšorė, durys kairės pusės galinės iš vidaus neatsidaro.

Atsiliepimas parašytas: 2023.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Justė

Automobiliai neatitinka techninių reikalavimų

Automobilis nuomuotas naktį apie 3 val nakties.
Aplinkui daugiau automobilių nebuvo, todėl neturėjome galimybės jo pakeisti.
1. Šviesos beveik neveikė, nuo Vilniaus iki Kauno teko važiuoti vienu pirštu laikant įjungus ilgas šviesas.
2. Stabdžiai pernelyg jautrūs
3. Apmokėjimas iš kortelės nebuvo nuskaičiuotas
4. Pridėti naujo apmokėjimo budo nepavyko - klaida
5. Siunčiamose žinutėse kontaktinis telefono numeris nebuvo nurodytas
6. Skolos išieškojimas perduotas anstoliams nors nebuvo sudaryta sąlygų apmokėti susidariusios skolos ir apie tai nebuvo pranešta.
neveikiančios šviesos, pernelyg jautrūs stabdžiai, prastas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Renata

Puiki paslauga!

Viskas puiku, tik pliusai! Pirmam kartui daug buvo baimės ir neaiškumų, bet gavome daug pagalbos, paaiškinimų, geros nuotaikos!
Likom labai patenkinti!
Ačiū!
Naujas auto!

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
airunas

Palanga, dviračių nuomos paslauga

Palangoje tik du pridavimo punktai, dviračiai techniškai netvarkingi ( net be stabdžių, begiai neveikia). Abonimentas + dienos kaina gavosi 3€+ 12€. Neverta nuomuotis, geriau gerą dviratį išsinuomuoti pas vietinius, para 9€. Taip nusivyliau citybee, daugiau niekada nebesinaudosiu jų paslaugomis.
Sulaužytas netinkamos naudojimui transporto priemonės. Gėda!

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasa

Neveikianti pilnai sistema

Dvi dienas iš eilės neišeina pasinaudoti siūlomos paslaugomis. Programėlėje rodo, kad dviračių yra vienas skaičius, tačiau nuvažiavus nerandi visai dviračio. Bandant pasiimti neatsirakina, neleidžia užbaigti kelionės. Sistemoje daug trugdžių, tad jei turi planuose papildomą valandą bandymui pasiimti dviratį gali bandyti, bet jei reikia greitai, tikrai neverta rizikuoti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Ausra
Ar galima moketi bauda uz vaziavima isgerus, dalimis?

Ausra parašė klausimą 2019.05.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti