Atsiliepimai

Atsiliepimai

Visiška katastrofa

Lėtas aptarnavimas, padavėjai mato klientus, bet meniu delsia nešti, mato vaikus, bet neatneša vaikiško meniu. Užsakymas pateikiamas atmestinai. Kava patiekta be cukraus ir šaukštelio, paprašius, šaukštelis atnešamas du kartus mažesnis, nei stiklinė, vietoj šaltos arbatos, šaltas limonadas. Maistas vidutinis. Indai nenunešami ilgą laiką, t.y. iki kol nepaprašai sąskaitos. Žodžiu, aptarnavimo lygis žemiausias iš matytų. Gėda cancanui. Daugiau negrįšime. P.S.Nuotraukoje dviejų suaugusių ir vaiko stalas.
Gražus vaizdas pro langą. Skani kava.
Aptarnavimas BAISUS!

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

imf3licity

Nėra padažų

Labai lėtas aptarnavimas, komunikacijos 0 su klientais. Mažas pasirinkimas tarp gėrimų, šaltų limonadų nėra. Užsisakius picas, padažų nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pasityčiojimas iš maisto už kosminę kainą

CanCan picerijos niekada negalėjo pasigirti ypatinga kokybe. Žmonės eidavo čia pavalgyti, kai norėdavo pigios picos, tad į tą kokybę nelabai ir dėmesį kreipdavo. Tačiau dabar tai neįsivaizduoju, kas per sadomazochistai gali iš šitos picerijos užsisakinėti: kokybė neegzistuojanti, nusipirkus Havajų picą, ant jos trys ananasai, pora šlapdešrės gabaliukų, ir valgyk vieną plutą maždaug. Juokingiausia tai, kad kainas susikėlė iki kosminio lygio. 14 EUR už 42 CM picą?? Jūs rimtai? Ta prasme, 14 EUR už JŪSŲ picą? Normalios, kokybiškos picerijos nesiekia 10 EUR, o čia CanCanas pradės 14 EUR už 42 picą prašyti?

Žmonės, yra picerijos kurios už mažesnę ir logišką kainą suteikia daug geresnę kokybę. Visa šita picerija yra vienas didelis pasityčiojimas iš maisto.
Daugelio restoranu aplinka
Visos picos. Tragedija, ne picos.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėja

Prastas aptarnavimas

Ozas. Padavėja sakė, jog picą pagamint užtruks apie 7min. Laukti teko apie 40-50. Belaukiant užsisakiau stalo vandens, kurį nešė apie 20-30min ir gavau tik antrą kartą paprašius, kai jau maistas buvo beveik suvalgytas. Kavinėje žmonių nebuvo daug.
Mažos kainos
Prastas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Can can Pizza Klaipėdos Akropolis

Apsilankius Can Can Pizza Klaipėdos Akropolyje, likau pasišlykštėjusi. Visų pirma padavėjai priėjus prie staliuko net nebuvo nepasisveikinta tik paklausė ar jau išsirinkote? Meniu susiradome pačios, nes nieks nesiteikė prieiti prie mūsų. Nors su padavėja mandagiai buvo pasisveikinta iš jos toliau sklido tyla. Užsisakius gėrimų, taurė buvo atnešta šlapia, neišvalyta! Kiek žinau tai yra etiketo pažeidimas, kaip išvis gali veikti tokia įstaiga! Ir kolektyvui norėčiau palinkėti, kad savo „skersus“ veidelius pasiliktų ten kur jie ir atsirado

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Anna

Likau nusivylusi ir alkana

Šiandien 2020-06-22 pietų metu užsukau papietauti į Can Can piceriją, kuri yra Liepkalnio Maximoje. Užsisakius maistą pasakė, kad laukti reikės apie 20 minučių - deja pralaukus beveik valandą atnešė tik dalį užsakymo, kitos dalies taip ir negavau. Jokio atsiprašymo irgi nesulaukiau. Mano laikas praejo tuščiai. Žmonės, kurie atėjo vėliau išėjo daug ankščiau. Vaikas valgė picą tai net negavo žadėto padažo. Likau nusivylusi.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eva

Tikrai likau nusivylusi...

05-25 norėjome skaniai pavalgyti Vilniuje Verkių g. prie Outlet park picerijoje, iš pradžių viskas buvo gerai, sulaukėme greito aptarnavimo ir padavėja buvo mandagi, pica buvo skani, užsisakiau jautienos mesainį, išvaizda buvo puiki, tačiau atsikandusi pamačiau jog mėsa visiškai neiškepusi, o su žaliu faršu viduje... Kas darosi virtuvėje, kad toks neatidumas.. Likau tikrai pasišlykštėjusi ir nusivylusi, tikrai daugiau nebesilankysiu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ula

Maistas į namus

Štai toks maistas pristatomas į namus koronosviruso protrūkio metu.. kur apsauginės priemonės gaminant? Nepriimtina! Užsakyta buvo Šiauliuose. Beje, būtų galima pasiklausti ar reikės padažų ir ar užpilti juos.. internete užsisakant tam nėra funkcijos
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Riepšaitė

Liūdesėlis

Sveiki ,
Klausimas: ar siaučiant koronai normalu yra pristatyti picą su plaukais? Ten jau net nebe plaukas, o šerys! Gal, sakyčiau, reiktu kepėjams plaukų tinklelius nešioti? Ir taip karantinas, saugotis visko reikia, o čia dar picą su plaukais gauni...
Gaila labai, su draugais mėgdavome maistą į namus iš CAN CAN, bet dabar, turbūt, teks nebeužsakinėti...
O be to, receptūra pasikeitė ar ir į aštrią sriubą sūrio nebededat visai? Nes sriubą gavome be sūrio...
O ir be to, telefono operatorės, manau, turėtų paklausti, sakykim, ar prie picos padažų reiks, nes kaikurie žmonės nežino kad jis užsakomas atskirai ir gavę pliką picą pradeda keikti piceriją ir operatores... :) .Aptarnavimo standartas žinomas aiškiai, tad kiek žinau, pareiga - paklausti...:)

Labai labai liūdna...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Tragedija

Laisvės a., Panevėžys. Sušikta katastrofa, visur nešvara, dirba dvie pasimetusios padavėjos, plius nemandagios. Turi ir meniu nueiti pasiimti ir jas belakstančias pagauti kad užsisakyti kažką...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai