Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mantas

Tragedija

Laisvės a., Panevėžys. Sušikta katastrofa, visur nešvara, dirba dvie pasimetusios padavėjos, plius nemandagios. Turi ir meniu nueiti pasiimti ir jas belakstančias pagauti kad užsisakyti kažką...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Šlyškus maistas.

Jau trečią kartą iš eilės su maistu nesusipratimai. Tai nedakepė tai sudegęs arba šaltas maistas. Paskutinį kartą pramonės can can vakarieniaujam

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zaneta

nauja padalinio vadove kaune , pramones 29 can can

kiek suprantu Kaune pramones maximoje, can cane naujas veidas? tiksliau nauja ''šluota'' ką galiu pasakyti, mergaitę biški reik nusodinti, ji matyt jaučiasi prieš klientą ''Dievas"? Aptarnaudama prie baro pirkėją, elgiasi neadekvačiai iššaukiančiai, toks jausmas, kad imdama mano pinigus man daro paslaugą..veidelis nepatenkintas, grubiai atsako į klausimus, nors aš, kaip pirkėja, turiu teisę jų užduoti, kad ir 10 ir ji PRIVALO į juos atsakyti! Kas tokią jauniklę pastatė į tokias pareigas, matyt nesusimastė, kad tokiu elgesiu, padalinio vadovė atbaido klientus..kiek teko pastebėti , personalas staigiai pasikeitė, kas rodo, kad ne iš tuščio, senosios padavėjos ėmė ir dingo..o gaila, nes padavėjos išties buvo malonios, atsakingos ir paslaugios, niekada nekildavo jokių nesklandumų, senasis aptarnavimas man visada patikdavo. Gaila, bet šią vietą teks iškeist į kažką naujo, nes matyti ten ta blondine-vadovė yra labai nemalonu. lai pirma išmoksta elgtis su žmonėm, paskui vadovauja. Nusivyliau..
nėra privalumų.
naujosios padalinio vadovės elgesys šlykštus. Nesugeba bendrauti su klientu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

indre

Bjaurus padavėjos elgesys

Lankėmės can can picerijoje Klaipėdos akropolyje. Padavėja Laura S. buvo labai nemaloni, stulbinančiai atgrasaus chatakterio, priėmė užsakymą visai nenoroms, bendravo kaip su šiukšlėmis. Kaip taip įmanoma bendrauti viešame sektoriuje dirbant. Esam labai nusivylę Can Can tinklu. Jokio profesionalumo, gėda tokius darbuotojus laikyti bet kokiam darbe. Vaikai mūsų iš vis šoke. Koks pavyzdys jaunajai kartai.... gyvenime nesugryšim!
Maistas geras
Šlykštus aptarnavimas!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Živilė

Aptarnavimo ypatumai

Nusivyliau Cup padalinio aptarnavimu jau ne pirmą kartą. Liūdna, kad panelės nesiklauso klientų užsakymų, plius kai paprašai to kas pavaizduota meniu, o improvizuoja savaip. Patarimas ateičiai, jeigu neišgirdote ar nesupratote ką klientas užsakė, paklauskite ir nebus tokių nesusipratimų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Objejtyvus

Siaubingai

Šiandien upes gatvėje CUP parduotuvėje! Aš suprantu, kad sausio pirmoji yra sunki diena šios vietos darbininkams, bet, atleiskit, Naujieji metai nebuvo sukurti kaip šventųjų atostogos, o tik mokesčių įmonėms, kurios rengia metinę ataskaitą! Jaučiasi, kad vienintelė dirba varginga padavėja, o virtuvėje nėra ir virėjų, nes jie siūlo mums valandą laukti karšto maisto, kur aš šiuo metu dirbu, kolegos šiandien pradėjo dirbti nuo 3 ryto (LIETUVOS GELEŽINKELIAI), tad atsiprašau, kas trukdo sausio 1 d. darbuotojams įsitraukti į tokią mažą vietą, kaip ši? Tai rodo, kad nėra pakankamai profesionalių darbuotojų, iki mūsų 30 minučių niekas ne priejo, kad užsakytume šaltus patiekalus, šlykštus požiūris į klientus, mes teikiame jums pelną, o jūsų - padavėjai elgiasi įžuliai, 1 žvaigždutę tik todėl, kad bent kažkas dirba ar bent sukuria darbingą vaizdą !!!
Jokiu
Įžulus elgesys, lėtas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Артур

Neįmanomas aptarnavimas.

Apie keturis kartus buvo pakviesta padavėja, bet taip ir nesulaukėm. Tiesiog sunaikinta 1 valanda mano brangaus laiko bei pradingo šventinė nuotaika. Suprasčiau jei būtų labai daug darbo. Bet apie 40% salės buvo tuščios. Ačiū už tokį gerą vakarą. (CanCan Pizza Upės g.9 CUP)
Nieko
Viskas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Blogas aptarnavimas

Aptarnavimas tikrai ne koks Liepkalnio gatvėje esančiame can cane. Padavėja vaikšto salėje kalba telefonu, pagavus žvilgsnį tiesiog jį ignoruoja. Žmonių nėra tiek daug, o viskas daroma išties ilgai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edita

Aptarnavimas tragiškas

Aptarnavimas tragiškas... nieks neįspėjo, kad dvi porcijas ledų teks laukti dvi valandas.... negana to vieną porciją atnešė po pusvalandžio o antrą turbūt po valandos mums pradejus prašyti.... žodžiu būtų kur įvertinti 5 žvaigždučių neverti....su vaikais eiti nerekomenduoju....
P.S keista, kad dviem porcijoms ledų atnešė tik vieną šaukštelį o 2 porcijom lietinių blynams 4 šakutes ir 4 peilius.
Mažeikių miestas
bardakas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Baisus aptarnavimas

Penktadienį (gruodžio 13) su drauge atėjome į kavinę pavakarieniauti. Įėjus į salę, mūsų niekas nepasitiko, tad sėdome prie artimiausio stalo. Dažniausiai kai klientai sėda prie staliuko, jiem iškart paduoda meniu, nesvarbu ar tavo klientas, ar kolegos. Šiuo atveju taip nebuvo. Laukėme meniu, galiausiai mums atnešė kažkuri padavėja, atėjo nešina skudurėlį stalui pravalyti. Iškart užsakėme gėrimus ir neužilgo juos gavome. Po 15 min prie mūsų priėjo administratorė (baltais marškinėliais) priimti užsakymo ( buvo keletas patiekalų išsinešimui). Tiksliai buvo paaiškintas užsakymas kada atnešti patiekalus, kurie išsinešimui, o kurie ne. Galiausiai vieno iš jų taip ir negavome, o kai karštus atnešė kita mergina, bandėme paaiškinti, kad buvo užsakyta dar viena sriuba (valgymui vietoje). Galų gale ją sudėjo išsinešimui. Aptarnavusios merginos buvo labai malonios, tačiau administratorė ryškiai rodė nepasitenkinimą, kad turėjo aptarnauti klientus. Kokia tai administratorė, kuri palieka savo staliukus nesutvarkytus, mato, kad klientai atsisėdo ir net neprieina, tačiau su kitais padavėjais laiko užtenka paplepėti?
P.S. bent karštieji patiekalai gelbėjo mūsų vakarienę (neskaitant ryžių - jie buvo perdžiuvę).
Skanūs karšti patiekalai
Tragiškas ADMINISTRATORĖS aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai