Atsiliepimai

Atsiliepimai

Inga

Prastas aptarnavimas

Pati dirbau padavėja keletą metų, suprantu, kad būna įvairiausių situacijų. Bet lankytojai, tikrai neturėtų jaustis kalti, kad atėjo. Lankėmės 2019.12.04 apie 20h, Mindaugo Maximos CanCan, Vilnius. Mus aptarnavo Padavėja Laura (bent taip ant čekio parašyta) visų pirma jokios menkiausios šypsenos neišspaudė. Antra, nepratarė nė žodžio, o ypač tada, kai sumaišė salotas, net neatsiprašė, tik pasakė "OJ" tylėdama stovėjo, matyt, laukė kol sutiksim, kad valgysim šitas, bet, deja, mes norėjom kitų, tai be žodžių tiesiog paimė lėkštę, nuėjo.
Po to tiesiog padėjo ant stalo, kitas salotas, be jokių žodžių.
Po kokių 40min priėjo paklausti, ar nieko netrūksta, paprašėme sąskaitos, kortele. Atnešė sąskaitą, ir vėl be žodžių atsistojo ir atkišo kortelių skaitytuvą.
Padedama čekį vos išlemeno "prašau".
Nemalonus apsilankymas.
P.S. Bulvytės be druskos buvo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ina

Skonis neatitinka

Užsisakiau šaltalankių-imbierų arbatos, bet gerti buvo neįmanoma, jaučiasi labai aiškiai per daug imbiero, atnešė antrą kartą padarytą tą pačią arbatą, bet vėl buvo padauginta imbiero, likau labai nusivylusi. Adresas: Gedimino prospektas
Nieko gero

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Ne pirmas kartas

Nesame linkę rašyti skundų, tačiau jau ne pirmą kartą liekame labai nusivylę.
Can Can’ą renkamės, nes tai restoranas, kuriame yra galimybė papildomai ant picos užsisakyti lydyto sūrelio užtepėlę.
Bet...
Spalio viduryje bei lapkricio 2 dieną užsisakėme picas su sūrelio užtepėle, tačiau abu kartus jos negavome, taip pat užsisakėme picą su kumpiu, vietoj kumpio gavome vištienos filė.
Veiksmas vyko Vilniaus Akropolyje ir ukmergės g. PC Rimi.
Tad jei negauname picų su papildoma sūrelio užtepėle, rinksimės kitas picerijas, kur pasiūlys analogišką variantą :(
Neatidžiai vykdo užsakymus

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Maistas tragedija.

Šiandien apie 16-17 val, tame tarpe, valgėme Megoje “Can can pizza” . Padavėja pranešė jog maisto reikės laukti, dėl to net nebuvo pikta, nes žmonių daug, o norit geros kokybės privalai laukti. Užsisakėme užkanduku rinkinį, į jį įėjo kepta duoda, kalimaru žiedai, kažkokia kepta žuvytė ir kamuoliukai (pavadinimo tiksliai nepamenu, tiesiog apibūdinu maistą) . Užkandukus atnešė, pradėjome ragauti, tiesiog baisus aliejaus skonis, visi pirštai buvo aliejuje paskondę. Na galvoju tiek to, gal bus maistas skanus. Padavėja atėjusi paimti padėklo, paėmė jį, taip greitai, kad net nesureagavau, nepasiteiravo ar skaniai suvalgėme ir nusinešė. Sulaukėme maisto. Iš išvaizdos atrodė visai nieko, paragavus bulves vėl aliejaus skonis burnoje, bulves buvo net netraškios, o išmirkusios aliejuje, toks jausmas jog šaltame aliejuje keptos. Valgėme teryaki keptus kumpelius su šviežiom daržovėm, saldžiosiomis bulvėmis. Draugas valgė makaronus su vištiena ir pievagrybiais. Makaronai buvo be jokio prieskonio, gal jie dietiniai, dėl jų negaliu prieštarauti, gal tokie turi būti. Atėjome išalkę, likome nusivylę, pikti ir alkani. Tikrai netekote dviejų lankytojų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Prastas maists ir aptarnavimas

Sveiki, šiandiena (prieš valanda) valgėme pramonės prospekte Kaune. Uzsisakėme du mėsainius su plėšyta kiauliena ir keptos duonos su alumi. Padavėja balto gymio buvo labai nepatenkinta nežinau kodėl ar, kad mes atėjome, ar šiaip darbe nesiseka, bet dėl to nesvarbu. Nežinau ar taip tik can can picerijoje įprasta, kad atneša kepta duona kartu su mėsainiais? Tipo suvalgau mėsainius ir užkandu kepta duona po to? Neganda to mėsainiai buvo šalti, bulvytės šiltos, nesuprantu gaminimo proceso... O gal tiesiog padavėjai reiktų mažiau rūkyti su virtuvės darbuotojomis. Betvarkė kažkokia. Nerekomenduoju niekam ir pats neisiu daugiau.
Nera
Mokintis daug ir ilgai

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Miglė

Šlykštus aptarnavimas

Šlykštus aptarnavimas, laukėme vien kol prieis kiek laiko. Ir dar pakeltu tonu šnekėjo, 2019.10.09 21:00
Manau turėtų padavėjos mandagumo pasimokyti.
Turėtų maloniau bendrauti
Bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Loreta

Akropolio Can can

2019 09 16 ~20val mano vyras nuėjo pavalgyti į Akropolio can caną, nežinau ką jūs įdėjote jam į picą, bet jisai visą naktį pravėmė. Žiūrėkite ką dedate į maistą! Jeigu kumpis ar dešrelės baigia galioti jas reikia išmesti o ne duoti žmonėm!
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dimitrijus

Labai gera padavėja Klaipėdos akropolyje, Elena Zeleniute. Labai paklusni, graži

Labai paklusni, graži bei mandagi panelė. Tokių panelių kuo daugiau, tikrai apsilankysiu daugiau kartų čia, vien dėl jos. Pakelkite jos algą ir Can canas tikrai sužibės. Gerbkite ir mylėkite ją.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justė

Šlykštus vaizdas ir skonis

Su drauge nuėjome papietauti, kol laukėme maisto nusprendėme užsisakyti keptos duonos. Padavėja paklausė, ar norime kad padažas būtų šalia, ar kad būtų sumaišyta su duona, pasakėme, jog būtų sumaišyta kai meniu (foto). Atnešus duoną ji buvo pateikta labai šlykščiai, sūrio gabalai tiesiog stovejo (tarsi iš indelio išimta ir užmesta). Pati duona buvo kieta, prigėrusi riebalų. Tarsi iškepta vakar ir šiandien dar karta perkepta. Visą dieną nuo jos buvo bloga. Klaipėdos Akropolio Can Can.
Senas, taukuotas, neišvaizdus maistas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Patiektas atšalęs maistas

Užsisakiau picą, prie jos nebuvo pasiūlyta nieko atsigerti, nebuvo pranešta iš anksto, kad teks laukti 40 minučių, kol jinai bus paruošta ir pristatyta, tuo labiau, kai salėje tik 30-40% užimtumas, ir pagal picos būklę galima spręsti, kad jinai ne trumpą laiko tarpą tiesiog prastovėjo.
Patiekiamas pastovėjęs maistas

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai