Atsiliepimai

BTA draudimas

www.bta.lt

Atsiliepimai

Erikas

BTA TRAGEDIJA NE DRAUDIMO KOMPANIJA

Esu nukentėjęs eismo įvykyje kaltininko draudimas bta, tokių nekompetetingų darbuotojų ir šališkumo reikėtų dar paieškoti. Dirba kaip sugedęs telefonas dėl pakaitinių automobilių nieko nežino, atrodo turi viską visur išsiaiškinti ir darbuotojams pasakyti ką po ko reikia daryti. Telefonų nekelia, bendrauja atmestinai. Neįsigilina sistemoje matyt nelabai ką ir mato, kad neadekvačius klausymus užduoda. Žodžiu tragedija, galvos skausmas su jais... jeigu yra galimybė apeikite... žalos nr. AJA/19/009373 vertėtų susirūpinti kokybišku aptarnavimu....
Kad savaitgaliais nedirba, nuotaikos bent nesusigadinsi savaitgalį.
neprofesionalūs darbuotojai...

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vy

kasko

Pasiūlo kainą ir atsisako drausti, kam žmones apgaudinėti? Jei siūlot kainą draudimo tai vadinasi draudžiat, kam žmogaus laiką ir resursus naudojat?
jokio privalumo, tik į minusą
nedraudžiat!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jolita

Nerekomenduoju

Įvykus autoįvykiui pranešėme draudimui apie jį jau kitą dieną telefonu. Įvykį užregistravęs darbuotojas padėkojo ir pažadėjo, jei ko nors reikės, susisiekti. Jis mūsų neinformavo, mes neįsiskaitėme į sutarties sąlygas, kad apie autoįvykį papildomai dar reikia pranešti ir raštu. Už tai daugiau nei po metų gavome teismo pranešimą apie baudą. Tarkime, mes jos nusipelnėme - "piktybiškai" neįvykdėme sutarties sąlygos. Skaudžiausia ir labiausiai apgauti jaučiamės dėl to, kad daugiau nei metus nieko nežinojome apie mums metamus kaltinimus. Tikrai nebūtume ginčijęsi dėl skiriamos naudos. O teismo nutartį gavome jau su paskaičiuotas delspinigiais, teismo išlaidomis. Panagrinėjus dokumentus paaiškėjo, jog pranešimai mums buvo siunčiami į visai kitą Lietuvos galą, ne mūsų nurodytu adresu. Šiandien ši BTA darbuotojų klaida niekam neįdomi, jei norime ją įrodyti, turime kreiptis į teismą. Deja, advokatams pinigų neturime... Užtat gavome brangią pamoką, kuri mus pamokė BTA apeiti iš tolo, kad ir kokias geras sąlygas siūlytų, nes jie bendradarbiauja su klientais tik kol įtraukia į savo tinklus...

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laimonas

BTA kasko draudimas - NESIDRAUSKITE !!!

Niekas niekada nesidrauskite Kasko per BTA, nes auto teks tvarkytis iš savų pinigų. Į sutartį pridėta tiek kabliukų, kad realiai iš Kasko nelieka naudos. Laba labai nusivyliau šia kompanija ir daugiau niekada jokių reikalų su ja neturėsiu ir kitiems nepatariu draustis per ją.
stengiasi apgauti klientą

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Nebrangus draudimas

Ieškojosi sužadėtinė sau draudimo, tai kitos bendrovės nemažus pinigus lupa. Čia draudimas buvo pigiausias, iškart paėmėme trims mėnesiams, vėliau praėjus terminui buvo galima prasitęsti ir suteikė 5 eurų nuolaidą. Ačiū Dievui jokių avarijų nebuvo, tai kaip jie išmoka - nežinau, bet finansine prasme gavosi pigiausias draudimas čia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Gera draudimo bendrovė

Gera draudimo bendrovė, naudojuosi antri metai, pasiūlo geriausia kaina. Per dvejus metus neteko nusivilti. Tik geriausi atsiliepimai apie čia draudimo bendrove.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

liubertas

Geras aptarnavimas, lengvas bendravimas

Ankščiau turėjau problemų po auto įvykio su viena įmone, kai po mašinos nurašymo, įmonė nenorėjo sumokėti realybę atitinkančios sumos, tai perejus į šią draudimo įmonę, kad ir kaip gaila, kad jau turėjau 3 auto įvykius ir nė karto nenuvylė, visad laiku ir tinkama suma pervedama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Nuostabus draudimas

Labai geras draudimas.Naudojuosi jau ne vienus metus.Kaina palyginus su kitomis draudimo įmonėmis yra mažesnė, o privalumų daugiau.Taip pat galima sutaupyti draudžiantis kelis automobilius.Labai maloniai aptarnauja, noriai atsako į visus klausimus.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Puikus draudimas

Fantastiškai geras draudimas, atsitikus įvykiui - nurašė mašiną, bei pinigus gerus dar davė - tuom žiauriai patiko, jaučiasi kad moku už gera produktą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Dirba gerai

Teko susidurti su BTA draudimu. Tiesa, jį pirkau ne aš, o žmogus, kuris sukėlė avariją ir įvažiavo į mano automobilį. Turėjau aplamdytą galą, tačiau automobilis buvo gan menkos vertės, neplanavau aš jo taisyti - trūkumai tik vizualiniai, važiavimui netrukdė. Susisiekiau su BTA ir pranešiau, kad jų klientas padarė avariją ir sukėlė man nuostolius. Paprašė atsiųsti įvykio deklaraciją ir automobilio nuotrauką. Viskas užtruko gal 10 minučių ir gavau atsakymą - siūlome 150 eurų. Mano automobilio vertė buvo galbūt 500 eurų. :) Likau tikrai patenkintas, neatrodė, kad bendrovė bando išsisukinėti ir nemokėti pinigų. Atvirkščiai, pasiūlė daugiau, nei tikėjausi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Virginija
sveiki vyras apdraudes automobily bta draudime ir privalomuoju ir kasko yvyko kad automobily subraize kazkas ir nuvarem dazyti tai reikia moket is savo pinigeliu 150 euru kazkokia nesamone jie lupa pinigus kai reikia draust o remontuoti reikia is saves tai aferizmas baisu ...

Virginija parašė klausimą 2019.11.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti