Atsiliepimai

Pagaminimo metai

1991-2000 (4)

1999-2006 (1)

Atsiliepimai

arnoldasz

Kregždė

Trumpai: gerai, kad pardaviau. Juoda Bmw 318, 1992, benzinas, per metus 2x reikia keisti šarnyrus priekimius, ima nemažai kuro. Dar buvo daužta ir prastai sutvarkyta tai supuvo gerai visas sonas. Tik tiek, kad juoda ir piktai atrodo. Pardaviau rusams, gavau 750 €

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sanuras

BMW e36 compact, 1995m 1.6

Automobilis pakankamai paprastas, nereikalaujantis didelės priežiūros. Variklis 1.6 kompakto kėbului yra pakankamas, tačiau jei labiau paspaudi kuro sanaudos gana didelės - 10-12 litrų. Didžiausias automobilio pliusas - malonus valdymas. Nors automobilis nėra minkštas, bet vairuotį jį patogu ir malonu - viskas savo vietoje, visi įrengimai gana jautrūs. Taip pat privalumas, jog automobilis gana paprastas konstrukciškai, dalys nebrangios, remontuoti pigu. Reziumuojant, puikus automobilis pradedančiajam.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arminas

BMW 330d 2000 m.

Pliusai: Gražus, optimalus dydis, geros interjero medžiagos, l.geros važiavimo savybės, puikus 3.0 D variklis, kokybiškas.
Minusai: Brangus išlaikymas, reikalaujantis ypatingo dėmesio ant slidaus kelio, korozijos židiniai ant sparnų, durelių.

Mano modelis:
Variklio darbinis tūris, l: 3,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Pavarų dėžė: Mechaninė
Kėbulo tipas: Universalas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 9,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0

Patarimai perkančiam:

Bendri patarimai, kaip ir visiems perkantiems dėvėtus automobilius-ieškoti patikimų variantų, netikėti pardavėjų burtais. Susitaikyti ir numatyti planuotas ir neplanuotas išlaidas. Tai ne ekonominės klasės automobilis, o nekokybiškai jį prižiūrint, jis gali tapti labai neprognozuojamu, čia švelniai tariant. Tėveliams-nepirkite savo vaikams, kuriuos labai mylite, pirmos mašinos BMW, ypač galingesnio (nes jis, deja, labai provokuoja "spausti"), nors jiems ir "seilė varva", ir akys žiba.


Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
SRAM

BMW e46 2000m

e46 važinėju jau metus laiko, per tuos metus prasukau asmeniškai 40000km, ir esu tikrai patenkintas automobiliu, tikrai patikimas variantas, smagus ir patogus važinėti tiek mieste, tiek trasoje. Buvo tik keletą smulkių gedimų, kaip garso signalo dingimas, galinis el. langas sugedęs ir keleta kitų mažesnių. Dyzelinis 320d variantas gana ekomoniškas ir patikimas variantas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Adas

Patikimas, tvirtas ir geras automobilis

Automobilį turiu jau 3 metus, esu juo patenkintas. Patikimas, labai taupus, pakankamai erdvus ir praktiškas. Interjeras vokiškas, daugiau spartietiškas, paprasta, aišku ir tikslu. Ergonomika gera, viskas logiškai ir patogiai išdėstyta. Galima nuvažiuoti ilgus atstumus ir nesijauti pavargęs. Žiemą taip pat gerai laikosi ant kelio, nesudėtinga saugiai važiuoti greičiau nei dauguma mašinų.
Šviesos pakankamai geros nors mano mašinoje buvo ne ksenoninės, o paprastos.
Nors nėra labai didelis, bet viduje 4 suaugusiems komfortiška, 5 aiškų tenka pasispausti. Nėra aukštas, jei daugiau sniego kieme jaučiasi kaip braukiasi per dugną.
Išorės dizainas aišku skonio reikalas, bet man asmeniškai patiko, net ir turėdamas 15 metų neatrodo seniena.
Per 3 metus pravažiuota kiek daugiau nei 50 000 km. Gedimų buvo nedaug, daugumoje nusidėvėjimas. Aptarnavimus darau kas 10-12 tūkst., nelaukiau nustatytų 22000km, pagal borto kompiuterį. Kuro sąnaudų vidurkis mieste apie 7-8 l/100km, o užmiestyje 5-6 l/100km. Šią žiemą pradėjo vestis blogai prie -19 pakeitus žvakes visos bėdos išsisprendė ir toliau važiuoja.
Apibendrinant galiu pasakyti, kad tai tikrai geras automobilis, kuris tvarkingai jį prižiūrint yra patikimas, ekonomiškas ir praktiškas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai