Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gurkis

Kokybiška prekė

Labai patinka šis gaminys ir džiaugiuosi, kad nusipirkau būtent beaty blender. Labai gražiai padengia veido odą su pudra. Per daug į save nesugeria pudros, taigi tai yra gerai. Galvojau, kad po išplovimo teks naują pirkti, nes susigadins, tačiau išdžiuvo ir vėl sėkmingai naudoju. Puiki prekė!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Labai geras daikčiukas

Pirkdama šią kempinėlę nesitikėjau to ką gavau. Tobulai padengia odą pudra, puikiai ją išsklaido, nepalieka dryžių ar dėmių. Patogi forma. Jokios kitos kempinėlės ar šepetėliai taip nepadengia. Gaminys vertas savo kainos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Stebininančiai puikus

Kol pati neturėjau šios kempinėlės, į ją žiūrėjau labai skeptiškai - juk tai tik vandenį absorbuojanti kempinėlė, kaina atrodė juokingai didelė. Tačiau gavus ją dovanų ir išbandžius pačiai nuomonė kardinaliai pasikeitė. Ši kempinėlė kaip jokie šepetėliai tolygiai padengia krem. pudrą, išlygina, tarsi išblur'ina makiažą, paverčia jį profesionaliau ir natūraliau atrodančiu. Mano nuomone, tai nepamainoma priemonė, kuriai pinigų pagailėti nereikėtų - beauty blender kainos tikrai vertas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Negaliu be jos gyventi!

Apie šią kempinėlę buvau girdėjusi daug teigiamų atsiliepimų, tačiau mane vis stabdė jos kaina, nes ji tikrai didelė, kaip su maža kempinėlę, bet pamačius akcija, nusipirkau ją, ir net pasigailėjau kodėl ankščiau jos nebuvo pas mane. Kempinėlė puikiai atlieka savo darbą, yra labai minkšta, ir bet kokį veido makiažo pagrindą paskirsto labai tolygiai ant veido. Svarbiausiai kempinėlę gerai sudrėkinti. Perfect, tai nepamainomas daiktas mano kosmetinėje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai