Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jūratė

Prekių pristatymo paslauga

Pirkau baldus naujoje parduotuvėje Vilniuje. Aptarnavimas tikrai malonus ir išėjau su puikia nuotaika. Bet ....Užsisakiau prekių pristatymo paslauga, kuri yra mokama. Tad ir turėtų būti paslauga klientui. Žinome daug baldų parduotuvių, kur pristatymas nemokamas ir pristato pagal sutartą laiką. Nežiūrint kad paskambino tą pačią dieną, pristatymo laiką 'po pietų". Šiais laikais tikrai vertinamas laikas, kuris brangiai kainuoja ir negali sedėti 6 valandas ir laukti kada tau pristatys, kaip gerą ketvirtį amžiaus atgal. Bandant patikslinti laikas - nuo 14 iki 17 val. Sutartą dieną, paskambinus 15 val, buvo pasakyta, kad ne anksčiau kaip po 2 val. Manau vertėtų transportavimo tarnybai, kuri dirba su Baldų turgumi pasimokyti iš kitų prekių pristatymo tarnybų , kaip aptarnauti klientus. O Baldų turgui taip pat atidžiau rinktis partnerius, norint turėti klientus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Labai prasta baldų kokybė!

Pirkome sofa-lovą , sulūžo neatitarnavus nei metų. Paskambinus į garantinį, pasiūlė 70€, arba taisyti sulūžusią lovos dalį, tai užtruktų tris mėnesius. Paklausėme ar nebūtų paprasčiau pakeisti sulūžusią lovą į naują, atsakė, kad tikrai ne. Tikrai patarčiau apeiti šitą "parduotuvę".

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nijole

Paslaugi pardavėja

2019.11.16 d apie antrą val. apsilankėme jūsų parduotuvėje. Noriu padėkoti pardavėjai kuri pardavė mums baldus, ir nuoširdžiai talkino mums dėl norimo įsigyti staliuko. Gaila neįsidėmėjau jos vardo, nes baldus pirkau ne aš, bet sesė iš Marijampolės raj, darbuotoja pasitaikė lb paslaugi ir geranoriška. Surado norimą staliuką, tamsaus riešuto spalvos, nors sistema ten ir “nelabai” norėjo jį mums parduoti ;) Kitu atveju būtų tekę dar kartą važiuoti arba ieškoti kitur. Ačiū jai dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Bloga kokybė

Nusipirkus lovą atraminė čiužinio lenta sulūžo po poros dienų (jų yra trys) kreipusis į įmonę ir paprašius pakeisti visas lentas gavome tik vieną '' po to kitiems neužteks'', kita darbuotoja išsidavė, kad mes nebe pirmi tokie su brokuota lova. Patikrinus ekspozicinę lova, tai joje kardinaliai skyrėsi lentos nei gautos perkant, jos buvo daug tvirtesnės. Visiškas atsakomybės neturėjimas už savo kokybę ir nesiskaitymas su pirkėjais.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Nusivylimas totalus

Žodžiu atvažiavau šiandien specialiai iš visai kito miesto į baldų turgų pabučiavau spyną apsisukau ir vęl išvažiavau!!!!! Tai jei turit savo internetinį puslapį kuriame skelbiat darbo valandas, tai būkit malonūs ir išimtis parašykit!!!!! Baisu, daugiau tokio atstumo nebevažiuosiu!!!!!
Negerbia savo klientų

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaidotas

Pagal kainą ir kokybę

Parduotuvė ieškantiems nebrangių naujų baldų. Tikėtis geros kokybės nevertėtų. Aptarnavimas geras. Smagu, kad galima baldus pačiupinėti prieš perkant.
Nebrangu
Prastos baldų medžiagos

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Sofa sulūžo per metus

Sofą pirkau greit, o parsivežus namo pasigailėjau.. Kokybė prasta. Po pusmečio ištrupėjo porankiai, skambinau į garantinį tai maždaug pati išardyk atvežk o tada mes pažiūrėsim ką galima pataisyti :D nu juokinga.. šitaip elgiamasi su klientais :) Po dar pusmečio sulūžo išskleidimo mechanizmas, atšoko siūlės nuo atraminės dalies. Mokėjau 600eur.
nėra nei kokybės nei garantijų

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

niekada daugiau ten kojos nekelsiu

Kas rašo gerus atsiliepimus, toks jausmas, kad ten dirbantys, nes realiai kokybės nėra. Pardavėjos kažkokios išsižiojusios, šneka, kad tik šnekėti. Baldai apklijuoti plėvele. Parsivėžėm ir bijau net žiūreti. Kur buvo mano akys parduotuvėje! Privažiavimas šunkelinis, važiuoji zigzagais per čigonyną.

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Plius ir minus

Prieš kelis mėnesius įsigijom sofa ir tikrai džiaugiamės ja, kokybė pagirtina, patiko jog vietoj gali išbandyti, atsisėsti, išskleisti, nepatiko tik stovėjimo aikštelė kuri tikrai labai maža, parduotuvė didelė, žmonių daug, o su parkavimu problemos, plius įsikūrę labai jau nuošalioj vietoj, nepatogu atvažiuoti

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

M.

Biausiau negu baisu

Trys spinteles kainavo 700€ o kokybe pasibaisetina,baldai ne laminuoti o dengti kazkokiu popierium,baisu net prisiliesti,kad nesugadintum...berenkant baldus,pradejo luptis nuo kai kuriu detaliu tas poperius...kas iesko kokybes,patariu net neziureti ten baldu ir negaisti laiko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai