Atsiliepimai

Atsiliepimai

Reta

Trūkstamos detalės, ignoravimas

Pirkom spintą, ja surinkinėjant pritrūkom tvirtinimo detalių ir vienas durų lankstas iš 12vnt. buvo brokuotas. Parašiau į garantinį su nuotraukomis, gavau žinutę, kad patikslinčiau kokių detalių trūksta. Patikslinau su dar daugiau nuotraukų. Ir viskas, tuo ir baigėsi, dar rašiau, bet likau ignoruojama. Žodžiu jeigu trūksta detalių reiškia klientas pats kaltas. NEREKOMENDUOJU!!!!!
Vienintelis privalumas tai greitas pristatymas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jurgita

Sulužusi sofa-lova

Už sofą- lovą mokėta beveik 700€, ant jos nebuvo miegojama, šokinėjama. Lovos koją tiesiog įlužo į vidų per 7 mėnesius nui pirkimo. Garantiniam parašius, deja bet dėl mechaniės kilmės lužimai atasiradę eksloatavimo metu. Lova nei lankstoma nei stumdoma besėdint sulinko :) pasiūlė atvešti ir sutvarkys už 100€ :) jei dar viena koja sulinks tai dar 100 € bus :) nerekomenduoju pirkti ten lovų iki 1000€. Perpardavinėja, šiaip lova buvo atvešta dar šiek tiek ir kreivoka, tai jau tada tūrėjome gražinti ją. Ir pristatymas jų nemalonus buvo. Labai nemandagūs darbuotojai kurie prekes pristato su savo nuosavu furgonu.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkėja

Gavau sugadintà baldà, kokybė baisi

Pinigai išmesti į balà… nauja atvežta sofa su sugedusiu mechanizmu ir neatitinkanti išmatavimù. Garantinis skyrius “durnina” pirkėjà, bendravimo kultūra apgailėtina. Rašau tikėdamasi, kad mano atsiliepimas sustabdys bent vienà potencialù pirkėjà, būkit protingi, net į šios parduotuvės pusę nežiūrėkite, nes liksite be pinigù, be baldo ir sugadintais nervais…

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ernesta

Baldu turgus - tragedija

Nepraejo ne savaite turime antra balda is sios parduotuves kuris parejo… nei juoktis nei verkt. Valgomojo stalas, 2 savaites, pavalyta dregna sluoste taip kaip valote dulkes nuo bet kurio kito baldo. Imone blokuoja vartotojo atsiliepimus bet kuriame portale, labai greitai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ernesta

VISADA KALTAS KLIENTAS

Blogiausios rekomendacijos ever. Pirkome kampą, kuris po mėnesio naudojimo atvipo - atšoko ranktūris vaikui padėjus ranką, trys mėnesiai bereikalingos kančios bandant ieškoti teisybės. Iš karto buvo nukirsta bet kokia komunikacija, verčiant kaltę ant mūsų, kad spardėme ir daužėme kampą (tikrai logiška mokant didelius pinigus gadinti savo baldą specialiai), užduodant paprastus klausimus, vengiama pateikti atsakymus, prisidengiant, kad kasoje gavot visą info apie baldo naudojimą, taip pat internete visa naudojimo instrukcija... Tai žinokite, kad BALDŲ TURGAUS baldai neskirti naudojimui, tik grožėjimuisi, nes lūžta vos prisilietus. Svarbiausia lovos dalis tvirTinasi varžtais į medžio drožles ir tikimasi, kad tai laikys. Pretenzijas nagrinėja klientų aptarnavimo konsultantė, atsakinėja šabloniukais, jokių ekspertizių niekas nedaro, tik siūlo susimokėti didelius pinigus, įsukti naujus varžtus į tą pačią jau lūžusią plokštę, kas reiškia, kad vėl luš ir vėl taisysitės už pinigus. VVTAT tingi dirbti savo darbą ir jiems pakanka paprastų pardavėjo atsakymų. Turiu pabrėžti, kad taisymo išlaidos 100 eur, kurias įmonei gaila padengti vardan gero kliento atsiliepimo, siūlėme taikiai, sumokėti pusę sumos, kad tik viskas būtų greičiau. Atsisakė. SAKYČIAU AFERISTAI ir tiek.


Viso ko eigoje pirkome iš ten ir valgomojo stalą, kai paklausėme, kaip išvengti tokių dalykų, tai pasakė filmuoti kai pakuojam ir bet kuriuo atveju garantija negaliotų, nes vežamės namo viską savo automobiliu ir jie traktuotų kaip sugadinimą kelionės metu :D tai ačių už atvirumą ir galite matyti kaip įmonė dirba... kai pardavėjos iš karto nuteikia tave...

Paskutinis mūsų pirkimas iš jų ir linkiu bankrutuoti su tokiu nesąžiningumu.
nėra
viskas

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkeja

Sofa-lova trūko detalių, nėra surinkimo instrukcijos

Pirkau sofą -lovą. Negavome surinkimo instrukcijos, sofos kojelių. Kojeles atsiuntė po geros savaitės įrodinėjimų, kad tikrai negavome. Kaip surinkti sofą-lovą, ar visos detalės gautos, vis dar mano pirkėjo problema... Įmonė nebebendrauja ir toliau nesprendžia šios problemos.

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danute1977

Sveiki nenoriu džiaugtis pirma laiko,bet džiaugiuosi aptarnavimu ir visų kolekty

Tikrai patiko kad pranešė prieš 3 paras kada atveš kampą, nes visi esam dirbantys. Perku naujus baldus butui ir tikrai galiu pasidžiaugt baldų turgum, nes kiti atiduoda kurjerem,ir skambina tau kaip pats dirbi po 12 val ir nežinai kada atveš. Kujeriam tai duočiau net 10 balų šaunuolei.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
paparace

žiaurus tiek baldas, tiek aptarnavimas

Gerai kad prekės, kurias pirkome, buvo menkavertės - spintelės prie lovos. Kaina aišku, ne visiškai ir maža. Taigi issipakavus iš kart krito į akis didžiuliausia nekokybė. Kampai nudaužyti, dažai nusibraižę, stalčius net be bėgelių, durelės kaip tvarto durų...nesvarbu, ne ponai, uždarysim, na bet apie nekokybišką ir nubraižytą paviršių manėm reiktų pasakyt, kad sutvarkytų, t.y, pakeistų arba pristatytų naują. Pasikanbinom, dama su didelės žinovės balsu atsakė iš kart kategoriškai - prekių atgal nepriimame, tik dalis pažeistas. Sakykit man, kaip pristatyt pakeitimui ir įrodyt kad prekė nekokybiška, jei ji net ne su varžtais, o su klijais lipinasi? atlupt?" tai sugadinsiu dar vieną dalį ir tai į baldą nepanašų baldą :) Pradėjus sakyt, kad nenoriu pyktis ir teirausiuos vartotojų teisėse, nespejus pabaigt sakinio, pasakė, kad nelabai ir išgazdinsiu...Cia taip vadyba dirba?? Spjoviau į viską ir palikau viską kaip yra. Isveziau is principo į kaimą tas jų spinteles ir nusipirkau naujas ir rimtos ir patikimos parduotuvės. APLENKTI šią parduotuvę dideliu lanku ir nedaryti klaidos, vadovaujantis pigumo principu, nes kaip sako skūpus moka du kartus :)
Nėra
visi kiek įmanoma

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vilmaitė

Apgavikų parduotuvė

Nerekomenduoju šios parduotuvės. Pirkom vaikui sofą , patarnavus truputį daugiau nei metus sofa išlinko, o kojelės sulindo į patalynės dėžę. Kreipiausi dėl garantinio, galvojau bent remontui kažkiek kompensuos, o jie pareiškė GALIMAI ne taip naudojot todėl garantinis netaikomas.
Jei pirksit prekes iš "Baldų turgus" parduotuvės, nesitikėkit garantijos. Prekes pirksit be garantijos, o jei suluš patys būsit kalti, nes sulaužėt.
TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJU ŠIOS PARDUOTUVĖS. NESUSIGUNDYKIT PIGESNĖMIS PREKĖMIS.
NEKOKYBIŠKI BALDAI
PREKĖS BE GARANTIJOS

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkejas

Niekšai ir apgavikai

Blogiausia pirkimo patirtis gyvenime, jiems nerūpi nei jų prekių kokybė nei klientas, kad tik paimti pinigus, daugiau niekas. Nekokybiškos prekės, o grąžinimo politika paremta apgavyste. Būkite atidūs pirkdami, nes niekas jum pinigų už nekokybišką produktą negrąžins.

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai