Atsiliepimai

Autoaibė

www.autoaibe.lt

Atsiliepimai

arnoldasz

Geros kokybės detalės

Visada su nuolaidų kortele 10 proc. nuolaida prekėms. Prekių galima gauti ir originalių, tačiau kaip ir patvirtino patys pardavėjai kaina tikrai bus kaip originalo. Tačiau yra gerų kitų ne originalių gamintojų autodetalių. Aptarnavimas geras, dirba jauni, tačiau suprantantys savo darbą. Aišku yra ir tokių, kurie nelabai ką susigaudo ir atsakymas būna nelabai tokių turime jeigu paprašai tarkim dalies retesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Pirkau užuolaidėles mašinai.

Pirkau galines užuolaideles savo mašinai, kokybė kaip ir gera, viskas puiku, kogero viena iš geriausių auto dalių parduotuvė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

AutoAibė - pasirinkimas nemažas, daug prekių yra vietoj.

Nemažas pasirinkimas, daug prekių turi vietoje. Puiki e-parduotuvė (rodomas prekių likutis tam tikroje parduotuveje) Na, o iš minusų tai per mažai darbuotojų. Ypač piko metu, kai dirba 4-5 žmonės (Vilniuje). Nespėja aptarnauti, todėl tenka palaukti ilgiau, nėra sistemos, kad užsisakant internetu eilėse laukti nereikėtų, bet kokiu atveju stovi ir lauki bendroje eilėje. Kainos kaip mažmenai ganėtinai aukštos, Intercars dažnai pasiūlys pigiau. Didmeninės kainos daugmaž panašios. Taip pat darbo laikas šventinėmis dienomis bei laisvadieniais ne itin ilgas, sekmadieniais iki 14, šestadieniais iki 15 viena ir kita iki 18.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Didelis pasirinkimas, kainos nėra mažos

Autoaibė manau yra didžiausias Eolto konkurentas. Autoaibė kaip ir pastaroji naujų automobilių detalių parduotuvių yra didelė ir turi didelį automobilių dalių pasirinkimą. Tačiau kainos taip pat nėra mažos. Trumpai tariant Eolte ir Autoaibėje kainos tokios pačios. Autoaibė duoda nuolaidų kortelę, tačiau nuolaidos su ja tik 10 procentų. Jeigu nerandate tos dalies niekur pigiau tuomet siūlau autoaibę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai