Atsiliepimai
-
Puiku
-
Gerai
-
Normalu
-
Blogai
-
Baisu
Atsiliepimai
Padėka už pagalbą išsirenkant augalus.
Apie Molėtų žalią stotelę. Žalia Stotelė – tai vieta, kur visada malonu sugrįžti, ypač jei myli augalus ir sodininkystę. Asortimentas platus ir gerai parinktas: nuo kambarinių gėlių iki sodo augalų, sėklų bei priežiūros priemonių. Dažnai galima rasti tiek įprastų, tiek retesnių augalų rūšių.
Personalas paslaugus ir išmanantis savo darbą – padeda išsirinkti augalus pagal poreikius ir pataria, kaip juos prižiūrėti. Ačiū merginoms Sonatai ir Jolitai. Parduotuvėse tvarkinga, augalai prižiūrėti, todėl lengva išsirinkti sveikus ir kokybiškus egzempliorius.
Tai gera vieta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augalų mylėtojams, kurie ieško kokybės ir patikimo pasirinkimo.
Personalas paslaugus ir išmanantis savo darbą – padeda išsirinkti augalus pagal poreikius ir pataria, kaip juos prižiūrėti. Ačiū merginoms Sonatai ir Jolitai. Parduotuvėse tvarkinga, augalai prižiūrėti, todėl lengva išsirinkti sveikus ir kokybiškus egzempliorius.
Tai gera vieta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augalų mylėtojams, kurie ieško kokybės ir patikimo pasirinkimo.
Puikūs augalai.
Nemalonus aptarnavimas
Šiandien apsipirkdama Palangos Žalioje stotelėje buvo tikrai nemalonus aptarnavimas, paprašius pagalbos, mergina neleido net užbaigti sakinio, kad pasakyčiau ko iš tikro noriu, vien replikos ir mandrumas neišpasakytas. Pati dirbu prekyboje ir man kiekvienas klientas svarbus. Daugiau tikrai ten negrįšiu.
Dėl sėklų daigumo
Kaip kitiema dygsta sėklos žalios stotelės? Pas mane daigumas tragiškas. Kaip gali žemuogės iš pokelio išdygti tik 2. Pomidorai iš 10 tik 7 arba net 8. Iš 5 tik 3. Kainos kosminės: sėkla 1, 20€ o koks daigumas? Baisu.
Pusantro mėnesio veža šiltnamį
Vasario 14d nupirktas šiltnamis su sėklomis ir substratu kartu viename užsakyme. Sėklas ir substratą pristatė greitai, užsakymo statusas - Pristatytas. Šiltnamio nėra o jau Kovo 26. Sako kad užsakinėja iš tiekėjo, neaišku koks tiekėjas neaišku kada pristatys, nežino situacijos, nes jiems sistemoje paskambinus telefonu rodo kad pristatytas. Jie sako aiškinasi situaciją.. Galima rašyti tik emailu, sako kad atsakys per 24 val, bent porą kartų teko laukti dvi dienas.
Baisus aptarnavimas. Nėra ko paklausti kur dingo dalis užsakymo.
Padėka
Puikus aptarnavimas,malonumas,paslaugus konsultantas,likau patenkinta ir nustebinta. Ačiū. Druskininkai
Padėka
Laba diena, šiandien teko apsilankyti Druskininkų žalioje stotelėje,likau labai patenkinta aptarnavimo kultūra ir kokybe,malonus paslaugus vaikinukas viską parodė paaiškino,tikrai šaunuolis pardavėjas-konsultantas net diena pasidarė šviesesnė,buvau nustebinta jo paslaugumu, ačiū.
Padėka
Laba diena, šiandien teko apsilankyti Druskininkų žalioje stotelėje,likau labai patenkinta aptarnavimo kultūra ir kokybe,malonus paslaugus vaikinukas viską parodė paaiškino,tikrai šaunuolis pardavėjas-konsultantas net diena pasidarė šviesesnė,buvau nustebinta jo paslaugumu, ačiū.
Nemaloni pardavéja (Panevezys, Tower)
Labai nemaloni, nepagarbi jauna pardaveja. Viena kaina buvo ant prekes, kita imuse. Kai paklausiau, kodel kainos nesutampa, pasijuoke, ir manes paklause, ar noreciau prekes grazinimo, pasakiau, kad prekes grazinti nereikia, kai dar karta uzklausiau, kodel kainos nesutampa, be mano sutikimo, pasare prekes grazinima ir nepagarbiai pakiso pinigus. Kai pasakiau, kad tai nera grazus aptarnavimas, uzverte akis, ir ignoravo. Paprasius pabendrauti su vadove - issijuoke.
Grazi parduotuve
Nemaloni pardaveja.
Baisu
Internetu užsisakiau gėlių svogūnėlių (tulpių ,narcizu ir kt.) didelį kiekį, nes akcija . Atsiuntė dėžėje tvarkingai sudėta,ant viršaus visi gražūs o jau apačioje visi supelyja ir sudygę . Čia bandyta prakišti tipo nepastebės ar kad akcija tai žmogus turi ,,š,, nusipirkti ar žaisti grąžinimus?
Apgavystė
Buvo užsakyta ir apmokėta augalų pirkimą. Po porą dienų gavau laišką, kad viena prekė nepristatys. Paskambinau į Žalią Stotelę ir norėjau atsakyti. Deja, man buvo pasakyta, kad jau perduota kurjeriui ir siunta padalinta dviem dalimis. Per savaitę gavau pranešimą kad antra siuntą negausiu, dėl kurios buvo padarytas užsakymas. Specialiai stato pigiausią kainą retams augalams, kad jūs darytų uzsakyma, o paskui nepristato. Grąžinti pinigus neįmanoma. Nerekomenduoju ir daugiau niekada ne pirksiu