Atsiliepimai

Žaislų Planeta

www.zaisluplaneta.lt

Atsiliepimai

kitiniuks

Puiki žaislų parduotuvė

Puiki parduotuvė, turi didelį žaislų pasirinkimą už pakankamai priimtiną kainą.Parduotuvės atmosfera tikrai jauki,o darbuotojai paslaugūs, visada padeda išsirinkti geriausią variantą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Šauni parduotuvė vaikams

Nors pati vaikų dar neturiu, bet tenka neretai apsilankyti pas giminaičius, kurie turi vaikų, tai tenka ir dovanų jiems nupirkti. Jų dažniausiai ieškau Žaislų Planeta parduotuvėse. Čia kainos tikrai nėra žemos, bet ir žaislų kokybė tikrai gera. Ir manau saugiau vaikui žaisti su kokybišku daiktu, galbūt jis ir pagamintas iš geresnės plastmasės, kuris nekenkia vaikeliui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Yra iš ko rinktis

Šioje parduotuvėje gana nemažas pasirinkimas. Puiki vieta vaikams, norintiems kažkokio įdomesnio ar naujoviškesnio žaislo. Aišku, kainos šiek tiek didokos, įmanoma rasti ir pigesnių žaislų, tačiau čia didesnė įvairovė. Yra dovanėlių krikštynų progoms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė, yra daug kokybiškų žaislų ir žaidimų įvairaus amžiaus vaikams. Esu ne kartą čia pirkusi ir savo vaikams ir dovanoms. Užsukčiau apsipirkti dažniau, jei kainos būtų mažesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Puiki parduotuvė

Viena iš senai žinomų žaislų parduotuvių Lietuvoje. Čia apsilankau nedažnai, bet norint rasti kažką išskirtinio - apsilankyti verta. Nesenai čia radau įdomius lėktuvų modelius suklijavimui, kokių neteko matyti kitose parduotuvėse. Įsikūrusi patogiose vietose, tad dažniausiai ją galima rasti netoli namų, kas irgi yra pliusas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai