Atsiliepimai

Atsiliepimai

spokslas

Gavau tai už ką sumokėjau.

Naudoju jau daugiau, nei metus, tiek studijoms tiek žaidimams. Paskaitose baterija laiko apie 4-5 valandas, trukmė pastebimai mažėja naudojant programas kurios apkrauna procesorių arba vaizdo plokštę, tad nelabai tinkamas vietose kur sunku gauti energijos šaltinį. Pirkau su Ubuntu operacine sistema, bet iškart perėjau prie Windows 10, tada išryškėjo kietojo disko greičio trūkumas, pasigailejau nepirkęs su SSD. Apibendrinus, mokėjau tikrai nedaug, todėl lūkesčiai nebuvo dideli, juos išpildė su kaupu, galiu drąsiai teigti, kad tai - studento kompiuteris.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
ewaldux779

Geras, nebrangus nešiojamas kompiuteris

Naudoju 2 metus, dažniausiai studijoms, ar darbui prie internetinių tinklapių.. Su šiais darbais susidoroja puikiai, nestringa.Vaizdo korta gana prasta, tinka žiūrėti filmus, ar paprastus žaidimus, tačiau rimtesniems žaidimų megėjams visiškai nerekomenduoju. Baterija laiko gana prastai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Geras kompiuteris

Naudoju apie keletą metų.Veikia gerai, nelagina.Vaizdo plokštė neypatinga, bet užtenka online žaidimams,naršymui internete,video žiūrėjimui, taip pat darbui su įvairiomis programomis.Baterija, kaip ir daugumos senesnių Dell kompiuterių laiko neypatingai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
spyrsmen

Puikus kompiuteris

Naudoju Dell kompiuterius jau 7 metus ir nė karto neteko nusivilti! Rekomenduoju ir kitiems šį prekinį ženklą

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
JustasD

Puikus kompiuteris kasdieniam naudojimui

Nusipirkau šį kompiuterį prieš du metus ir iki šiol neradau jame minusų. Kompiuteris turi 8GB RAM, 1T kietąjį diską, i7 Intel Core procesorių iki 2.7 GHz. Jis neturi jokių problemų su draiveriais, veikia stabiliai bei tyliai. Šiuo metu reikia keisti bateriją, nes atlaiko ne daugiau kaip 2 valandas, tačiau po dviejų metų naudojant kompiuterį kasdien, manau tai normalus reiškinys. Galios jam tikrai pakanka, tiek dirbant su grafikos, tiek su video programomis. Naujesnių žaidimų su geriausia grafika turbūt jau nepažaisi, tačiau jei šis kompiuteris skirtas darbui ir mini pramogoms - tai puikus pasirinkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai