Atsiliepimai

Revolut debetinė kortelė

www.revolut.com

Atsiliepimai

sarasnoos

Puiki daugiafunkcė kortelė

Puiki alternatyva Lietuvos komerciniams bankams. Kuomet registravausi, kortelę gavau nemokamai, pagrindiniai pliusai, jog galiu akimirksniu pasipildyt revolut sąskaitą iš savo banko kortelės, pervest kitam, naudojančiam revolut. Taip pat, išgrynint 200€ per mėn. Valiutos konvertavimas realiu laiku yra nemokamas ir naudingas, nes sutaupomas bankų valiutų konvertavimo mokestis. Rekomenduoju visiem įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Pigesnė nei Lietuvos bankų siūlomos kortelės

Su Revolut kortele galima žymiai pigiau pirkti iš aliexpress ir kitu parduotuvių.Konvertuoja geresniu kursu. Labai patogi. Supporto pagalba ir galima tiketis gauti labai greitai... Rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Nieko nekainuoja

Tai yra puiki alternatyva Lietuvos bankų siūlomoms kortelėms, nes ji nieko nekainuoja.Pinigų išėmimas ir pervedimai nemokami.Kortelė neturi mėnesinio mokesčio.Nuostabi kortelė, pigesnės už ją turbūt jau nebūna.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Puiki kortelė

Puiki alternatyva Lietuvos bankų debeto kortelėms. Mažai kainuojantis išlaikymas bei greiti tarptautiniai pervedimai

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Per dažnai mėto žinutes į mano telefoną

Jau įgryso jog per dažnai mėto žinutes į mano telefoną - lyg be šitos programėlės neturėčiau daugiau nieko gyvenime, kas gerai - jog pigu pervesti tarptautiniuose bankuose, bet tai vienas pliusas šitam banke.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Kortelė kelionėms

Susikurti sąskaitą ir užsisakyti Revolut galima nemokamai vos per kelias minutes. Tiesa, jei norėsite papidlyti (top-up) sąskaitą, tam jau bus taikomi mokesčiai. Realiai vienintelis dalykas, dėl kurio apsimoka turėti šią kortelę, yra kelionės. Labai patogu kai įvairiuose bankomatuose visame pasaulyje gali nusiimti pinigų per daug nepermokant. Daugiau jokių naudingų funkcijų, kurių neturėtų įprasta lietuviška debeto ar kreditinė kortelė, Revolutas neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Nemokamas išgryninimas

Korteles dalina nemokamai, tik reikia užsiregistruoti, labai greitai galima pervesti pinigus žmonėms, taipogi gerai išdirbta aplikacija. Labiausiai patinka tai, kad nekainuoja nei cento pinigų išgryninimas ir pavedimai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Geriausia keliaujantiems

Dėl savo išgryninimo galimybės ir valiutų konvertavimo mokesčių Revolut puikiai tinka keliaujantiems, tačiau problema kyla tiems, kurie nusprendė ja naudotis šiaip dėl išsigryninimo bet kokiame bankomate. Iš pradžių viskas buvo nemokamai, bet dabar vien kortelės papildymas yra nemenkai apmokestintas, jau nekalbant apie nustatytus limitus ir ribotas nemokamos versijos galimybes.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Geriausia debetinė kortelė rinkoje

Kaip ir sakoma - esu daug keliaujantis asmuo todėl nenuostabu, kad lankstumas - didžiausias privalumas. Iš įvairų galimybių dauguma man pasiūlė pabandyti Revolut ir turiu pasakyti, kad tai yra lyderis šioje rinkoje. Galimybė išsigryninti pinigus visur - didžiausias privalumas, kadangi sutaupomi milžiniški pinigai, ką jau kalbėti apie tai, kad galima pervesti į kitą banką akimirksniu. Kadangi kortelę naudojosi retai, tik kai būnu kelionėje - esu patenkitas, kad jos paslaugos yra nemokamos - išbandykite!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Tikrai 'revoliucinė' kortelė

Ši kortelė (MasterCard) viena plačiausiai priimamų, turi modernia valdymo aplikacija su lanksčia apsauga: nuo kortelės visiško deaktyvavimo iki atsiskaitymo tik parduotuvėse ir/arba internetu, su NFC, pinigų gryninimo blokavimu, atsiskaitymu užsieny. Mokant kita valiuta nei jūsų kortelėje pritaikomas jums, o ne bankui palankus kursas. Tai super!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

ANDRE
SVEIKI! AR MATO ANTSTOLIAI, ASMENS GYVENANČIO LIETUVOJE "REVOLUT" ATIDARYTĄ SĄSKAITĄ IR AR GALI ANTSTOLIS ATLIKTI IŠSKAITYMUS IŠ KLIENTO "REVOLUT" SĄSKAITOS? POZITYVIAI, ANDRE

ANDRE parašė klausimą 2022.05.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
60476232
programele praso papildomos informacijos(pajamu),bet kaip ja pateikti neaisku,nes daugiau niekas neatsidaro

60476232 parašė klausimą 2019.08.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti