Atsiliepimai

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standar

Atsiliepimai

Versus1994

Kokybė atitinka kainą

Pliusai: Skoniai, jų nemažai ir daugelis jų yra tikrai labai geri, priešingai kaip kitų baltymų, produkto kokybę garantuoja prekinis vardas, geras įsisavinimas ir tirpumas. Minusas: Kartu mokate ir už prekinį vardą, kadangi tokios pačios ar panašios sudėties baltymų galima rasti pigiau. Tačiau jei pinigais nesiskundžiate - patariu!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Platus skonių pasirinkimas

Mėgstu kilnoti svorius, nors ir neprofesionaliai.Pabandymui įsigijau šį baltymą.Šie baltymai turi platų skonių pasirinkimą, aš asmeniškai pasirinkau šokoladinį riešutų sviesto skonį.Pakuotė tikrai nemaža, ji sveria 2250 gramų.Šiaip veikia kaip ir kiti baltymai, bet be treniruočių rezultatų nebūna.Manau pirksiu ir ateityje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Skanu ir aukšta kokybė

Jeigu dvejojate dėl kokybės - papildo racioną baltymais, greitai virškinasi, ir net fiziologiškai pasijaučia greitai malonus sotumas.
Įvairūs skoniai, taippat nenusivyliau, bandžiau šokoladinį, bananinį, braškinį.
Jeigu pieno nemėgstate/nevartojate turėkite omeny, jog ne visi skoniai "skaniai" maišosi su vandeniu( pvz braškinis).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Geriausias ir skaniausias!

Vienas geriausių proteinų rinkoje, labai geri skoniai. Šis proteinas duoda realius rezultatus! Bet gana didelis minusas, kad kaina didesnė nei kitų baltyminių produktų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Gold Standar

Sportuju ištikrųjų visą gyvenimą, tačiau su sunkumų kilnojimu esu susidūręs (4 metus) teko naudoti ir Gold Standar proteiną. Galiu pasakyti, kad produktas išties yra geras, skanus (tinginio pyrago skonį bandžiau) gerai tirpstą vandenyje, tačiau mano nuomone permoki kokius papildomus 15Eur už vardą. Tad aš geriau renkuosi mažiau išreklamuotą brandą, su gera sudėtimi, tai pavykstą sutaupyti kelioliką eurų, bet rezultato, tai nekeičią.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Geriausias produktas rinkoje

Sportuoju jau ne pirmi metai ir turiu pasakyti, kad pakolkas neteko rasti geresnio produkto nei šis. Nors kaina yra sąlyginai aukšta, tačiau viską kompensuoja pasiekti rezultatai. Jei nenorite švaistyti savo pinigų išbandant kitus produktus - investuokite į šį ir nepasigailėsite. Absoliutus lytderis rinkoje, kurio dar niekam nepavyko pakeisti. Yra galimybė pasirinkti iš daugybės skirtingų skonių todėl visados galėsite išsirinkti sau patinkantį skonį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Geras proteinas.

Naudoju šitą proteiną ne pirmą kartą. Labai gerai tirpsta tiek mixeri tiek gertuvėje. Didelis skonių pasirinkimas ir naudojant netsibosta skonis. Ir vienas labai didelis pliusas, kad nuo šito proteino neberia nei nugaros, nei krutinės, esu išbandes daug proteinų tai tik keli tiko. Kaina taipogi nėra labai maža bet už kokybišką daiktą kartais reikia sumokėti daugiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai