Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gurkis

Kokybiška prekė

Šios firmos prekės visos labai geros kokybės, todėl pirkdama šią prekę nenusivyliau. Pateisino visus lūkesčius, lengvai išsiskleidžia/susiskleidžia, neužima daug vietos, aukštis geras. Puiki prekė tikrai!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera lyginimo lenta

Labai lengva, bet tvirta, kokybiškai pagaminta lyginimo lenta.Suskleista neužima daug vietos.Auštis idealus, nereikia lyginti susirietus.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Žinomas prekės ženklas pasiteisino

Pirkdamas galvojau jog žinomas ženklas tik išpūstas reikalas, bet dėja, per metus jokių bėdų nebuvo, o ir suskleisti ją yra lengva.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Profesionaliai pagaminta, tvirta lyginimo lenta.

Įsigijau šią lyginimo lentą PC "SENUKAI" kai buvo taikomos 40% nuolaidos LEIFHEIT prekėms. Pritaikius nuolaidą kaina vis tiek kandžiojosi, bet labai norėjosi tvirtos ir kokybiškos lyginimo lentos. Jau kuris laikas rūbus lyginu ant šios lentos tai atsiliepimai patys geriausi, tai plati, tvirta, gerai sudėta lyginimo lenta. "Leifheit" lyginimo lentos turi labai praktišką išradimą - lygintuvo laido laikiklį, naudojant šį fiksatorių rūbų lyginimas tampa dar patogesnis. Kaina atitinka kokybę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Tvirta lyginimo lenta

Naudoju LEIFHEIT Classic lyginimo lentą. Lyginant su seno modelio Classic lyginimo lentomis, ši yra tvirtesnė ir stabilesnė ir patogesnė. Lyginimo padėkliukas su antena lygintuvui ir rozete, todėl ir labai patogu, kadangi lyginti rūbus galima bet kur, nereikia, kad lyginimo lenta būtų kuo arčiau rozetės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai