Atsiliepimai

Atsiliepimai

kitiniuks

Būtinas prietaisas kiekvienam vairuotojui

Ganėtinai nebrangus, bet pakankamai kokybiškas vaizdo registratorius.Vaizdo kokybė tikrai gera, pagamintas kokybiškai.Puikus prietaisas, labai preverčia esant eismo įvykiui, arba kelių eismo taisyklių nusižengimui užfiksuoti.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Pagal kainą - neblogas

Šis vaizdo registratorius labai nebrangus, tačiau matyt kaina čia kokybės visai neįtakoja. Esu patenkintas vaizdo kokybe. Patarčiau visiems, kas susirūpinę saugumu kelyje nusipirkti šį daiktą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Naudingas prietaisas

Registratorius yra labai naudingas prietaisas, būtent šį registratoriu naudoju ir jo vaizdo kokybe yra tikrai gera matos viskas ko reikia atsitikus eismo įvikiui ar filmuojant žmones nusižengiančius eismo taisyklėms, nekarta pasiteisino. Kas ieško registratoriaus siūlau šį nes kokybe tikrai yra gera.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Puikiai filmuoja

Pirkau pirmą kartą šį registratorių ir galiu teigti, jog pinigai neišėjo į balą! Žema kaina ir nebloga filmavimo kokybė, tai ko reikia perkant pirmą kartą registratorių

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Puikus vaizdo registratorius

Kadangi šis prietaisas nėra ypatingai svarbus mano kasdienybėje tai nesinorėjo investuoti didelių pinigų, peržvelgęs keletą atsiliepimų išsirinkau G1WH už 64,99 eurų. Pasirinkau šį modelį todėl, kad jis atitiko kokybėsi ir kainos santykį. Pagrindinis kriterijus buvo, kad puikiai matytusi vaizdas naktį - šis registratorius tai ir išpildė. Vaizdas, kurį užfiksuoja šis registratorius yra ryškus ir aiškiai matomas todėl nereikės nusivilti, kad iš jūsų vaizdo įrašo jokios naudos, galbūt pasirinkčiau naujesnį šio gamintojo modelį, tačiau nenorint investuoti daugiau - šis modelis puikiai tiks.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai