Atsiliepimai

Fotofabrikas.lt

www.fotofabrikas.lt

Atsiliepimai

DoubleSoul

Ko gero prasčiausią klientų aptarnavimą turinti įmonė Lietuvoje

Reikalų su įmone turėjau daugiau nei prieš metus, faktas, kad po tiek laiko rašau atsiliepimą tik patvirtina, jog patirtis buvo itin neigiama.
Ieškojau blykstės fotoaparatui (Nikon), daugelis parduotuvių LT jos neturėjo, paskambinus čia - GARANTAVO, jog ją turi ir ji tikrai tiks Nikon aparatui.
Siunta vėlavo keletu savaičių, ją gavus - surprise surprise: blykstė netinkama. Susisiekta su darbuotojais, garantavo, jog jau užsakė pakeitimui kitą blykstę, viskas tuoj bus išspręsta.
Long story short - po daugybės skambučių (patys niekada neatskambino, kai pažadėjo), laiškų, vis kintančios istorijos galiausiai 3 mėnesių bėgyje susigrąžinau pinigus. Klientų aptarnavimas 10 kartų prastesnis nei kebabinėje 6 ryto. Stipriai rekomenduoju aplenkti šią vietą.
-
Nekompetetingi darbuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tadini

Pirmas gavau Panasonic s1

Laukiau naujojo Panasonic s1, šiek tiek vėlavo - bet tokį daiktą sunku buvo manau ir jiem gaut. Bet pamačiau, kad Panasonic pro atstovai - taigi kas daugiau jei ne jie....
Kamera super - mano darbo įrankis
Didelė kaina

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Kokybiškos nuotraukos

Reikėjo išsiryškinti šiek tiek nuotraukų, viską atliko greitai ir už prieinamą kainą.Dirba labai profesionaliai, atsižvelgia į kliento pageidavimus.Nuotraukų kokybė labai aukšta.Ateityje toliau naudosiuosi jų paslaugomis.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Erika

FOTOFABRIKAS

Teko ne kartą nuotraukas gamintis Fotobarikas.lt. Dar neteko nusivilti nuotraukų kokybe. Pagamina greit, kainos prieinamos ir labai malonus personalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blackbeard

Ko gero, geriausi profesionalai

Ne veltui Fotofabrikas yra bene pirmoji rimta fotopaslaugų įmonė Lietuvoje. Internetinė svetainė veikia puikiai, apgalvota kiekviena smulkmena. Nuotraukas pagamina greitai (patinka, kad nereikia daug primokėti už skubų pagaminimą). Darbuotojai dažniausiai būna labai profesionalūs. Vieni pliusai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
AugusteD

Greitai ir kokybiškai pagamina nuotraukas

Teko ryškinti nemažą kiekį nuotraukų. Pirmiausiai fotofabrikas.lt puslapyje susikūriau asmeninę paskyrą, tai buvo visai nesunku. Sukėliau nuotraukas kurias norėjau išryškinti ir atlikau užsakymą. Užsakymą dariau vakare, o jau kitą dieną atsiėmiau nuotraukas. El. svetainėje suteikiama visa informacija apie kainas, atsiėmimą bei kitus dalykus. Nuotraukos daromos pagal visus reikalavimus. Nuotraukas taip pat siunčia į namus. Esu patenkinta šia paslauga, rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai