Atsiliepimai

Fielmann

www.fielmann.lt

Atsiliepimai

Liveta

Puikus pasirinkimas

Norėčiau padėkoti Megos "Fielmann" filialo konsultantei Agnei už malonų aptarnavimą, pagalbą bei nuoširdžius patarimus renkantis korekcinius akinius. Rėmelių dizainas, spalva ir galutinis rezultatas, esant net ir didelėms dioptrijoms, labai pradžiugino. Ačiū už maksimaliai išpildytus lūkesčius!

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ErJa

Ikiša ne tai ką perki

Užsisakiau iš Fielmann akinius, paprastus, skaidriais stiklais ir gan su brangiais stiklais. Jų daktaras patikrino akis. Kuomet gavau pagamintus akinius, per juo vaizdas liejosi. Pasiūlė vis vien nešioti ir priprasiu arba žiūrėti per viršų . Pasirodo netinkamos dioptijos. Perdarė, į tinkamų dioptijų, tačiau įdėjo gelsvus stiklus. Paprašiau, kad įdėtu skaidrius, nes nesmagu matyti viska gelsvos spalvos. Po poros savaičių atvykau ir vėl į optiką, ištraukė iš stalčiaus vis dar su geltonais stiklais ir padavė man, prie to pačio iškabinėjo man akis.
Dabar stalčiuje turiu brangius, netinkamus nešioti akinius, o fielmanno personalas neskuba spręsti šios jų klaidos.

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dave

Nekokybiška

Esu daręs pas juos trejus akinius-visi sulūždavo per dvejus metus.Optikos Pasaulio akiniai dar dabar guli sveikutėliai ,naudoju vietoj atsarginių,sulūžus Fielmann rėmeliams.Daugiau Fielmann salone neužsisakinėsiu.Žema kokybė,vangus aptarnavimas,pasikėlę konsultantės.Prasta kontora.
Jokių
Greitai sulūžtantys akinių rėmeliai

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dominyka

NEREKOMENDUOJU

Prieš metus pirkau akinius Fielmann, kurių vertė sieke beveik 500eur, rinkausi kuo kokybiškesnius stiklus. po metų laiko susibraižius stiklams, sulaukiau tik atsakymo, kad akiniai pirkti ne pas juos ir, kad betkokiu atveju aš esu kalta. Nes sausai valiau akinius ar naudojau džiovintuvas ir, kad akiniai gali susibraižyti net palikti ant saulės. Nors aš su akiniais visą laiką, tai nori nenori jie saulės gaus. Padariau išvadas, pas jus buvo pirkta pirmą kartą gyvenime ir tikrai paskutinį. Stiklams suteikiama 3 metų garantija šiaip sau. Apgailėtina ????‍♀️
Jokių, kainos dideles, personalas neprofesionaliai atlieka savo darbą
Didelės kainos, informacijos nesuteikimas, grubus bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Pirštinės

Labai nusivyliau darbuotojos abejingumu ir tuo, kad tokiu metu optikoje neturi vienkartinių pirštinių, o be jų neleidžia matuotis akinių, jokios informacijos lauke ant durų nėra, todėl teko arstovėti eile lauke ir tik įėjus buvau informuota, kad be pirštinių matuotis akinių negaliu, pardavėja net nepajudėjo ir vos išlemeno, kad be pirštinių negalėsiu matuotis. Ejau nes senieji akiniai tiesiog sulūžo.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Livija

Dėka Fielmann matau puikiai!

Esu labai patenkinta Klaipėdos opikos Fielmann Manto g. 7 puikiu aptarnavimu, gydytojų ir personalo nuoširdumu, profesionalumu ir kokybe. Užsisakiau dvejus akinius, parinko ir padarė labai kokybiškai. Didelės nuolaidos, kuponai kitam žmogui ir puiki galimybė pasirinkti tinkamiausią rėmelių variantą. Džiaugiuosi, kad atradau Fielmann optiką. Matau pasaulį kitomis spalvomis... Dėkinga gydytojoms ir visam personalui. Tikrai rekomenduoju ir kitiems apsilankyti ir įsigyti kokybiškus akinius.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aptarnavimas,ipakavimas

Pirkau sau akinius už 119€
Paklausė ar darysiu patikrą ir t.t. ,pasakiau kad ne, turiu savo daktarą, apsisuko ir nuėjo.
Įdėjo mano akinius į paprastą maišiuką, už tokią kainą galima į dėžutę jau dėt, gale dar 1€ grąžos nedavė, reikėjo jos paprašyt, kad grąžintų mano pinigą...

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bucia

Baisu

Gamino visai šeimai 4a. Visiems nelabai gerai nustatytas regėjimas, išleidom 1900 eu. Man darė progresinius 1men. 6 kartą važiuoju akiniai smunka spaudžia galvą visas mandagumas dingo.
Nera
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Iveta

Nuostabus aptarnavimas

Puikus aptarnavimas, atėjau pasitikrinti regos. Iškart prisistatė konsultantė, nuvedė prie stalo, atnešė užpildyti anketą, viską išsamiai paiškino ir dar pasiūlė pasivaišinti kava. Pranešė ,jog reikės laukti 20min ,nes daug žmonių, bet tereikėjo tik 5min. Atėjusi specialistė buvo labai maloni, viską išsamiai paiškino ir davė patarimų. Regos testas praėjo greitai ir sklandžiai. Specialistė patarė neužsisakineti akinuku,nes jų dar tikrai nereikia,kitaip tik sugadinčiau savo regą.Stebėjau kitas konsultantes ,kurios padėjo žmonėms rinktis akinukus, iškart pastebimas noras padėti,paslaugumas. Kalbu apie PC Akropolis Vilnius Fielmann optikos salona. Tik geriausi atsiliepimai.
Paslaugumas. Puikus aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

domisrim

Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, akiniai pagaminti vos per 2 dienas!

Esu be galo patenkintas Fielmann darbuotojų aptarnavimu. Savaitę vaikščiojau po įvairias optikas ir ieškojau sau akinių. Esu studentas, suprantama, norėjau biudžetinio varianto. Labiausiai traukė Vision Express, kadangi ten rėmelius gaminantis pas juos, lęšiai - nemokamai iki rugsėjo galo. Problema tame, kad nesugebėjau nei Kauno Akropolyje, nei Megoje rasti akinių. Tuomet užsukau į Megos Fielmann, nors ir buvau nusistatęs priešiškai, nes galvojau, kad bus labai brangu. Tik čia sugebėjau rasti sau tinkamus akinius (beje, gal per 10 min :)) ). Tuo pačiu pasitikrinau regėjimą. Nustebino gydytojo kruopštus darbas, papasakojo apie mano problemą (astigmatizmas), kokius akinius reikia įsigyti, kodėl juos reikia įsigyti ir taip toliau. Akiniai mano rankose buvo po vos 2 dienų. Esu labai patenkintas nauju pirkiniu! AČIŪ!
Puikus klientų aptarnavimas, didelis pasirinkimas, nedidelės kainos, paslaugus personalas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

AKINIAI: Fielmann
Sveiki, kokia regos patikrinimo kaina?

AKINIAI: Fielmann parašė klausimą 2021.06.04

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti