Atsiliepimai

Atsiliepimai

Karolina P

Dirbkite atsakingiau

Pristatė picą kurios neužsisakinėjome , o savosios negavome!!! Prašau atsakingiau dirbti!! Pinigai išmesti lauk.
Tikėjomes gauti kitą picą

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kamila

Alus

Pilstomas alus buvo maišitas su vandeniu ar net nežinau su kuo nes buvo tok jausmas, jog buvo su muilu???? pati dirbu restorane ir žinau kaip kvepia it iš viš jaučiasi alus o čia buvo kaip muilas kažkoks 2021.08.20
Blogas barmenas
Nekokybiškas alus ir barmenas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

KarolisT

Picos keliavo 2,5Val. Kai žadėjo iki valandos

Užsakėme dvi picas 2021-03-01 apie 19val. Prižadėjo, kad atveš per valandą. Picas gavome 21:34. Atvežtos buvo visiškai šaltos. 2,5val laukimo ir šaltos picos sugadino visą vakarą.
Kokybe niekada nesiskundžiau, bet šį kartą tikrai nusivyliau.
2,5 val. keliavo picos ir buvo šaltos.

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

wandergirl

Nu dar taip nėra buvę

Užsisakėm picą iš Mažeikių 18:38, o atvežė 21:30. Kas čia per nesąmonė??? Teko keletą kartų skambinti ir teirautis, ar tebėra užsakymas, nes pinigai tai pravesti.
Po kelių skambučių pasakė, kad pica jau kepama.
Daugiau iš čia tikrai nesisakysiu, ir kitiems nepatariu. Nebent turit daug laiko laukti...

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Labai malonus aptarnavimas

PC Pupa express picos darbuotoja labai gražiai ir maloniai bendrauja! Taip turėtų būti visose picerijose! :)
2020.11.25 20:40

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintarė

Nepristatė picų

2020.03.20 užsisakėme picą į namus Vilniuje. Užsakymą turėjo pristatyti per valandą. Nustebau, jog karantino metu taip greitai, tačiau pagalvojau, galbūt verslininkai stipriai pasiruošę šiam periodui. Prabėgus daugiau nei valandai nuspręndžiau pskambinti ir pasiteirauti dėl užsakymo, tačiau niekas neatsiliepė. Mėginau skambinti dar vėliau, tačiau picerija nebedirbo. Nusivyliau, kadangi picų taip ir nepristatė, o dėl vėlaus vakaro daugiau nebeliko vietų, kur galėtume užsisakyti. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet užsisakius nesulaukiame užsakymo arba gavę ir apmokėję užsakymą pastebime, jog trūksta padažų ar užsakymas ne tas. Apmaudu, jog verslas toks neatsakingas prieš klientus. Remiantis patirtimi tikrai daugiau čia picų nebeužsisakinėsime ir nepatartume kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kornelija

Picerijos užsakymas

Nuo mūsų picos užsakymo praėjo maždaug 2 valandos paskambinom prieš valanda ir pasakė ,kad mūsų picos yra tik gaminamos. Picerija tikrai galėtų greičiau gaminti arba sakyti tikslesni laiką.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Goda

baisu

Užsisakėme Mafijos picą, 17.30val. Užsakymą turėjo pristatyti valandos bėgyje. Praėjus daugiau nei porai valandų gavome atšalusią, šlapią picą. Negana to, joje buvo jelapenų (o užsisakėme tai ne aštrią picą!!!).
ilgai trunkantis pristatymas, neatsižvelgiama į poreikius

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elė

Nusivylimas

Su draugu buvome nuolatiniai šios picerijos lankytojai, bet dabar nusprendėme ten nesilankyti. Pica būna sudeginta šonuose, labai mažai padėta ingridientų... Anksčiau suvalgius 2 gabaliukus jaučiausi soti, o dabar valgai ir nieko... Pica yra labai plona ir labai mažai visko padėta... Tai gal padarykite, kad būtų tam tikras picos svoris? Nes pica pabrango, o kokybė suprastėjo...
Prasta picos kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Almina

Klientu aptarnavimas-tragedija!

2019-11-19 13:30 Klaipėda. Jau ne pirmą kartą skambinu ‭(8 46) 444 333‬ siuo numeriu uzsisakyti pica I namus ir moters, atsiliepusios siuo numeriu, bendravimas yra kazkokia tai tragedija. Bendrauja grubiai, i klausimus atsakineja “mh, nu”, visiskai nejaucia jokios pagarbos klientui, kazko paklausus dar karta ar neisgirdus, atsako su pakeltu tonu, paprasius sekundele palaukti pokalbiu metu, ji “krinkscia”, taip skubindama mane greiciau apsispresti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai