Atsiliepimai

Cinamon Kinas

Islandijos pl. 32, Kaunas

Atsiliepimai

Irma

Kino salė- ne vieta žaidimų aikštelei

Jeigu tikitės su vaiku ramiai pažiūrėti filmą, siūlau nesirinkti KIDS salės. Kadangi čia įrengta čiuožykla, tai filmo pažiūrėti neteks dėl vaikų lakstymo, trypimo ir rėkavimo. Nesupratu tikslo įrengti žaidimų aikštelę kino salėje. O tėvai, kurių vaikai kaip arklių banda trypė viso filmo metu- verčiau būtumėt juos vedę į tam skirtą žaidimų aikštelę!!! Gaila veltui išleistų pinigų ir sugadintos nuotaikos.
Nera

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

Aptarnavimas nemalonus

Ateini per šventes ir tai stovi susitraukusi ir nemalonios, atsako grubei nemalonei. Sugadino šventinę nuotaiką. Kiek esu pirkusi bilietą internetu niekada neišeina nupirkti su luminor ar SEB kortelių. Pastovios bėdos ir taip metai laiko
Gerai kad toletai vaikams vietoj, niekur toli eiti nereikia ir grįžtant duris neužsitrenkia kaip akropolį
Prie kasų personalas nemandagus

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

internetu nusipirkti bilietą neįmanoma. Tai kam tokią paslaugą siūlote

Pirma tai aptarnaujantis personalas siaubingas. Atrodo, kad labai apsunkinam jų darbą atėję į kiną. Kita nusipirkti bilietą internetu neįmanoma. Tai iš viso nesiūlykite tos paslaugos, nes nenusipirkus pas jus forum cinamon einam. Tvarkykite savo internetinius užsakymus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lijo

esu pasibaisėjus

esu pasibaisėjusi tvarka eilės, stovi kas nori kaip nori !!! Akropolį to nėra!! O darbuotojai kulturos nulis!! Esu labai nusivylus, daugiau neisiu, niekada nebuvo forum cinema to.
baisu

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wolfs

Likau nusivylusi

Pirmą kartą pasirinkau Cinamon vietoj Forumcinemo vien dėl trečiadienio nuolaidos bilietams...Ir pasigailėjau. Kėdės visiškai nepatogios (kas turėtų būti vienas iš svarbiausių dalykų kino teatre),sėdant tiesiog įkritau,vėliau teko laikyt prispaudus koją,kad nesiversčiau atgal,tiksliau,kad kėdė "neįsiurbtų". Apie spragėsius... kainos kosmosas,mažiukas saldžių 2,70eur... visiškai nenormalu,ypač pasižiūrėjus ką gauni. Tai yra jovalą,mini trupinius ir neišspragintus. Likau begalo nusivylus,jau geriau mokėsiu brangiau Forumcineme nei lankysiuos pas jus,ten bent gauni kokybę ir pagarbą žiūrovui,o ne tokį šlamštą (visais atvejais) kokį teikia Cinamon už vos ne tokias pačias kainas. Jei nėra pagarbos lankytojui,tai jos ir patys negausit. Tik praradinėjat klientus ir pastoviai gaunat neigiamus ir tai jums tikrai ne į naudą. Reikėtų susimąstyti ir pradėti keistis,bei keist požiūrį į klientus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Kainos geros, bet patogumu nėra

Šis kino teatras neturi patogumu kaip Forum cinema, bet jeigu jus tik norite pažiūrėti filmą kuo pigiau ir nesvarbu patogumai, tai šis kino teatras kaip tik jums.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Nieko gero

Popkornai tragiški, sėdynės nepatogios, salės mažos... Neverta taupyti, jeigu norit kokybės. Verčiau rinktis forum cinemą, nors ir brangiau, tačiau gausit kokybišką paslaugą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Nepatogios kėdes ir neskanūs popkornai

Į Cinamon kiną verta užsukti tik kuomet taiko akciją, kitaip verčiau rinkčiaus geresnę kokybę iš Forum Cinemas. Ten ir kėdės patogesnės ir popkornai skanesni, salės taip pat erdvesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Forum cinemas geriau

Viskas būtų tvarkoje, jeigu būtų normaliai iškepami pokornai, su normaliu kiekiu karamelės. Taip pat nepatinka sėdimieji foteliai, labai kieti, nepatogūs. Siūlyčiau padaryti rekonstrukciją būtent šiame kino teatre.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Geras kino teatras

Šis kino teatras turi didelį įvairių filmų pasirinkimą, todėl nesunku rasti norimą filmą.Bilietų kainos šiek tiek mažesnės nei kituose kino teatruose.Turi nemažą užkandžių ir gėrimų pasirinkimą.Salės visada tvarkingos, neprišiukšlintos.Darbuotojai malonūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai